Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

От: От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Не те разбрах, adi.Просто ми хрумна идея.

а бе може и да се намерят хора ..има доста безработни сега
 
От: От: От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

а бе може и да се намерят хора ..има доста безработни сега
Може, че за колко време се пуска един линк в социалка ?
И не е необходимо да си писател, а само да можеш да пишеш грамотно:)
btw Пък и Izida май имаше готов сайт за едновременно пускане на 1 линк във всички социалки.
Едит Я ако има скучаещи да пуснат по едно съобщение на л.с
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Дори не е до грамотност и писателство, аз лично предлагам съвсем улеснен вариант. Навсякъде под статиите на сайтовете, които искам да бъдат събмитвани, съм сложил бутони за събмит към повечето интересуващи ме социалки, а някои от тях прихващат снимката, а други - описанието. Т.е. влизаш в тези сайтове след като им се обновят новините (определят се конкретни часове) и натискаш бутоните на 20-на статии на ден. Едно такова събмитване не би трябвало да отнеме повече от 2-3 минути на социалка, а ако се използва скрипт, подобен на този в http://bgsocialmarker.com/, то става още по-бързо.
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Благодаря на всички за интереса.
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

За да ви отговоря на ЛС е необходимо да имам 5 поста във форума и за да не спамя темата моля изпратете ми скайп за контакт или се свържете с мен на skype: massa-net
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Опитвам се да се сдържа от коментар на някои изказвания, но няма да мога ... та относно коментарите на майсторите на офтопика. Когато започнат сайтове да печелят достатъчно дори под формата на "фракции от стотинки" за да покрия изискванията ви ще се свържа и с вас.

zack - опитай се за прочетеш отново поста ми. НЕ карам НИКОЙ на сила. Мога да предложа толкова - толкова и предлагам Ако не те кефи предложението го подминаваш и отиваш да правиш нещо срещу примерно 5 000 лева на месец.

harkon- предполагам си мъж и като такъв не виждам защо така "джентълменски" се държиш с момичето ???
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

имате лс :)
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Брей тука било много интересно...
 

Горе