Търси се уеб дизайнер с много опит :)

От: От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Споко човече.. май не си си пил хапчетата. Я по спокойно! Ти изобщо знаеш ли какво е комунизъм?!? А и кой е говорил за пари... не те питам за колко си гасиш компютъра.

Комуноидче не знам какво е комунизъм но Пиночет знае и скоро ще се погрижи за теб и дегенериралите ти болшевишки събратя.

Пиночет спасил Чили от червената сволоч като натъпкал един стадион със сволоч и направил фокус-мокус, така че тая сволоч безследно да изчезне. Така Чили сега е една богата страна, която не страда от червени мамуни като Уйо Чавес.


[video=youtube;HzvpxrbWpVM]http://www.youtube.com/watch?v=HzvpxrbWpVM[/video]

VIVA A GENERAL PINOCHET!!!

The Best Military Dictator in History! Savior of Chile.

Pinochet saved South America from Communism.

VIVA MI QUERIDO GENERAL
:D:D:D
 
Последно редактирано:
От: От: От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Леле колко мъка има тука!

Комуноидче не знам какво е комунизъм но Пиночет знае и скоро ще се погрижи за теб и дегенерилите ти болшевишки събратя.

Пиночет спасил Чили от червената сволоч като натъпкал един стадион със сволоч и направил фокус-мокус, така че тая сволоч безследно да изчезне. Така Чили сега е една богата страна, която не страда от червени мамуни като Уйо Чавес.


[video=youtube;HzvpxrbWpVM]http://www.youtube.com/watch?v=HzvpxrbWpVM[/video]

VIVA A GENERAL PINOCHET!!!

The Best Military Dictator in History! Savior of Chile.

Pinochet saved South America from Communism.

VIVA MI QUERIDO GENERAL
:D:D:D
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

:lol:
Ами то и за това сме на това дередже. Защото всеки си казва същото като теб... е айде защо да го съдя. Че той хвърля клвети срещу някого и това да е безнаказно ли?!? Да бе да. Просто това няма да се случи. А нека хората да прочетат добре. Какво съм казъл аз и какво той. За какво е темата и за какво говори червейчето.

Абе щото и аз съм се опитвал да съдя хора из форуми и не е чак толкова просто - как ще докажеш, че е клевета, а не уместна критика? И колко хора ще съдиш, щото тука бая народ застава зад тия твърдения, даже и аз също? Затова си има Jobs.bg - пускаш обявата и забравяш, ама като тръгнеш по форумите е съвсем друго.


ЕДИТ: хаххаааааа щях да кажа не подхващай темата за комунизма, ма отиде:lol:
 
Последно редактирано:
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Виждам, че доста съм те впечатлил :) - щом даже рисърч на ника ми си отделил време да направиш. Мерси за линкчето - не знаех, че Ноке има някакъв смисъл :)

Статията мислиш ли, че щеше да ми привлече вниманието от раз, ако не бях я чел преди доста време в оригинал? Да беше цитирал сорса поне викам? :) Че да не се налага да се червиш като ученичка.. Или поне сменете бранша - чувам, че има недостиг на преводачески агенции напоследък.

Заканите ги зарежи - би трябвало да е станало ясно, че да се напъваш да ми го върнеш, е все едно да пикаеш срещу вятъра. Най-много да ме ядосаш и да стане още по-лошо.

Сега разкарай статиите оттам и може и да ти се размине. Ще проверя тия дни.
Даже няма да се заяждам за останалите статии, макар че имам сериозни подозрения и относно техния произход...
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз приключих разговора си с теб. Ще го продължим където трябва и когато трябва.

Виждам, че доста съм те впечатлил :) - щом даже рисърч на ника ми си отделил време да направиш. Мерси за линкчето - не знаех, че Ноке има някакъв смисъл :)

Статията мислиш ли, че щеше да ми привлече вниманието от раз, ако не бях я чел преди доста време в оригинал? Да беше цитирал сорса поне викам? :) Че да не се налага да се червиш като ученичка.. Или поне сменете бранша - чувам, че има недостиг на преводачески агенции напоследък.

Заканите ги зарежи - би трябвало да е станало ясно, че да се напъваш да ми го върнеш, е все едно да пикаеш срещу вятъра. Най-много да ме ядосаш и да стане още по-лошо.

Сега разкарай статиите оттам и може и да ти се размине. Ще проверя тия дни.
Даже няма да се заяждам за останалите статии, макар че имам сериозни подозрения и относно техния произход...
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз приключих разговора си с теб. Ще го продължим където трябва и когато трябва.


Кажи къде да дойда и аз да ти демонстрирам провеждането на разговор (интервю) с роден посткомунистически "работодател" с неясни последствия за една от двете страни
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Само никс й липсваше на тая тема - вече съвсем ще почина от смех :lol::lol::lol:
 
Последно редактирано:
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз приключих разговора си с теб. Ще го продължим където трябва и когато трябва.

Аре съди ме и мене. Picku vi jebim fasisticku :)
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Е още ли не си си изпил валидола? Хайде и да си измиеш краката, че ми намирисва от тук :)
Кажи къде да дойда и аз да ти демонстрирам провеждането на разговор (интервю) с роден посткомунистически "работодател" с неясни последствия за една от двете страни
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Е още ли не си си изпил валидола? Хайде и да си измиеш краката, че ми намирисва от тук :)

Валидола го пия само от комунистически череп по стар Български обичай наречен Оренда, ще ли ми услужиш с твоя който и без това не ти трябва или сам да си го взема
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Боже... я го спрете тоя бе... вече ме обзе паника...

Пич като се наспиш утре ще те е срам че си ги писал такива. По-добре спри

Валидола го пия само от комунистически череп по стар Български обичай наречен Оренда, ще ли ми услужиш с твоя който и без това не ти трябва или сам да си го взема
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Дали са източник отдолу.
Само третият гащник не е цитирал сорса, а се е опитвал да замества разни думи по доста неуспешен начин - примерно typology (бах му и думата - има ли такава?) вместо typography и тем подобни.

Ок, слагаш източник на статиите и забравям за случая. А ако покажеш във форума, че си разбран човек и не обиждаш аудиторията, ще разкарам и подписа.

Че много хейт се насъбра у таа тема :)
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Ами то и за това сме на това дередже. Защото всеки си казва същото като теб... е айде защо да го съдя. Че той хвърля клвети срещу някого и това да е безнаказно ли?!? Да бе да. Просто това няма да се случи. А нека хората да прочетат добре. Какво съм казъл аз и какво той. За какво е темата и за какво говори червейчето.

Някои хора не знаят кога да спрат...
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Боже... я го спрете тоя бе... вече ме обзе паника...

Пич като се наспиш утре ще те е срам че си ги писал такива. По-добре спри

а ти като видиш как си засрал пейзажа ше има да се тюхкаш! :D сигурно ще те повиши шефа като види какви си ги надробил, ако пък ти се шефа лелеееее :D
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Не наистина се насрахте... явно сте свикнали да си говорите за домейни които струват макс 30лв. и за сайтове които се продават на търг за 100 лв със стъпка 0.50 лв. :) Супер бизнес. Само, че аз наистина имах сериозни намерения. Тези, които са имал същите се свързаха с мен, изпратиха линкове, поинтересуваха се... а вие ще си останете само с лаенето и правенето на ХАН във поредния форум. Жалко, не го разбирате но това влияе косвено и на вас. Замислете се... вместо да бяхме провели разговора като едни зрели и уравновесени хора... а и накрая някой си ХАНчО ще пие валидол от моя череп.

Просто е смешно бе момчета.
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Абе какво забравяме за случая - бой бе. Тоя пич, дето разправяше за оптимизираните картинки да върнем малко лентата - вие нещо за CSS sprite-ове да сте чували? И тия хиляда .js-та дето всеки прави отделен HTTP request?

Е СА ТРЯБВА ГЛАВИ ДА ПАДАТ ТУКА
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Не наистина се насрахте... явно сте свикнали да си говорите за домейни които струват макс 30лв. и за сайтове които се продават на търг за 100 лв със стъпка 0.50 лв. :) Супер бизнес. Само, че аз наистина имах сериозни намерения. Тези, които са имал същите се свързаха с мен, изпратиха линкове, поинтересуваха се... а вие ще си останете само с лаенето и правенето на ХАН във поредния форум. Жалко, не го разбирате но това влияе косвено и на вас. Замислете се... вместо да бяхме провели разговора като едни зрели и уравновесени хора... а и накрая някой си ХАНчО ще пие валидол от моя череп.

Просто е смешно бе момчета.

че е смешно смешно е :) ама какво очакваш във форум, при все че се и държиш леко нагло :) въпреки че в този пост има малко повече идея от предните :)
 

Горе