Търси се уеб дизайнер с много опит :)

zino

New Member
Ако си на "ТИ" с PS, ако ти се работи в екип, ако искаш твоите проекти да се забелязват, ако изпипваш своята работа до PIXEL, значи ти си нашия човек.

Изпрати своето портфолио като линк на ЛС или се свържи с мен на skype zino1880

Успех!
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

А вие дали сте нашите хора ? Поне минимална информация можеше да дадете.
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Eто повече инфо http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17968
Само внимавай да не му губиш времето, че човека работи с милиони...
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Как ли пък не...
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Не мога да разбера в този форум все едни и същи ли хора влизат, които няма много какво да правят. Аз съм пуснал тема, че търся опитен дизайнер, а вие наспамвате вднага темата с излишни коментарчета. Ако желаеш да си пуснеш портфолиото го направи, ако не... здраве да е.
Благодаря на всички които не спамват темата.

Г-н Хорасио, от подадения от вас линк по-горе, не става ясно кои сме ние. Ако ви е интересно кои сме, и с какво се занимаваме, ето малко повече подробности за обявата http://www.jobs.bg/f953375
Не случайно ви помолих да ми изпратите ваше портфолио, за да видя с какво се занимавате. И очакванията ми се покриха на 100%. Поредното момче, което е разучило JOOMLA :) за 2-3 седмици и вече е ПРОГРАМИСТ - ПРЕДПРИЕМАЧ :)
Хайде няма нужда от вашите постове. Лишете ни от тях, моля!

Ще съм ви благодарен ако престанете да спамвате темите ми
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Прочетох обявата - викам си Бре-бре тия са голяма работа!
Цъкнах на сайта на фирмата, полюбувах се на некадърно зададените бекграунди на менюто докато чакам 4 секунди да се зареди САМО бекграунда на слайдера.
Стана ми интересно и погледнах по-отблизо - 1.10 MB PNG файл...
Плъзнах поглед надолу - забелязах Justify-натия текст.
Затворих.

Впечатление - поредната търгашка фирмичка, турила си темплейт за $40, назначила няколко студентчета първи курс за дизайнери да инсталират Жумла да къстъмайзват темплейти на дебели клиенти, мислещи си че получават качествена услуга.

Извод: Нисък стандарт на работа, но пък вероятно съчетани с добри заплати!!! Пускайте апликейшъни.

ПС: Турям едно "Ноке Approved!" на темата :)
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Чуда се Noke какво те прави спецялист по всичките тези неща които коментираш? Освен CMS-а в подписа ти друго не се вижда на пръв поглед. Дай cv и линк към проекти и след това критикувай на воля. Като критиката ти нека е градивна. Примерно "това може да стане по добре ако направите това и това...".

И то тази градивна критика(дори да я имаше) пак хората не ти я търсят. Питат за съвсем различно нещо.

На мене сайта им ми харесва. Виждал съм ги и преди и ми прави впечатление изчистения вид и доброто послание което лъха от сайта.

Браво на всеки които опитва да прави честен бизнес при тези трудни условия в българия.
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Ти пък да не си им адвокат? Кво зе да се обясняваш от трета глуха?
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

И то тази градивна критика(дори да я имаше) пак хората не ти я търсят. Питат за съвсем различно нещо.

Всъщност я търсят - хубаво е като пускаш обява, че търсиш сериозни хора, първо да покажеш ти самият колко струваш, иначе същите тия сериозните няма да те вземат на сериозно :)
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

"Ти пък да не си им адвокат? Кво зе да се обясняваш от трета глуха"

Абе селио я си ходи да си пасеш градинката и ме занимавай с инфантилните си истории.

Извинявай, не съм имал за цел да те обидя, нито пък световно безизвесният анонимен бизнесмен който се опитва да лови маймуни с трици.
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Промених си мнението още преди да пуснеш отговора. Цялата дискусия беше излишна.

Вие си знаете:) Умната и без лоши чувства.
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Дреме ми какво питали "хората" :) . "Посланието" ми е към читателите на форума, особено редовните - може да им е от полза.
Градивна критика давам на тоя, който търси такава. Човекът търси "експерти" и се прави на още по-голям експерт. Дадох му експертно мнение. Free при това. За подробен и градивен audit ще трябва първо да си дам банковата сметка :) . Чак пък и CV да давам - вече се увлече :)

Ако човекът беше се представил първо както си му е редът - ние сме тези и тези, правим това и онова... Ако не беше си пуснал скайпа като начин за първи контакти и ако не беше се правил на интересен когато хората му отговориха съответно... Можеше да избегне клошарското впечатление и да получи друго отношение. Се пак не търси да наеме общи работници, нали тъй?

Пък и в крайна сметка признах, че офертата изглежда добра.
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Така...

Noke Очаквам от теб до утре да представиш своите доказателства по твърденията ти.
Ако не преставиш такива ще се обърна официално към собствениците на форума да ми предоставят реалните ти имена. След което ще предява иск към теб за публична клевета. Това е оронване на престижа на фирмата и такива клеветнически изказвания са били наказвани няколко пъти.
Пожелавам ти успех със събирането на доказателства... а през свободното си време се научи да си държиш пръстите скръстени, за да не напишат нещо, от което после ще съжаляваш!

Прочетох обявата - викам си Бре-бре тия са голяма работа!
Цъкнах на сайта на фирмата, полюбувах се на некадърно зададените бекграунди на менюто докато чакам 4 секунди да се зареди САМО бекграунда на слайдера.
Стана ми интересно и погледнах по-отблизо - 1.10 MB PNG файл...
Плъзнах поглед надолу - забелязах Justify-натия текст.
Затворих.

Впечатление - поредната търгашка фирмичка, турила си темплейт за $40, назначила няколко студентчета първи курс за дизайнери да инсталират Жумла да къстъмайзват темплейти на дебели клиенти, мислещи си че получават качествена услуга.

Извод: Нисък стандарт на работа, но пък вероятно съчетани с добри заплати!!! Пускайте апликейшъни.

ПС: Турям едно "Ноке Approved!" на темата :)
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Сега беше момента да докажеш, колко сте печени и как Noke греши. Ти обаче почваш да зплашваш, което издава много малък опит в интернет, а и собствениците на форума няма как да ти предоставят имената му!

Изложи се с тея заплахи!
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Админа освен да те поздрави с един БАНан , друго няма да ти даде .
 
От: Re: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Темата се заформи като епична :lol:

Ако верно успееш да ме закараш до съдебната зала и заискаш доказателства, те ще станат достояние на доста по-широка аудитория, а моята фирма (трябва да побързам да си регна такава!) примерно ще спечели огромни дивиденти от чудесната реклама. :)

После ще изпратя запис на всичките ви клиенти, ще им дам безплатни консултации на база договорите, които имате с тях, и евентуално ще им съдействам да заведат съдебни искове срещу вас :) .

Ще обмисля всички варианти докато чакам призовката ама е сигурно, че ще стана суперзвезда за нула време :) .
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Чуда се Noke какво те прави спецялист по всичките тези неща които коментираш? Освен CMS-а в подписа ти друго не се вижда на пръв поглед. Дай cv и линк към проекти и след това критикувай на воля. Като критиката ти нека е градивна. Примерно "това може да стане по добре ако направите това и това...".

И то тази градивна критика(дори да я имаше) пак хората не ти я търсят. Питат за съвсем различно нещо.

На мене сайта им ми харесва. Виждал съм ги и преди и ми прави впечатление изчистения вид и доброто послание което лъха от сайта.

Браво на всеки които опитва да прави честен бизнес при тези трудни условия в българия.

Съжелявам, че изземвам функцията на защита от Noke, ама наистина наглеете.
Да си призная, от любопитство и аз погледнах сайта и бях изненадан, че въпреки интернета с който разполагам ми трябваха повече от 5 секунди за да видя "страницата" ви. Не мислех да се обаждам и да казвам, че думетъра ми показваше над 5 секунди как тегли с над 300кб/с, при положение че в случея отварях само вашата страница.
И за да не кажете, че си говорим празни приказки. Ето ви доказателство. 5 png файла по 448кб, и един 1.1 мб, сами си направете сметката.
2389010y.png

Хайде със здраве.

Едит: Май закъснях, а Noke има други планове :) Въпреки това, мисля да оставя скрийншота, може някои други хора да се научат да си оптимизират "картинките" по сайтовете.
 

Горе