Търсят се сериозни новинари

Статус
Not open for further replies.
От: Търсят се сериозни новинари

Призивът тук е "Пари нема - действайте."
 
От: Търсят се сериозни новинари

harkon, само ме сдухваш, че съм стара с това, че отговарям на критериите, да знаеш, че духом съм 14 годишна :D
 
От: Търсят се сериозни новинари

Време е за следобеден сън, не си натоварвай крехката главица, че ще вземе да експлодира.

Какво лошо имате против следобедния сън ? Може да звуча като пенсионер, но е много е полезен, а и човек със свободна професия може да си го позволи. Откакто си лягам за половин-един час на ден,след стабилен обяд винаги, съм направо нов човек :)
 
Последно редактирано:
От: Търсят се сериозни новинари

Аз се чудя това изискване да са над 15 години защо е?
Вероятно всички автори ще са по-възрастни от собственика...
 
От: Търсят се сериозни новинари

Според мен се е опитал да разчупи леда с "оригиналност"....
 
От: Търсят се сериозни новинари

mhx Нищо лошо не виждам и аз си полягвам някога, но то е защото съм уморена от тежестта на това, че съм над 15 годишна ...
 
От: Търсят се сериозни новинари

Абе вие двамата мое ли да си се лижете в някоя друга тема а?? Ако толкова не ви стиска, можете да започнете първоначално и в скайпито а ?! Кво фанахте момчето да се гаврите с него заради собствените си комплекси и нагони :D

А ти бе малоумнико уйнакон? Ти за кво си получип реп в тая тема та се кефиш на буци, стигайки до странно извратеният си огразъм. Ти наистина си просто само един САДОМАЗОХИСТ. И понеже не вярвам да има толкова глупендри като тебе за да ти вдигат репа за чисто грандоманските ти комплекси да се заяждаш във всяка втора тема...особено като видиш нещо което би приличало на дете... (да не си някое мръсно дърто педофилче а), та съм по склонен да вярвам че сам си биеш чикиите (репите), което пък ме озадачава, тъй-като явно си много болен да развиеш няколко профила :D

Олигофрен !!!!
 
От: Търсят се сериозни новинари

Абе мухльо, ходи да търсиш другаде да ти работят на вересия.
Що бе harkon? То тука имаше някакви дето пишеха по 500-1000 думи за 1 лев, може и някой за без пари да има. :D Нека потърси човека, няма лошо!
 
От: Търсят се сериозни новинари

Абе вие двамата мое ли да си се лижете в някоя друга тема а?? Ако толкова не ви стиска, можете да започнете първоначално и в скайпито а ?! Кво фанахте момчето да се гаврите с него заради собствените си комплекси и нагони :D

А ти бе малоумнико уйнакон? Ти за кво си получип реп в тая тема та се кефиш на буци, стигайки до странно извратеният си огразъм. Ти наистина си просто само един САДОМАЗОХИСТ. И понеже не вярвам да има толкова глупендри като тебе за да ти вдигат репа за чисто грандоманските ти комплекси да се заяждаш във всяка втора тема...особено като видиш нещо което би приличало на дете... (да не си някое мръсно дърто педофилче а), та съм по склонен да вярвам че сам си биеш чикиите (репите), което пък ме озадачава, тъй-като явно си много болен да развиеш няколко профила :D

Олигофрен !!!!

Доказан форумен олигофрен, не е нужно да се занимаваш с мен, заради комплексите си. Не ме интересува колко често си биеш чекии, нито дали имаш интерес към деца.
 
От: Търсят се сериозни новинари

Аз предлагам даже да им искате пари! Ами така де... ще пишат за Вас без да плащат... ама моля Ви се !!!
 
Последно редактирано:
От: Търсят се сериозни новинари

500x_500x_offtopic.jpg

:D :D :D
 
От: Търсят се сериозни новинари

Не знам кой е доказаният олигофрен и ултра-мега комплексар!!?? Кой пише със скрит статус ахахаха Наеш ли що е така бе цървул? За да не те видят че си турбо кибик 168/168 - за това! Ти нямаш никакъв риал лайф...за това се заяждаш и го вадиш голем с абсолютно всеки от който не може да изцицаш някой лев..така ли е бе? Тоест ти си само един обикновен позьор! Лично аз знам основният ти проблем - този, че никога няма да бъдеш като татко нали ахахахаха Тапак! Путчиците като теб ги надушвам от километри....

Продължавай :)
 
А спрете се бе. Не ви прилича на годините. Или вие какво, кандидатствате за работата, та се мъчите да смъкнете малко годинки?
 
От: Търсят се сериозни новинари

Не знам кой е доказаният олигофрен и ултра-мега комплексар!!?? Кой пише със скрит статус ахахаха Наеш ли що е така бе цървул? За да не те видят че си турбо кибик 168/168 - за това! Ти нямаш никакъв риал лайф...за това се заяждаш и го вадиш голем с абсолютно всеки от който не може да изцицаш някой лев..така ли е бе? Тоест ти си само един обикновен позьор! Лично аз знам основният ти проблем - този, че никога няма да бъдеш като татко нали ахахахаха Тапак! Путчиците като теб ги надушвам от километри....

Продължавай :)
Не е нужно да показваш ниската си култура и интереса си към подрастващото поколение тук, дори и да си олигофрен! Смяташ, че това да си доказан олигофрен те оправдава за "изразните средства", които използваш, но не е така и лайно, като теб смъди на всички не само, когато ходи по голяма нужда, но и във форум за бизнес, като този.
 
От: Търсят се сериозни новинари

Какъв бизнес правиш бе смешник ?!
Да ти поствам ли постовете ти от тази тема?? Я си виж още първия бе заяждало - "колко бона е заплатата" - Това какво е освен заяждане а??

Ще умреш от глад бе парцал!
 
От: Търсят се сериозни новинари

Абе напоследък какво става тука от жегата ли е нз...преди като вилзах в тоя форум нивото сякаш беше много по-високо дори и постовете...,а сега все едно сте в училище...и се заяждате..трябва ние по-малките като мен и автора на темата дето не разбираме да ни се карате,а не помежду си...я се стегнете...ааа.. :D
 
От: От: Търсят се сериозни новинари

Какъв бизнес правиш бе смешник ?!
Да ти поствам ли постовете ти от тази тема?? Я си виж още първия бе заяждало - "колко бона е заплатата" - Това какво е освен заяждане а??

Ще умреш от глад бе парцал!

Олигофрене баща, казал ли съм, че правя бизнес? Засега не се очаква да умра от глад, въпреки подмолните ти надежди. Взимам добра заплата на IT специалист в банка, а тук продавам статии, които пиша в свободното си време.
Още веднъж доказа, че си глупак и няма смисъл в твърденията ти. Жалко, че и детето ти ще израсне олигофрен. На глупаци, като теб, трябва да им забранят да се размножават на воля.
 
Пък админите трябва да започнат да си вършат работата... Ясно е, че е лято и едни ги удря слънцето, други пък релаксират и нямат толкова време за форума, ама малко от малко да се задействат нещата поне.
 
От: Търсят се сериозни новинари

Тоест искаш да кажеш, че заяждането е ПРОСТО релаксиране така ли???
Е, и аз ако съм админ ще подмина темата с 200... Защото се вижда, че нещо не е у ред. Кое не е у ред ще оставя четящите да преценят сами.
И без интервенция ако обичаш...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе