Търсят се нови автори в борса за статии

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Ако искате да превърнете вашето хоби в работа, тогава нашия сайт ще ви даде тази възможност. Имайте предвид, че статиите ви ще се публикуват в борсата и парите ви ще бъдат изплащани след като те са продадени. Всеки, който проявява интерес и иска да се включи, може да ми пише, както на ЛС, така и на посочените контактни данни.

Skype - nikol89_
Еmail - [email protected]



P.S. Пропуснала съм да подчертая, че самите статии няма да се публикуват, а само вашето кратко описание(2-3 изречения), за да могат клиентите да добият представа за това, какво е съдържанието им.
 
Последно редактирано:
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Извинявам се, но 25% не е ли малко? Според мен ти трябва да вземаш 25%, а автора останалите 75% примерно, за да има полза и печалба за него. Също така е добре и сайтът да се завърши напълно - вмомента има непреведени и ненастроени неща. Иначе идеята е хубава и ще е интересно да видим как ще се развие. Когато имам повече свободно време може да пусна някоя статия.

п.с.
защо цените са в долари?
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Посредникът взима 25%, а не обратното:). Но тези 25% са много, макс 10-15 трябва да е
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Съгласен с колегата отгоре. Ще ми бъде интересно да прочета отговора на въпроса му. Също така, една бърза забележка.. В момента в който отворих сайта ми се наби в очите думата "контент". Поправете ме ако греша, но българския еквивалент на тази дума не е ли "съдържание"?!
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Хипотетично да кажем, че стана автор? Какво ще ме мотивира да използвам борсата, а не форума? Имаш ли хора, фирми или други лица, на които да пласираш статиите ни, за да си заслужиш комисионната?
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

И като съм започнал със забележките, да продължа ..:) Рекламният текст се обърща заглавно "на ти" към евентуалните текстописци, после преминава в учтива форма, за да се върне към "ти" формата с голям оранжев бутон. Намирисва на концептуална колебливост ..:)
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Посредникът взима 25%, а не обратното:). Но тези 25% са много, макс 10-15 трябва да е

Ами малко не се разбира точно кой ги взема тези 25%. Може би трябва да се напише по-недвусмислено.
 
БРАВО! За идеята, не съм гледал реализацията. От половин година ми се върти подобна идея в главата за БГ, но така и не успях да стигна до нея. Успех! :)
 
От: Re: Търсят се нови автори в борса за статии

БРАВО! За идеята, не съм гледал реализацията. От половин година ми се върти подобна идея в главата за БГ, но така и не успях да стигна до нея. Успех! :)

А на мен от 1 и повече. Ама още си глася.

Успех. :)
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Благодаря ви колеги за отзивите и градивната критика. Определено ще взема предвид всичко, което сте ми написали и ще се постарая в най-скоро време да подобря още сайта.

* Сайтът взема 25%, тоест останалите 75% за авторите. :)
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

И като съм започнал със забележките, да продължа ..:) Рекламният текст се обърща заглавно "на ти" към евентуалните текстописци, после преминава в учтива форма, за да се върне към "ти" формата с голям оранжев бутон. Намирисва на концептуална колебливост ..:)

Мерси за забележката. Веднага ще го оправя. :)
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Поздравления за идеята. Аз също имах такава идея, но ме спираше това как ще се справям с измами, но и реализацията, която ми се въртеше беше друга. Пожелавам ти успех :)
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

За идеята браво. За реализацията ще кажа само, че е пълен боклук
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Сподели кое точно не ти харесва, ако обичаш
Ами виж сайта на нищо не прилича половината неща са преведени другата не са. Има разменени букви изобщо не бих се доверил на този сайт
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Идеята е добра, а реализациата ще се доизпипа. Да се преведат непреведените пасажи и ще се получи нещо добро - и полезно и стилно.
Успех, Никол! :)
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Идеята е добра, а реализациата ще се доизпипа. Да се преведат непреведените пасажи и ще се получи нещо добро - и полезно и стилно.
Успех, Никол! :)

Благодаря, колега. Разбирам, че има доста неща за доизпипване, но това ще бъде направено в най-скоро време, за да може не само дизайна да се подобри, но също така функционалността.
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

А какво става ако някой си купи статия? Тя изчезва ли? т.е. друг няма да я има - нали така. И още един въпрос. Ако докато правя банков превод - някой по-бърз от мен избира същата статия и плаща чрез PayPal, той ще има статията и ако зададеното количесвото (наличност) е 1, то аз ще съм превел парите, а статия няма да има. Как е решен този проблем?
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

Можеш да помислиш и за рейтинг на авторите. Така клиентите ще са по-склонни да вземат статия от някой с висока оценка, а това пък от своя страна ще стимулира авторите да пишат по-добри текстове.
 
От: Търсят се нови автори в борса за статии

А какво става ако някой си купи статия? Тя изчезва ли? т.е. друг няма да я има - нали така. И още един въпрос. Ако докато правя банков превод - някой по-бърз от мен избира същата статия и плаща чрез PayPal, той ще има статията и ако зададеното количесвото (наличност) е 1, то аз ще съм превел парите, а статия няма да има. Как е решен този проблем?

Можеш да помислиш и за рейтинг на авторите. Така клиентите ще са по-склонни да вземат статия от някой с висока оценка, а това пък от своя страна ще стимулира авторите да пишат по-добри текстове.

След като е заявено плащане с банков превод, бутона за купуване изчезва и само може да се вижда самата статия, тоест тя няма да може да бъде купена преди теб. Ако до 3 дни не бъде получено плащане, тогава статия се активира отново. Иначе идеята за рейтинг е добра и определено ще я реализирам, тъй като това ще подобри борсата и за двете страни (автори и клиенти).
 

Горе