Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Аз май излязах лошият от цялата работа... Ловеч с дни са ме бавили за лого и прищявки и не съм взимал нито стотинка и не съм се оплаквал. Ако искаш да ти преведа 20-те лева да се почувстваш победител. А и до колккото разбрах, е имало повече кандидати който са му правили лого. Извинявам се за приликата несъзнателно е ако има такава... Човекът ми писа редактирах си логото спечелих това е. Няма какво да му давате червени точки там и простутии. Той е клиент и може да си закупи което сметни за най-хубаво. И аз съм обещавал на много магазини "да да от тук ще дойда да си купя" но не отивам. Както и да е. Извинявам се че спечелих :)
И човека си е много точен и коректен за плащанията с тоя -1 itrade дано ви тежи на съвестта :)
Човек, какво да ми тежи на съвестта .. скролни 3-4 поста нагоре. Имаш адмирации от мен за логото. Не ми е проблем това. Идеята е да се наема 1 човек и да се плаща на него.
Не става въпрос за 20те лв, а за коректността към потребителите на форума.. Днеска 20 утре 200 ..
ПП: И не работя, за да съм "победител" .....
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Имам само 1 въпрос към собственика на магазина за часовници, без да се обижда.

Ти как си представяш, с такъв дизай + лого (правени от третокласник оптимист) да продаваш часовници за по 100 евро.
Аз лично, само при влизането в сайта имам чувството, че това си е чиста измама. И не ти го казвам за да те обидя, а да си помислиш, колко души си мислят като мен ( т.е. загубени парички ).
 

Горе