Търсят се автори на статии на руски език - спешно

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0
Тук ще пускам спешните поръчки...

1. Спешно ми трябва статия (2000 знака) на руски език по тема "дрехи и обувки за бранд-магазин" (линка към магазина ще посоча допълнително на заелия се с поръчката). Плащам $5, ако статията бъде написана и предадена до 22 часа тази вечер.
 
Последно редактирано:
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Първата поръчка приключи.

Поръчка №2

Трябва ми статия (2000 знака) на руски език по тема "букмейкъри" (спортни залагания). Срок на изпълнение - до 23.05. Плащам 5 лева за статията.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Уточнение.

Понеже вече няколко пъти ми задават този въпрос, тъй като "в България се мерело на думи", то уточнявам, че 2000 знака (символа) са около 300 думи.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №2 приключи.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №3:

Търся автор за статия на тема "Външни рекламни табели" (за какво служат, какви са им предимствата, какви видове има, изготвяне на табели, обемни букви и т.н.).

Текст: над 2000 знака (около 300 думи).

Срок на изпълнение - до 1 юни.

Заплащане - 5 лева.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №3 приключи.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №4:

Търся автор за статия на тема "Разводи" (прекратяване на брак, спорове, съд, разделяне на имущество, деца).

Текст: над 2000 знака (около 300 думи).

Срок на изпълнение - до 11 юни.

Заплащане - 4 лева.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №4 приключи.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №5:

Търся статия за парцели, вили и къщи. Общо разтягане на локуми.

Текст: над 2000 знака (около 300 думи).

Срок на изпълнение - до 18 юни.

Заплащане - 4 лева.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Няма ли да ти излезе по-лесно и евтино, ако намериш такъв човек от fiverr за постоянна работа?
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Работя с близо 30 постоянни автори от Миралинкс. Понякога, когато имам спешна поръчка, я давам и тук. С цел подпомагане на българската копирайтерска общност :)

А да премина от рускоезична борса за статии към англоезична е все едно да заменя Лексъс за Форд.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №6:

Статия на тема "стилист за мъже". Защо е нужен, изграждане на образ, шопинг, имиджмейкъри.

Текст: над 2000 знака (около 300 думи).

Срок на изпълнение - до 23 юни (вкл).

Заплащане - 5 лева.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №6 приключи.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №7:

Търся преводи от руски на български на FAQ-овете на следните руски борси:

PR.Sape - help.sape.ru/pr/faq
Miralinks - miralinks.ru/rules#cat-15
GoGetLinks - gogetlinks.net/faq.php

Срок на изпълнение - до края на този месец (юни)
Заплащане - по споразумение (оферти на ЛС)

P.S. Ако на някого от преводачите, заели се с поръчката, му се наложи да се регистрира в някоя от борсите, то му предлагам да се регистрира чрез линковете в подписа ми. Ще платя допълнително 5 лева за регистрация.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №8:

Статия на тема "мебели" (конкретно за шкафы-купе, тв-стенки и тв-тумбы).

Текст: над 2000 знака (около 300 думи).

Срок на изпълнение - до 30 юни.

Заплащане - 6 лева.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №8 приключи.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Поръчка №9:

Статия на тема "лятна почивка в България" (август-септември).

Изисква се обективен текст (не рекламна презентация). Освен плюсове (хубаво време, вкусна храна, евтино пиене и т.н.), да се опишат и някои от често срещаните проблеми... примерно в обслужването по хотелите, заведенията и плажовете, мръсотията, криминогенната обстановка, дребните измами (сметки, таксита, кръчми, атракциони) и т.н.

Текст: над 2000 знака (около 300 думи).

Срок на изпълнение - до 6 юли (вкл.).

Заплащане - 4 лева.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Завършила съм руска филология и съм доктор по руска литература, обаче не мога да разбера дали вече си намерил човек за тези статии и имаш ли ги, или все още се нуждаеш от някой да ги напише......
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Всяка поръчка е с отделен номер. Тези поръчки, за които е посочено, че са приключили, не са актуални, а тези, за които не е посочено, че са приключили, са валидни.

В момента е действителна последната поръчка (#9). Поради породилия се интерес към писането на дописки по подобна тематика увеличавам броя на статиите, които ще купя, на 4 (но от различни автори, а не 4 от един, тъй като ми трябват различни стилове).

Завършила съм руска филология и съм доктор по руска литература, обаче не мога да разбера дали вече си намерил човек за тези статии и имаш ли ги, или все още се нуждаеш от някой да ги напише......
 

Горе