Търся дропшипъри

Дискусията в 'Дропшипинг' стартирана от nkoleff, Апр 24, 2019.

1. nkoleff

nkoleff Member

Рег.:
    Авг 24, 2013
    Съобщения:
    141
    Харесвания:
    17
    Точки:
    18
    Здравейте,

Мой пряк роднина има завод за дрехи в България и шият главно за износ. Артикулите са мъжки и женски тениски, поло шърти, анцузи, клинове, горнища и т.н.

При интерес, мога да изпратя снимки на артикулите (на лично съобщение). Има ужасно много стока, която е за вътрешния пазар - говорим за хиляди бройки и търся хора които да я продават. Цените са изключително добри!

При интерес пишете ми на лично съобщение.

2. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,487
    Харесвания:
    2,069
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Звучи доста интересно. Ще успееш ли да споделиш повече. Сайт имате ли. Питам за останалите, а и да върви дропшипинга тук. :) Успехи от мен.

3. nkoleff

nkoleff Member

Рег.:
    Авг 24, 2013
    Съобщения:
    141
    Харесвания:
    17
    Точки:
    18
    Да, сайт има, но е доста стар, реално нищо интересно няма да намерите. Доста хора пишат за снимки и цени, утре вероятно вдругиден ще имам повече време и ще наснимам и изпратя снимки.

Ще предоставя и повече информация идната седмица. Благодаря за интереса

4. SinisterSmile94

SinisterSmile94 Active Member

Рег.:
    Авг 15, 2018
    Съобщения:
    109
    Харесвания:
    55
    Точки:
    28
    Все още чакам аз ;d

5. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,487
    Харесвания:
    2,069
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Да, добре е да имате нещо онлайн, актуално и определено с добре представени продукти. Ще ви спести много време - да пращате, да обяснявате. А и сайта на практика може да съдържа и информация за тези, които искат да станат дистрибутори или продавачи на дребно. Не е нужно да е онлайн магазин, ако не си се занимава, но поне един каталожен сайт. И моя лична препоръка е да вземете да направите професионални снимки, обработени и т.н. Не само вие ще ги ползвате. Може да се наложи да ги предоставяте като материали на потенциалните си партньори. Според мен развиването на една мрежа от търговци и дистрибутори започва с това - подсигуряване на материали, мостри, персонални предложения за всеки, условия и добре подготвени договори. ;)

6. nkoleff

nkoleff Member

Рег.:
    Авг 24, 2013
    Съобщения:
    141
    Харесвания:
    17
    Точки:
    18
    Здравейте на всички. Съжалявам за забавянето и не отговарянето, но всъщност сме изправени пред сериозния проблем на липсващата складова програма. Докато няма правилни и актуални наличности, не желая да подвеждам никой.

7. nkoleff

nkoleff Member

Рег.:
    Авг 24, 2013
    Съобщения:
    141
    Харесвания:
    17
    Точки:
    18
    Привет отново!

Всичко които ми писаха имат лично съобщение.
    На кратко - дропшипинга към момента е невъзможен - нямаме ресурс, но пък за продажба на стока на едро сме насреща :)

8. Ивайло Петков

Ивайло Петков Member

Рег.:
    Март 6, 2019
    Съобщения:
    57
    Харесвания:
    2
    Точки:
    8
    Може ли повече информация на ЛС

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice