Търся дамски дрехи на едро

lozanov

New Member
Здравейте. Търся производител или вносител на дамски дрехи(рокли,тениски,блузи,якета,клинове,туники,поли,гащеризони). Не се интересувам от реплики или нискокачествени дрехи,а от производители или вносители на неизвестни марки в българия. Благодаря предварително,ако някой има някаква информация или се занимава с това и пише. :)
 
Здравейте, предлагаме бутикови дамски дрехи на едро (собствена марка, произвеждат се в България; качествени и модерни са). Ако все още търсите партньори, моля пишете ми за повече детайли (ще Ви изптратя снимки и цени на лично съобщение) - [email protected]
 
Здравейте. Търся производител или вносител на дамски дрехи(рокли,тениски,блузи,якета,клинове,туники,поли,гащеризони). Не се интересувам от реплики или нискокачествени дрехи,а от производители или вносители на неизвестни марки в българия. Благодаря предварително,ако някой има някаква информация или се занимава с това и пише. :)
Здравейте,мога да ви предложа страхотни дамски дрехи внос от Турция и Италия,
Може да ми се обадите на тел;0893222297 или да ми дадете номера си!
 
Здравейте,
изключително ни е приятно да Ви се представим – ние сме „Бранд Юнивърс“ – складова база с шоурум в гр.София, предлагаща нови маркови стоки НА ЕДРО – дрехи, обувки, чанти и аксесоари. Разполагаме с богат асортимент на:
дамско и мъжко - G-Star, Jack & Jones Converse, Vero Moda, Only, Vila, Selected, House, Cropp, MANGO, MOHITO, Sinsay, S.Oliver, Reserved, Haily’s fashion и детско – Name it, Reserved

Минималното количество за зареждане е 50 броя , без значение от размера, категорията или бранда на артикулите.
Цената е за бройка.

Ще се радваме да разгледате предложението ни и да успеем да предизвикаме интерес у Вас.

Лице за контакт :

Мариела Христова
Brand Universe Ltd.
бул. "Проф. Цветан Лазаров" 18, помещение 29
1574, София
0879 811 311
 
Здравейте,
предлагаме дамски дрехи за зареждане на магазини. Може да ги разгледате на kramag.eu.
Може да се свържете с нас на [email protected]
 
Здравейте, предлагаме бутикови дамски дрехи на едро (собствена марка, произвеждат се в България; качествени и модерни са). Ако все още търсите партньори, моля пишете ми за повече детайли (ще Ви изптратя снимки и цени на лично съобщение) - [email protected]
 
Здравейте занимавам с дистрибуция на дамска конфекция и ме интересуват рокли, блузи панталони якета палта всичко което е дамско.
0876181397
 
Здравейте, мога да ви предложа дамски дрехи на марката Аsos, която няма физически магазини в България - http://www.asos.com/women/

Стоката е предимно лятна, а за подробности може да пишете тук [email protected]

Успешен ден!

Здравейте!
Проявявам интерес. Може ли да се свържете с мен на лично?
 
Здравейте! Предлагам дамски дрехи - Bershka, колекция пролет/лято 2018.

50бр. - 14лв.
100бр. - 12лв.
500бр. - 11лв.

Цените са с ДДС.
Издавам фактура.
 
Кои сме ние?!
"Богара" ООД, един от най-големите производители на дрехи в България, собственик на две модни марки – "Pause jeans" и "Negative". Нашата компания е основана през 1999 г., имаме доста голям опит в производството на облекло CASUAL. Горди сме да кажем, че ние произвеждаме висококачествени дрехи с уникална визия, всички направени с превъзходни платове и материали от Италия. Нашите дизайнерски марки са водещи на българския моден пазар. С абсолютно уникални дизайни, нашите платове комбинират комфорт със стил, иновации с качество, помагайки на модните съзнателни хора да изработят своя перфектен външен вид.
Посетете нашият сайт за търговци на едро!
http://www.pause-negative.eu/
Всяка седмица нови модели, най-актуалното за сезона! Изгодни цени и отстъпки за търговци на ЕДРО!!!
Пишете ни на: [email protected]
0892778884
 
Здравейте, ние сме производител на дамска дрехи. Основно предлагаме рокли и комплекти. Ако имате интерес ми пишете да Ви изпратя каталог >> [email protected]
 
Здравейте,

ние предлагаме дамски клинове с висока талия ушите в БГ с внос платове от Европа. Памук с ликра, вискоза с ликра, полиамид с ликра.

Размери M, L, XL. Продуктите ни са подходящи за физически и онлайн магазини, като луксозната ни линия ръчно рисувани клинове може да се продава в бутикови магазини.

За повече инфо пишете на [email protected]
 
Здравейте. Търся производител или вносител на дамски дрехи(рокли,тениски,блузи,якета,клинове,туники,поли,гащеризони). Не се интересувам от реплики или нискокачествени дрехи,а от производители или вносители на неизвестни марки в българия. Благодаря предварително,ако някой има някаква информация или се занимава с това и пише.
Здравейте,

Разполагаме с над 11 000 мостри в нашият шоурум, а в склада над 100 000. Предлагаме голям асортимент от стока - дрехи, обувки, чанти, аксесоари, бельо (дамско, мъжко и детско) Намираме се в гр. София кв. Дружба
Брандовете с които работим са: MANGO, RESERVED, Bershka, MOHITO, Cropp, House, LTB, Hailys.. както и по-висок клас като: Miss Sixty, Patrizia Pepe, Alcott, Gant, Piquadro, Pimkie, Bata, Mustang, Xty, Guess, HUGO BOSS и много други.

В случай, че имате интерес може да ми звъннете на 089 677 8608 или да ми пишете [email protected] за да Ви изпратя ценова листа и повече информация за марките с които работим

С уважение:
Димана Кафеджиева
 

Горе