Търси се уеб дизайнер с много опит :)

От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Имаш време не бързай... но аз си чакам доказателствата за твоето твърдение

Впечатление - поредната търгашка фирмичка, турила си темплейт за $40, назначила няколко студентчета първи курс за дизайнери да инсталират Жумла да къстъмайзват темплейти на дебели клиенти, мислещи си че получават качествена услуга.

Наистина ми падна в очите този форум... А ако разбираше толкова, колкото говориш до сега отдавна щеше да си направил поредната 100 левова фирмица... ако въобще имаш 18 години ;)

Хайде със здраве и си препродавайте 30 левовите домейнчета и си правете 100 левовите сайтчета... сериозни хора със сериозно мислене няма явно тук!
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

сериозни хора със сериозно мислене няма явно тук!

Има
Boss.gif


Не бе, хора, не се палете толкова, че не си струва. Всички имаме его, но все пак трябва някой да отстъпи, защото наистина форума си изгражда авторитет на място, където се водят разни дебати на съвсем различна от посочената тематика.

ПП: Върнах се преди ден от морето и не знам к'во пиша, ама исках да напиша 1-вото си глупаво мнение :D
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

А извинявай, мога ли аз пък да узная ти какъв се водиш във фирмата? :)
Собственик?
Дойдоха ми разни бизнес-идеи тука....
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

ktomov нямам идея защо ме цитираш:)

Аз лично нямам нищо общо с фирмата. Сигурно е ясно. Така, че не ме интересува случката по никакъв начин. Нито съм очаквал някои да даде cv и да почнем дебат. Образно говорих.

Все пак ми стана любопитно от техническа гледна точка твърдението, че header-а е много голям:)

Как бихте нарязали по добре този пнг? http://webmedia.bg/data/images/index-sub-big.png

Защо смятате, че не е удачен? Как бихте го нарязали и колко к според вас ще се спести?
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

http://svejo.net/story/gadgets/4884...vo-IT-proekti-Webmedia-bg/who_voted#who_voted - Ами какъв си като не си от фирмата , като гледам усърдно гласуваш в социалките за сайта им ? Като ПУТКИ сте, не можеш ли да кажеш - "РАБОТЯ В ТАЗИ ФИРМА , така и така " ами се криете като путки .
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Ника не е мой от поне 7 месеца. Ползвам nedbo който чесно казано пък не е мой:) Бъркотия голяма. Ако разгледаш времето от когато е статията - преди 9 месеца, ще видиш, че treach е гласувал на 90% от хората:)

Не мисля да ти отвръщам на езика понеже ми е под нивото. Ако те интересува с какво се занимавам - едно от нещата е http://www.bojilov.net/. Видео уроци за Zend Framework и няколко статии за Ruby on Rails.

Виждал съм им фирмата понеже гледам да съм в течение с фирмите и техните дизайни в сверата в която и аз работя.
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

.....
Защо смятате, че не е удачен? Как бихте го нарязали и колко к според вас ще се спести?

Примерно - 270КВ. Най-многото, до което можах да го докарам е 525 КВ (ако някой иска с лупа да сравнява пикселите). Печалба от половин мегабайт, по дяволите :) И то само от тази картинка.

Page Speed казва, че почти всички картинки по сайта им са пингове. Огромни. Примерно 450 КВ за http://webmedia.bg/data//uploads/projects/E_288a06a9fbd288487d04e0c531c21463.png (единия от слайдовете е май) как ви се струват? :)

ЕДИТ: Ааааа забравих да спомена, че и една значителна част от картинката може да се резне като repeatable парченца (втори бекграунд отдолу), тъй че щеше да стане още по-малко..
 
Последно редактирано:
От: От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Noke дам може да се резне тук там:)

По принцип си прав за пнг-то. Не бях се заглеждал как е рязан сайта.

Коментирах дизайна който е приятен:)

Все пак това не е моя работа:) Те си знаят хората.
 
Последно редактирано:
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

сериозни хора със сериозно мислене няма явно тук!

Абе някой би казал, че сериозните хора не се занимават с умрелия БГ базар (ми са се насочили към аутсорсинг), ама айде да не издребняваме :)
 
Последно редактирано:
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз нещо не мога да разбера човека си е пуснал тема - Търси се уеб дизайнер с много опит :)
А вие му оспамихте темата колко му е била тежка първата страница, еми то ако можеше да си я оправи немаше да пуска такава тема
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Така, одеве нямах време да издребнявам и аз ама сега поразлистих сайта....

Първо, "дизайн" очевидно е основната услуга, която предлагат. Бегла идея си имат от дизайн. Това е по-сложно за "доказване" и в момента ми е безинтересно понеже мернах още едно фрапиращо нещо:

Статия относно Тенденциите в дизайна за 2010 - http://webmedia.bg/bg/blog/view/2010:_tendentzii_v_ueb_dizajna_|_chast_pyrva.html

Сравнете с http://webdesignledger.com/tips/web-design-trends-for-2010 И ОСТАНАЛИТЕ 2 СТАТИИ от "серията" - на мене ми е ясно, че са пълни некадърници в сферата, в която се рекламират, ама не очаквах и да са такива нагляри да крадат чужди статии барабар с картинките и да се правят на големи специалисти :lol: ........

Нещо да кажеш а, zino? Искаш ли да се съдим още, олигофрен? :)

ПС: Тва беше първото дето мярнах - даже не съм разглеждал повече от половин минута. Какво ли още ще излезе ако поразровя...? :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз нещо не мога да разбера човека си е пуснал тема - Търси се уеб дизайнер с много опит :)
А вие му оспамихте темата колко му е била тежка първата страница, еми то ако можеше да си я оправи немаше да пуска такава тема

Ми трябва да се внимава като влизаш така от името на фирмата по форумите, да не стане фала после :) щото човека мно кофти тръгна и тука аудиторията само това чака да стане хранилка :)

Всмисъл кофти подход е да заявиш големите претенции и без да докажеш ти дали си сериозен да тръгнеш да храниш хората какви са ламери :) Дърпаш гявола за опашката така.
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Чета темите от няколко дена и се чудя как не ви умразна за всяка една тема се почва тва какво е онова какво е...
Примерно тук пича си е пуснал тема търси човек вас какво ви бърка ако се интересувате пишете в темата , а не да го удряте на чат има mIRC за тая раута...В другите теми защо пича продава домейна си за 1000 лева ? Ами за толкова е решил... Защо применро вие като някои ви доиде и ви кажи искам сайт колко пари ще ми е и вие му кажите 1000 лева е същата раута и тои ще ви пита закво толкова.... Ае стиа чат има си отделна секция.....
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Така...

Noke Очаквам от теб до утре да представиш своите доказателства по твърденията ти.
Ако не преставиш такива ще се обърна официално към собствениците на форума да ми предоставят реалните ти имена. След което ще предява иск към теб за публична клевета. Това е оронване на престижа на фирмата и такива клеветнически изказвания са били наказвани няколко пъти.
Пожелавам ти успех със събирането на доказателства... а през свободното си време се научи да си държиш пръстите скръстени, за да не напишат нещо, от което после ще съжаляваш!

Ей Нещастник какъв си ти да заплашваш, искаш ли да ти дам кординатите си и да се срещнем в моята съдебна зала да ти произнеса и изпълня присъдата.

Ти си поредния ЦЪРВУЛ с поредната посткомунистическа робовладелска фирмичка която се опитва да хване ИДИОТИ да работят за жълти стотинки.

В jobs.bg си пуснал 20 изисквания а какво предлагаш комунистичско отроче

Заплащане според опита, ХА-ХА

Боклук Запомни:

При нас Белите хора в този форум ОПИТА Е СПОРЕД ЗАПЛАЩАНЕТО:twisted:

Казано на прост език за да ме разбереш и ти за по-малко от два бона изключвам компютъра от шалтера на таблото:lol:
 
Последно редактирано:
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Какъв чат бе майна? :)
То момчето просто MADE MY DAY.
Такъв смех не е имало от сума ти време. Айде Иво Пиф или някой друг лапешник да се издъни така, ама туй фирма с прИтенции дето скача да ме съди на сичкото отгоре :) Само задето им направих безплатна диагностика ( + диагноза).

Никой не е имал намерение да се заяжда - хората просто му направиха забележка да си оправи обявата, пък той зе да ръси класификации за тоз и за оня :)

В момента обмислям как да направя качеството и морала на фирмичката им достояние на възможно най-голяма аудитория, понеже всичко събрано заедно си е сериозен fail.

PS: Подписът ми имаше нужда от освежаване и без туй.
 
Последно редактирано:
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

мда май и аз имам право на още един линк :D
 
От: От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Споко човече.. май не си си пил хапчетата. Я по спокойно! Ти изобщо знаеш ли какво е комунизъм?!? А и кой е говорил за пари... не те питам за колко си гасиш компютъра.

Ей Нещатник какъв си ти да заплашваш, искаш ли да ти дам кординатите си и да се срещнем в моята съдебна зала да ти произнеса и изпълня присъдата.

Ти си поредния ЦЪРВУЛ с поредната посткомунистическа робовладелска фирмичка която се опитва да хване ИДИОТИ да работят за жълти стотинки.

В jobs.bg си пуснал 20 изисквания а какво предлагаш комунистичско отроче

Заплащане според опита, ХА-ХА

Боклук Запомни:

При нас Белите хора в този форум ОПИТА Е СПОРЕД ЗАПЛАЩАНЕТО

Казано на прост език за да ме разбереш и ти за по-малко от два бона изключвам компютъра от шалтера на таблото
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Под нивото ми е да коментирам повече темата. Само ще ти кажа, че премина всякакви граници! Остани си тук и мухлясвай. Личи ти колко си надарен... а що се отнася до темата... тя е преведена... нали не мислиш че всяка една книга, новина, статия, която е преведена е кражба! Отгоре на всичко не е буквален превода, а е правен така, че момченца като теб да го разберат. Предприел съм мерки и до дни ще ти стане ясно!

Хайде спокойна вечер Червей

p.s. Това не е обида, такъва ти е прякора http://en.wikipedia.org/wiki/Noke_(worms)
И благодаря за линковете, не че са ми нужни!

Е това сме ние българите... простаци сме и простаци ще си останем. Винаги нашето е най-добро и винаги ние знаем най-много. Комплексарщината е повсеместна, за жалост и в този форум..., не че го имам за много престижен.

Какъв чат бе майна? :)
То момчето просто MADE MY DAY.
Такъв смех не е имало от сума ти време. Айде Иво Пиф или някой друг лапешник да се издъни така, ама туй фирма с прИтенции дето скача да ме съди на сичкото отгоре :) Само задето им направих безплатна диагностика ( + диагноза).

Никой не е имал намерение да се заяжда - хората просто му направиха забележка да си оправи обявата, пък той зе да ръси класификации за тоз и за оня :)

В момента обмислям как да направя качеството и морала на фирмичката им достояние на възможно най-голяма аудитория, понеже всичко събрано заедно си е сериозен fail.

PS: Подписът ми имаше нужда от освежаване и без туй.
 
Последно редактирано:
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Под нивото ми е да коментирам повече темата. Само ще ти кажа, че премина всякакви граници! Остани си тук и мухлясвай. Личи ти колко си надарен... а що се отнася до темата... тя е преведена... нали не мислиш че всяка една книга, новина, статия, която е преведена е кражба! Отгоре на всичко не е буквален превода, а е правен така, че момченца като теб да го разберат. Предприел съм мерки и до дни ще ти стане ясно!

Хайде спокойна вечер Червей

p.s. Това не е убида, такъва ти е прякора http://en.wikipedia.org/wiki/Noke_(worms)
И благодаря за линковете, не че са ми нужни!

Е това сме ние българите... простаци сме и простаци ще си останем. Винаги нашето е най-добро и винаги ние знаем най-много. Комплексарщината е повсеместна, за жалост и в този форум..., не че го имам за много престижен.

Човек, ще си заринеш фирмата у кочина с тия глупости :) Виж хората дето си правят online repulation management-a как пипат из тая материя - внимателно, деликтно, ала бала :)
Къде си тръгнал да се съдиш с критика от форумите?

PS: пише се Обида ;)
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Ами то и за това сме на това дередже. Защото всеки си казва същото като теб... е айде защо да го съдя. Че той хвърля клвети срещу някого и това да е безнаказно ли?!? Да бе да. Просто това няма да се случи. А нека хората да прочетат добре. Какво съм казъл аз и какво той. За какво е темата и за какво говори червейчето.

Човек, ще си заринеш фирмата у кочина с тия глупости :) Виж хората дето си правят online repulation management-a как пипат из тая материя - внимателно, деликтно, ала бала :)
Къде си тръгнал да се съдиш с критиката от форумите?
 

Горе