Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

datravel

New Member
Търся СЕО специалист с доказани резултати при оптимизиране за високо конкурентни думи. Оптимизация по кл. дума - самолетни билети, евтини самолетни билети или евтини полети.
Начин на плащане: 30% при стартиране, остатъка при постигане на желания резултат.
Цел: 1,2 или 3 позиция.
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

тези стигат ли?
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

За начало да.
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Търся СЕО специалист с доказани резултати при оптимизиране за високо конкурентни думи. Оптимизация по кл. дума - самолетни билети, евтини самолетни билети или евтини полети.
Начин на плащане: 30% при стартиране, остатъка при постигане на желания резултат.
Цел: 1,2 или 3 позиция.


Никои няма да се съгласи с поставените условия от вас. И все пак ако някои се съгласи цената няма да е малка. Аз лично работя с предплащане, горял съм няколко пъти от подобни оферти.
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Проблема е че ние плащаме 3 пъти резултат нулев, няма разбира се проблем за пълно заплащане при гарантиране на резултат в обозрим срок или най-малкото да видим изкачване в позициите, т.е. резултата от по-добро позоциониране ни носи повече приходи които ние инвестираме в оптимизация или ако няма резултат заплащане само на направените разходи. Политиката ти дай сега тия пари , ние ще ти кажем колко хубаво ще стане в България не работи
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Проблема е че ние плащаме 3 пъти резултат нулев, няма разбира се проблем за пълно заплащане при гарантиране на резултат в обозрим срок или най-малкото да видим изкачване в позициите, т.е. резултата от по-добро позоциониране ни носи повече приходи които ние инвестираме в оптимизация или ако няма резултат заплащане само на направените разходи. Политиката ти дай сега тия пари , ние ще ти кажем колко хубаво ще стане в България не работи


Няма човек или фирма която да Ви даде гаранция, че по всички ключови думи сайта Ви ще излиза на първа позиция в гугъл или друга търсачка. Може да се докара до първа, втора или трета страница. Дефакто какво се получава някои Ви изкарва сайта на първа страница по една или две ключови думи а по другите на втора страница. В такъв случай вие казвате не сте достигнали нашите очаквания (първи резултат в гугал по всички ключови дуни) и няма да Ви платим останалите пари. А имате ли представа колко трудно и за какъв период от време ще се постигнат тези резултати по ключовите думи дадени от вас. Да не говорим, че ще се наложи редакция на сайта Ви и съдържанието му.
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

А и между другото на пръв поглед сайта Ви изглежда никога не е оптимизиран, разгледах го внимателно, направих му и анализ.
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Да, този сайт все едно аз съм го правил :D
Първо направете читав сайт, който да се ЧЕТЕ и що-годе човек да се задържи повече от 10 секунди на него. Нали знаете, че първото влизане ако не му хареса сайта на човек го гаси след 10 секунди, независимо якото инфо вътре :) Искате да инвестирате пари в оптимизация, а не сте започнали инвестицията от самият сайт.
После си направете онпейдж оптимизацията, преди да се хвърляте в яката игра с офпейджа и гоненето на 1-3 място
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

datravel. net - този ли сайт не се чете...
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

datravel. net - този ли сайт не се чете...


Предполагам колегата визира именно този сайт. Аз на него му правих анали а и мнението на колегата е точно.
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Интересно мнение, а дали мога да попитам за добър според вас сайт на туристическа агенция
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Да, този сайт все едно аз съм го правил :D
Първо направете читав сайт, който да се ЧЕТЕ и що-годе човек да се задържи повече от 10 секунди на него. Нали знаете, че първото влизане ако не му хареса сайта на човек го гаси след 10 секунди, независимо якото инфо вътре :) Искате да инвестирате пари в оптимизация, а не сте започнали инвестицията от самият сайт.
После си направете онпейдж оптимизацията, преди да се хвърляте в яката игра с офпейджа и гоненето на 1-3 място

Дефинирай читав сайт, не виждам по нищо да се различава от този на другите големи агенции, интересно ми е кое ние ти е харесало от към потребителска гледна точка. Точно защото сме инвестирали средно голяма 4-цифрена сума в сайт затова сега гоним оптимизация
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Изразявам лично мнение, темата е за това. Преди всичко не изглежда като сайт на туристическа агенция, а след това и много други неща. Но не мисля, че ще ти е приятно да му правя разбор, след като виждам че си леко пристрастен, а и не ми е работата в крайна сметка
 
От: От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Дефинирай читав сайт, не виждам по нищо да се различава от този на другите големи агенции, интересно ми е кое ние ти е харесало от към потребителска гледна точка. Точно защото сме инвестирали средно голяма 4-цифрена сума в сайт затова сега гоним оптимизация
Извинявай за офтопика, но понеже питаш и ще ти отговоря като потребител
какво е първото ми впечатление, влизайки в сайта.
Хубавото нещо е, че е лесен и добре подреден, но има прекалено дребен шрифт,
бутоните горе са на бледосив фон с бели букви текст, което мен лично ме напряга при четене...

За останалите неща ти пожелавам да си намериш наистина добър оптимизатор,
защото нишата е сериозна. Ще е радостно, ако е от форума.
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Опитахме се да Ви пишем, но изглежда сте с твърде много лични съобщения и не успяхме!
Моля освободете си място в кутията :)
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Не съм специалист ама я ми прасни едно лично за
България Еър и Ал Италия
за 18 и 19 януари Рим - София
Еднопосочен.
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Като начало Ви предлагам да се започне с фирмен блог. Релевантното съдържание ще се налинква с вашите оферти, ще привлича трафик и ще се използва за маркетинг в социалните мрежи. Това е най-практичното и най-заплащащо инвестицията си нещо, така не си давате парите за нещо, което може или не може да работи. За повече подробности пишете ми на ЛС.
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Този туристически сайт не вярвам да успеете въобще да го класирате по самолетни каквото и да е. Семантично клони към екскурзии, почивки, а не към билети.
btw. Как инвестирате "средно голяма 4-цифрена сума в сайт" и не получавате барем едно мета описание? Тия дето са прибрали сумата са за бесене.(Защото поне не са обяснили, ако не друго)
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Да не се убидите, ама брат ми, които докарва добри доходи от уебдизайн, казва че SEO-то се практикува от някакви шамани предимно с магически резултати...
То и аз се занимавам със SEO, но да си кажем истината човек трябва да си поставя реални цели, за реални фрази, да взима предвид, че Гугъл си прави каквото си иска, големите брандове и т.н.
Обещания за номер 1 са пълна глупост, аз бих платил за подобрение и изместване примерно с няколко позиции напред...
 
От: Търся СЕО специалист за оптимизициране по конкуретна фраза - самолетни билети

Е, някой трябва да го консултира човека да гони long tail, таргетиран трафик и да търси конверсии, а не да гледа да е първи по самолетни билети, което на практика може да се случи след година, две усилена работа.
 

Горе