Търся Програмисти и Дизайнери!

От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Заплатата е първото нещо, което трябва да се споменава. Това би спестило много време и нерви както на работодателя, така и на търсещия работа. Ама нали трябва сме тарикати и да лъжем хората..

Кой е казал, че става въпрос за пари? Виж какво пише в iTrade-a му: Взе дизайна и забегна. Неоткриваем е вече трети работен ден.
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Май болшинството работодатели в България няма да се променят. Точно 'щото не могат да си наемат кадърни хора с тези методи наскоро мернах пореден пропаганден материал по телевизията, в който се твърдеше колко били отчаяни работниците и как били готови да им се нарушават правата и да работят повече от договореното за същите пари. Само дето на тази пропаганда се ловят само не достатъчно квалифициран персонал, т.е. такива дето по цял ден гледат телевизия вместо да се занимават с работата си. Кадърните работодатели и работници играят по ясни, прозрачни и равноправни правила. Който се опитва да прецака другия остава прецакан.
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Кой е казал, че става въпрос за пари? Виж какво пише в iTrade-a му: Взе дизайна и забегна. Неоткриваем е вече трети работен ден.

Това, че съм неоткриваем 3 дни в сайта не означава, че света е свършил. И събота/неделя, ако се брои, че съм неоткриваeм не мога даразбера какъв е проблема.
Това отделна тема. Защо изобщо пишете ;x
 
От: Търся Програмисти и Дизайнери!

Това, че съм неоткриваем 3 дни в сайта не означава, че света е свършил. И събота/неделя, ако се брои, че съм неоткриваeм не мога даразбера какъв е проблема.
Това отделна тема. Защо изобщо пишете ;x
Има връзка с твоята надеждност, като работодател, ако въобще си.
 

Горе