Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Всеки сам си решава и за мен най-доброто решение е да не се слагат изкуствени бегграунди, а да се направят професионални снимки.

И аз съм на същото мнение, даже май ти го казах в другата ти тема. :) Както и да я режеш, и да блурваш, каквото и да правиш винаги ще стои изкуствено и нереално. Най-добрият вариант е да се снима на реален фон с фокус върху продукта. Не знам, какво разбираш под английски интериор, защото аз например веднага го асоциирам с нещо старо, замъци и разни други такива. Свещта е "модерно изглеждаща" (все едно е нещо извънземно), някак си не се връзва с моята представа за английски интериор. Със сигурност не мога да ти дам професионално мнение, а и не се опитвам. Просто така ги виждам нещата. Дано се спреш на правилното решение. ;)
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Стъкления го каза най-добре.
Сега свещта трябва да се кйориш за да я видищ.
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Не кандидатствам за работата, въпреки, че с колегата се работи много лесно и приятно. Опитвам да помогна. Има проблеми със снимката, ако я дадеш в RAW формат (преди да е обработвана и рязана) мисля, че на колегите ще им е по - лесно да я обработят и да запазят светлосенките и отраженията. Което пък ще даде по реалистична визия след това при "поставянето и на сцената".
Поздрави и успехи. Ето една идея:

svesht.jpg
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Websolu, много добре си се справил с фона, поздравления !
Аз говоря за самата идея да се снима нещо и после да му се слага фон допълнително :)

Иначе аз съм предложил отдавна на колегата да му снимам нещата, но явно той иска по друг път да мине :)

Така е - предложи и аз казах, че за сега съм се спрял на друг фотограф:beer:
ОК идеята с добавяне на фон не била добра - това го знам, сега кажи, че можеш да ги снимаш свещите с такъв фон какъвто искам /колегите, които ми писаха ЛС са го уточнили - UK класическа къща/ и вече да коментираме?
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

То не е въпрос на снимане , а въпрос на бюджет е и на ясна представа какво иска клиента :)

Така или иначе сте избрали друг колега , аз само давам акъли тука :)
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Всеки сам си решава и за мен най-доброто решение е да не се слагат изкуствени бегграунди, а да се направят професионални снимки.
Спор да няма, предполагам, че имаш предвид да са снимани с бекграунда, който искам /щот аз и сега ще плащам за професионални снимки:wink:/?
Единствения начин това да се случи е да наема студио в "Бояна" - Nu Boyana Film Studios или ми ги снимат в Обединеното кралство8)
Други опции ако имам, споделете:wink:
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Може примерно първо да намериш подходящите фонове, тоест снимки без права на интериори на домове в ингиш стил, което ще е най-трудно, след което снимаш свещите на подходяща маса или там каквото решиш под подходящ ъгъл, фона отзад да е еднороден за да може да се изреже лесно заедно с масата, което ще придаде по-естествен вид и на края фона може леко да се замъгли както каза съкления, за да се акцентира върху свеща и не на последно място снимките на самите свещи трябва да бъдат малко по-детайлни според мен.
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Все още се търси човек за комплексната услуга както е описана в първия поста или само за точка 1 - т.е. има кой да спретне колажите, но и той като мен няма време да търси подходящите интериорни снимки.
Подсказване: ако желаете да се включите само по първа точка, може да си направите например регистрация в с трайъл период на някои от големите сайтове с платени стокови фотографии - теглите каквото се разберем (давам критерии за снимките) и после спирате регистрацията, за да не ви дръпне пари след изтичането на пробния период.
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Мерси, Беджев, но малко обикновенни ми идват като изпълнение - елементарен декупаж.

Още търся човек по точка 1 или за всичко.
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Простите неща често са най ефективни
Примери за това има много
Аз само идея ти давам за визия
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Преди няколко дни изпратих на няколко колеги примерно задание - ни вопъл ни кост, та да ги подсетя и да вдигна малко темата:wink:
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Аз работа с Paint, приемаш ли?
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Ти само ми намери подходящите интериорни снимки, аз имам кой да ми ги спретне в колажчета.
Сериозно ли никой не иска да си направи рег в някой от големите сайтове за платени стокови снимки да подбере подходящите и да канселира регистрацията си след изтичане на траиъл периода?!!! Нещата отиват към Feverr май.
 

Горе