Търся безплатни теми.

От: Търся безплатни теми.

Има поне 5-6 сайта които доста активно пускат кракнати теми от themeforest, но си ги намерете с чичко гугъл, че тук май не е позволено да се споделят такива линкове....е има и риск, понякога вътре може да има зловредна добавка.
 
От: Търся безплатни теми.

Има поне 5-6 сайта които доста активно пускат кракнати теми от themeforest, но си ги намерете с чичко гугъл, че тук май не е позволено да се споделят такива линкове....е има и риск, понякога вътре може да има зловредна добавка.

Такъв тип теми не са ми нужни за проекти които смятам да се въртят в нета.
Постовете на колегите по-горе ми помогнаха много за което им благодаря, в линковете се намериха страшни предложение с малко допълнително писане и се получиха нещата както исках, но ми спестиха ужасно много време ;)
 
От: Търся безплатни теми.

Здравейте,
търся идея за платени теми за сайт с насоченост форум.
Някакви идей, гледах доста безплатни и платени но нищо не ми допадна.
 
От: Търся безплатни теми.

Здравейте,
търся идея за платени теми за сайт с насоченост форум.
Някакви идей, гледах доста безплатни и платени но нищо не ми допадна.

Здравей, за в бъдеще си пускай свой теми, не пиши в темите на хората :)
Ако искаш да си направиш форум не търси теми, има готови платформи специално направени за форуми.
Потърси малко из нета, може да започнеш от ТУК
 
От: Търся безплатни теми.

Приемам забележката
а за темата ако може да е на wordpress
 
Последно редактирано:
От: Търся безплатни теми.

нещо ново по тази тема, някое ново фрии малко по разчупено тип новинарски сайт, че ще пробвам един нов проект
 
От: Търся безплатни теми.

ще я пробвам, на пръв поглед ще ми пасне идеално
 
От: Търся безплатни теми.

ще я пробвам, на пръв поглед ще ми пасне идеално

Приятна е. Аз я ползвам за един мой нов проект и върши работа. Дадох един мой стар домейн и тази тема на една позната да се учи да блогва и докато се учи направи някои добри неща с нея. Темата позволява много да я персонализираш, което е идеално.
 
От: Търся безплатни теми.

пробвах я но ми даде грешка след инсталацията, не знам откъде дойде, дали защото имаше две-три теми инсталирани преди това, ще я пробвам на домейн без инсталиран досега уорд прес на него
 
От: Търся безплатни теми.

С малко познания по програмиране и сам можеш да си "единтеш" някоя безплатна тема, просто си направи една child тема и там надграждаш и почваш да събираш пари за купешка тема.
 
От: Търся безплатни теми.

на нов домейн стана, сега малко игра за да видя кое как и ще е готово
 
От: Търся безплатни теми.

на нов домейн стана, сега малко игра за да видя кое как и ще е готово

Браво, радвам се! Прати после едно ЛС да видя резултата.
 

Горе