Търся Програмисти и Дизайнери!

AloneInTheDark

New Member
Рейтинг - 71.4%
5   2   0
Здравейте, колеги.
По случай потока от проекти, който очакваме се налага да намеря допълнителни хора за сформиране на нов колектив.

Програмисти: ( 1 човек )
- Минимум 2 години опит с OOP
- Отлични познания с MySQL
- Хора с познания по framework - Codeigniter, Smarty са с предимство.
- Владеене на западен език е предимство.


Дизайнери: ( 2 човека )
- Минимум 2 години опит с графичен дизайн и уеб дизайн
- Поне 3 проекта зад гърба си.
- Хора, които кодирват дизайните си след това са с огромно предимство.

Кандидати от гр.Варна са с предимство впредвид възможността да работят от офис на договор.

Не искаме нищо особено от кандидатите. Не ни вълнува образованието, дали учите или сте пенсионери.
Работата е важна в случая.

Ако сте мотивирани и работите качествено в определен срок то тогава ни се обади:

GSM: 0895 088008 :rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

И за пореден път - казвате какво искате, а не казвате какво давате :)
Минимум 2 години това, минимум 3 години онова, отлични познания по еди кво си, еди що си.

Изинявай, че ти спамя темата ама толкова ли е сложно да се напише какво предлагате като възнаграждение? Току виж в тая криза вече не се дават пари, а се плаща в меродия, хляб и маргарин... :rolleyes:
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Вие си плямпайте... да сте живи и здрави.
Намерил съм нужните хора.
Поздрави!
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Вие си плямпайте... да сте живи и здрави.
Намерил съм нужните хора.
Поздрави!

Нямаше да го обсъждам, но освен "мутивирани" хората трябва и да "кодирват" ... дизайнове. Ще бъдеш един от малкото, на които ще сложа червена светлинка - заради неграмотност и наглост, ако не ти харесва форума си пускай ОФЕРТИТИИ във вестник "Работническо дело"... Дано "нужните хора" се осъзнаят навреме!
 
Последно редактирано:
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Някои поне като не пишат ориентировъчна заплата от до, поне споменават "добри работни условия", "удобно кресло", "удобно работно време", "работа по разнообразни проекти" и тем подобни. Тук единственото споменато предложено нещо е трудов договор. Бих препоръчал на тези дето пускат обяви да имат предвид, че освен изисквания трябва да споменат и неща дето работникът ще получи. Нали идеята е да бъдат подмамени и наети възможно най-добрите? Кой сериозен би скочил просто така в неизвестното?
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Кой сериозен би скочил просто така в неизвестното?

За това аз често казвам: Всеки работодател си заслужава работниците! Ако е калпав, скъперник, идиот - и работниците ще бъдат такива.
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Аз съм на мнение,че ако някой си търси работа,нищо не му коства да се обади на въпросният ГСМ и да обсъдят заплатата.Смятам,че във форума не е мястото където трябва да се обсъждат заплати и т.н.А автора,че е неграмотен е ясно...
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Аз съм на мнение,че ако някой си търси работа,нищо не му коства да се обади на въпросният ГСМ и да обсъдят заплатата.Смятам,че във форума не е мястото където трябва да се обсъждат заплати и т.н.А автора,че е неграмотен е ясно...
То по тази логика работодателят може и да не казва какво търси пък после по телефона да се разбират. А и не винаги е само до заплата. Важно е да се споменат другите бонуси. Аз например имам проблем с прекалено точното работно време. Трудно ми е да се задвижвам рано сутрин, но за сметка на това нямам против да работя до късно вечер (разбирай 20:00-21:00; у дома може и до след полунощ). Аз работя на принципа "Работя когато има работа. Когато няма работа не обичам да ме моткат да се правя, че работя". Някои предлагат удобни кресла за подремване (имаше изследване, което доказваше, че едночасова дрямка по обед повишава работоспособността следобед), други безплатни безалкохолни напитки (ако има достатъчно количество кока-кола или кафе, това би ме мотивирало). Има и не чак толкова екстравагантни бонуси, но е важно да се споменат някакви, за да се привлечат кадърни кадри.
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Какво сте ми се разписали? Нямате ли си друга работа?
Мисля, че бях ясен когато казах, че намерих хора. Или просто се чудите какво да говорите.
Ако мога да заключа темата ще го направя, но просто не знам как. Не съм поредната нинджа от форума!

" няма да си коментирам грамотността "

Успех, и нека някой да заключи темата.
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Аз съм на мнение,че ако някой си търси работа,нищо не му коства да се обади на въпросният ГСМ и да обсъдят заплатата.Смятам,че във форума не е мястото където трябва да се обсъждат заплати и т.н.А автора,че е неграмотен е ясно...

Евала пич. Предлагам отсега нататък в обявите да се посочва само gsm за контакт. Останалото може да се разбере по телефона. Сигурен съм, че админите много бързо биха одобрили и наложили този принцип тук. Просто никога не им е хрумвала тази гениална идея. :mrgreen:
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Какво сте ми се разписали? Нямате ли си друга работа?
Мисля, че бях ясен когато казах, че намерих хора.
Учудвам се предвид текста на обявата, но щом си успял да ти е честито. Все пак е хубаво да се замислиш дали като си намерил количество работници си намерил и качество. Времето ще покаже.
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Какво скочихте на човека?! Абсолютно нормално е като не става дума за работа на проект, а за постоянна такава, то заплатата да не е спомената, а да се обсъди на последващ разговор с "мутивираните" кандидати. Работодателят разбира много за работата на изпълнителя само по това как той сам я оценява. Заплатата може да варира според вашата продуктивност и квалификация, как да се дадат точни параметри. Какво ще ви помогне, ако пишеше някаква цифричка? Освен, че нямаше да мънкате като ви питат колко искате. Само, че всеки трябва да може сам да си оценява труда. Ако разчитате на работодателя да ви го оценява ... за*би.

Не че нямам критика и към самата обява и авторът. Независимо какъв е резултатът, поне отговаряйте на тези, които ви пишат с въпроси и предложения - може пък да се окажат ценен контакт.
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Не знам защо изобщо говорим само за тази пуста заплата. По-горе споменах за условия на труд. Заплатата е просто едно от условията на труд, а не единственото. Аз съм готов да работя и за малко по-малка заплата при условие, че естеството на работата и условията на труд са ми по-приятни. Чел съм интересни обяви за работа. В тях обикновенно освен да ти обясняват колко проекта искат да имаш зад гърба си, описват своите проекти (т.е. в колко престижна фирма ще работиш), с което да те мотивират.
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Авторът на темата едва ли е фактическия работодател.
Изглежда като просто да е изявил желание да помогне на шефа си и я е пуснал от негово име.
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Преди време дискутирах с един приятел за заплатите - редно ли е на първа среща да се говори за пари? Според мен не! И не е редно, когато се пуска обява да се посочва заплата. Който смята, че позицията му допада, нека кандидатста, да посочи какво може и какво знае. Нека се проведе интервю, на което и двете страни да преценят дали си пасват и до колко. И ако си пасват, нека навлязат в детайлите, вклютително и заплатата и работното време и място и прочие.

Пример:

Търся относително смотан и задръстен калпак да ми дреме в офиса за 250 лева и да ми отключва скобата, когато си паркирам мерцедеса.

Идва човек, безработен и отчаян, готов на всичко, с 3 висши, компютри, програмиране, дизайн какво ли не. Човека няма какво да яде, иска работа. В нужда е.

Говорим... разбирам какво може и знае и решавам да го всема за дизайнер, който може и да кодира и други неща и му давам 3 бона заплата.... Е?

Дали ако бях пуснал обява, че търся дизайнер с 3 бона заплата този човек щеше да дойде? А колко надути свирки щяха да се появят и да недоволстват, че ги карам и да 'програмират' (2-4 реда php) - две длъжности с една заплата? Колко от вас ще ме залеят с репи?

Форума е отворено пространство и всеки може да пуска каквито си иска обяви. И който иска може да кандидатства.

Това е игра и всеки може да я играе както я разбира.

Ако аз търся човек бих пуснал 2 обяви (сплит тест) едновреммено, и бих си направил изовите, в зависимост от това какви хора намеря а не кой ми спами темата. То и затова в сайтовете за работа няма възможност за коментари (за разлика от форума. Ясно е че този форум не става за търсене и предлагане на работа.

Колко ли репи ще изяде този пост написан с топли чувства и градивна критика?
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Обсъждането на заплатата може да се отложи САМО ако става дума за престижна и световноизвестна компания.
Или за длъжност чието заглавие започва с "Директор|Главен Мениджър|...".
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Обсъждането на заплатата може да се отложи САМО ако става дума за престижна и световноизвестна компания.
Или за длъжност чието заглавие започва с "Директор|Главен Мениджър|...".

Ти да не си живял в пещера последните 8-10 години?
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Заплатата е първото нещо, което трябва да се споменава. Това би спестило много време и нерви както на работодателя, така и на търсещия работа. Ама нали трябва сме тарикати и да лъжем хората..
 

Горе