Търси се PHP нинджа :)

Само една PHP нинджа, може да бие друга PHP нинджа :D
 
От: Търси се PHP нинджа :)

Само да не тръгне по лош път и да почне да увеличава заявките към SQL гейшите...
 
От: Търси се PHP нинджа :)

Много са пътищата и възможностите на тъмните PHP сили и дори нинджа е способна да се подмами и да тръгне по тях.

Амин ...
 
От: Търси се PHP нинджа :)

Колкото и оригинално да звучи обявата (което е похвално) трябва да се дадат и детайли.
 
От: Търси се PHP нинджа :)

Колкото и оригинално да звучи обявата (което е похвално) трябва да се дадат и детайли.

Колега, детайли на ЛС както съм писал, защо да занимавам всички :)
 
Re: От: Търси се PHP нинджа :)

Колега, детайли на ЛС както съм писал, защо да занимавам всички :)

ами, защото една немалка част ще се откаже да търси допълнителна информация.

Като специалист ЧР (ако никът ви има нещо общо с агенцията, към която питая дълбоко и искрено уважение) съм сигурен, че ако търсихте търговец, допълнителния хъс, любопитство и проактивност биха били едни от важните критерии. Такъв човек би се почувствал предизвикан от една провокираща обява.

Вие обаче търсите програмист. Програмистите са ааммм... особена порода обекти на наемния труд. Те обикновено си имат някакви ангажименти (особено тия попадащи в категорията "нинджа"), предпочитат да общуват с клавиатурата и дори готините от тях, като застанат пред монитора, започват да мислят на сектори. Та, един програмист ще пусне една заявка към вашата празна база данни. Ще върне един риспонс, че няма какво да се анализира и ще превключи на друга задача.

ПП готин подход за привличане на внимание ама дали аджеба уцелва правилната таргет аудитория.

С най-добри чувства: просто мойте две стинки
 
От: Re: От: Търси се PHP нинджа :)

ами, защото една немалка част ще се откаже да търси допълнителна информация.

Като специалист ЧР (ако никът ви има нещо общо с агенцията, към която питая дълбоко и искрено уважение) съм сигурен, че ако търсихте търговец, допълнителния хъс, любопитство и проактивност биха били едни от важните критерии. Такъв човек би се почувствал предизвикан от една провокираща обява.

Вие обаче търсите програмист. Програмистите са ааммм... особена порода обекти на наемния труд. Те обикновено си имат някакви ангажименти (особено тия попадащи в категорията "нинджа"), предпочитат да общуват с клавиатурата и дори готините от тях, като застанат пред монитора, започват да мислят на сектори. Та, един програмист ще пусне една заявка към вашата празна база данни. Ще върне един риспонс, че няма какво да се анализира и ще превключи на друга задача.

ПП готин подход за привличане на внимание ама дали аджеба уцелва правилната таргет аудитория.

С най-добри чувства: просто мойте две стинки


Готин риспонс :) Но да кажем, че съм склонен да поема риска, дали ще намеря правилните хора, защото вече съм пробвал и по другия начин :) нито 1 отговор, с този начин вече 5 на ЛС и няколко тук (мързи ме да ги броя) така, че може би се е получило :) Ако не може през вратата - влез през прозореца както се казва :) Иначе да имам общо с агенцията IT recruiter съм и имам доста отворени позиции, така че скачайте смело ако си търсите работа или ако някой Ваш близък или познат има интерес.

Поздрави:
Илиян Кавръков
 
От: Търси се PHP нинджа :)

Аз например съм програмист. Такива обяви по принцип ги прескачам, тъй като очаквам ясно инфо, а такова няма. Ако случайно ми се допише, мога да побутна пусналия темата да даде инфо. Щом си пуснал темата, значи вече занимаваш хората. Ако не ги занимаваш достатъчно, те зарязват.
Малко от пуснатите обяви тук мога да определя като добре написани. Последният път когато се вързах за такава обява тук беше най-вече заради грамотното и описване. В момента задачата е в процес на работа и съм доволен от поръчващия/работодателя.
Шок рекламата е много добра идея, защото наистина привлича, но трябва и конкретно съдържание на обявата за да доориентира подходящите кадри. Програмистите наистина са странни същества. Пускат филтър за валидация на обявата и ако не мине през него, прескачат я и дирят друго.
 
От: Търси се PHP нинджа :)

Човека просто е пропуснал да напише в обявата че търси - Гладна ПХП нинджа - гладните нинджи звънят на всякакви телефони и пишат всякакви запитвания - за какво са му дебели оядени Кунгфу Панди :)
 
От: Търси се PHP нинджа :)

Човека просто е пропуснал да напише в обявата че търси - Гладна ПХП нинджа - гладните нинджи звънят на всякакви телефони и пишат всякакви запитвания - за какво са му дебели оядени Кунгфу Панди :)

Явсно ще борят кунгфу пандата и пингвина с черна нинджа :D
 
От: Търси се PHP нинджа :)

Човека просто е пропуснал да напише в обявата че търси - Гладна ПХП нинджа - гладните нинджи звънят на всякакви телефони и пишат всякакви запитвания - за какво са му дебели оядени Кунгфу Панди :)

Гладна? Не бих казал, че търся гладна ... гладна за повече ... да, може би, но нямам нужда от посредствен човек ;)

Поздрави:
Илиян Кавръков
 
От: Търси се PHP нинджа :)

Обявата все още ли е активна (не кандидатствам за нея)? Чудно ми е с този подход дали за толкова време успя да намериш подходящ човек.
 
От: Търси се PHP нинджа :)

Да кажем, че има интересни кандидати, но пък и позициите постоянно се променят и се отварят нови, така че винаги има какво да предложа ;)

Обявата все още ли е активна (не кандидатствам за нея)? Чудно ми е с този подход дали за толкова време успя да намериш подходящ човек.
 

Горе