Търся готин джип под наем в варна или бургас

От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Ами като гледае това "чела" мъжко ли да е ?
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

тц тц много се изложих ,Ралица извинявам се.
Ама да знаиш понякога целта оправдава средствата
Ами като гледае това "чела" мъжко ли да е ?
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

тамън са прибрах ама тряа да закарам мерджана че мноо кофти съм го паркирал

натокали сте зъби хищници таквиз а?

има клюкини - ама после

Кретенче, чакаме вести - оскуба ли и врабеца на таз мома?
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

То като гледам на къде отива всичко... всички момичета почнаха да гледат кинтите... за жалост. Това ще е любовта занапред. Като имаш парса ще има и пи*ета. Като нямаш ще караш ръчно. :D
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

E като ходите по дискотеките, моловете.. и се нагледате на селски кифли ще останете с това впечатление разбира се.
По баровете, парковете и т.н.т. се намират стойностните жени. Но наистина все повече и повече гледат "финансово стабилните" :rolleyes:
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Пичуи и пички знам че тръпнете затва пиша преди даже да съм си налял едно след тоя тежак ден

АЗ СЪМ КРЕТЕН

ебаси, начи разправям

Кретенчето избарано и добре подковано с домашното зима мерджана след сутрешното кафе и кацва на паркинга на Сириуса. Постарах се мерцедеса да е изсран на доволно видимо място (кретенска работа)

С извесно закъснение тя дойде. Говорихме доста подробно за сайта и тоя път далеч не толкова повърхносно. Мацката е доста наясно какво иска, имала опит с уордпрес (тва си беше изненада ) ама пита дали тва е най доброто за тва дето и трябва. Бая работи е намислила - кои разкарах, кои ще пиша. Бе честно казано аз толкоз ползотворна бизнес среща отдавна не бях имал. Уговорихме и нова среща след около седмица. Дотука всичко нормално, даже съвсем делово. Откарахме към два часа плътно по работа. Викам крайно време е да отпуснем за обяд за да обсъдим и кинтити. Ц. Мацката е в десетката - директен въпрос кви кинти искам, срокове и къв аванс. Изкензах аз обичайните 30% аванс и мацката без изобщо да се пазари и посвени извади кинтити на масата и вика ай си ходим, че имам друга среща в офиса. :confused: и докат се чудя кво да съчиня тя се врътна на ена страна, завъртя един телефон, вкисна се нещо и вика "може ли да ме закараш до Варна ако си нататък"

Ок, време е за мерджана. 8) Начи много мацки съм виджал ама такваз като тая не бях - нула впечатление от колата ама НИКАКВО

Слизаме на паркинга, отивам към колата, отварям и вратата - баси такси да беше по щеше да прояви любопитство белким към тарифата! БАААА ВИКАМ ТАЯ КВИ КОЛИ КАРА? Тръгвам аз, почваме разговор, тя пак за работа. Вече бях сигурен , че някой авер ме пързаля яко и се пука по шевовете от смях. Викам тая няма да стане. мина ми през ум че ако е нагласена работата мацката ми бута някви заучени фрази за уродпреса, ц бахти пичката - "разходих я" по материала - наистина е работила с уордпреса. влизаме вече край чайка и тъй небрежно я питам де е кайена. ШАХ С ПЕШКАТА - кайена е на шефката и оня ден го връщала от автомивка :lol:

ебаси - казах и аз къв съм кретен. казах и за мерцедеса, признах си къв съм тиквеник (само пред себе си аз таквизи думи не думам пред дамите). оная се спука да се смее.

ся се чувствам тъп и щастлив кат младо говедо на първа паша.
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Язък, толкоз писане за нищо :lol:
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Язък, толкоз писане за нищо :lol:

Пък аз щях да му давам съвет да не го дигне паяка на корабчето :D Че щеше хептен за резил да стане...
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Кретене, тая вечер ще еб@ и за тебе брат, нема се депуесиуаш :clap:
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Кретене, тая вечер ще еб@ и за тебе брат, нема се депуесиуаш :clap:

може ли да ореш на разкалян терен че ми е мерак кат за вторник
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Много грубо :lol::lol::lol:

грубо е да помолиш да си напрай клизма преди тва

не знам що ми извратихте тъй темата :lol:
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

ЕЕЕ ти си като такова, предал си се накрая.
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

хахахаха е има такива се правят на ударени и много, че не им пука ама после звънят. Не е трябвало да казваш за мерника... можеше и да имаш шанс... :D
 
От: От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Пичуи и пички знам че тръпнете затва пиша преди даже да съм си налял едно след тоя тежак ден

АЗ СЪМ КРЕТЕН

ебаси, начи разправям

Кретенчето избарано и добре подковано с домашното зима мерджана след сутрешното кафе и кацва на паркинга на Сириуса. Постарах се мерцедеса да е изсран на доволно видимо място (кретенска работа)

С извесно закъснение тя дойде. Говорихме доста подробно за сайта и тоя път далеч не толкова повърхносно. Мацката е доста наясно какво иска, имала опит с уордпрес (тва си беше изненада ) ама пита дали тва е най доброто за тва дето и трябва. Бая работи е намислила - кои разкарах, кои ще пиша. Бе честно казано аз толкоз ползотворна бизнес среща отдавна не бях имал. Уговорихме и нова среща след около седмица. Дотука всичко нормално, даже съвсем делово. Откарахме към два часа плътно по работа. Викам крайно време е да отпуснем за обяд за да обсъдим и кинтити. Ц. Мацката е в десетката - директен въпрос кви кинти искам, срокове и къв аванс. Изкензах аз обичайните 30% аванс и мацката без изобщо да се пазари и посвени извади кинтити на масата и вика ай си ходим, че имам друга среща в офиса. :confused: и докат се чудя кво да съчиня тя се врътна на ена страна, завъртя един телефон, вкисна се нещо и вика "може ли да ме закараш до Варна ако си нататък"

Ок, време е за мерджана. 8) Начи много мацки съм виджал ама такваз като тая не бях - нула впечатление от колата ама НИКАКВО

Слизаме на паркинга, отивам към колата, отварям и вратата - баси такси да беше по щеше да прояви любопитство белким към тарифата! БАААА ВИКАМ ТАЯ КВИ КОЛИ КАРА? Тръгвам аз, почваме разговор, тя пак за работа. Вече бях сигурен , че някой авер ме пързаля яко и се пука по шевовете от смях. Викам тая няма да стане. мина ми през ум че ако е нагласена работата мацката ми бута някви заучени фрази за уродпреса, ц бахти пичката - "разходих я" по материала - наистина е работила с уордпреса. влизаме вече край чайка и тъй небрежно я питам де е кайена. ШАХ С ПЕШКАТА - кайена е на шефката и оня ден го връщала от автомивка :lol:

ебаси - казах и аз къв съм кретен. казах и за мерцедеса, признах си къв съм тиквеник (само пред себе си аз таквизи думи не думам пред дамите). оная се спука да се смее.

ся се чувствам тъп и щастлив кат младо говедо на първа паша.

Ама ти сериозно ли?!?!?
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

може ли да ореш на разкалян терен че ми е мерак кат за вторник
Оффроуд има само по празници :lol:
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

ТребЕ бая да се е отдала на професията, че да е нейн. :lol:
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Прочетох голяма част от мненията и стигнах до два извода - тук или пишат само дечурлига между 16 и 20 години или хора не пипали жена от 5 години насам..., не е нормално тази тема да натрупа 5 страници и 80 процента от постовете да са в окуражаване на кретенията да се впечатли едно момиче с кола... ебати и това го пишат хора, които се наричат предприемачи............................
 

Горе