Търся дропшипъри

koksi

Member
Здравейте,

Мой пряк роднина има завод за дрехи в България и шият главно за износ. Артикулите са мъжки и женски тениски, поло шърти, анцузи, клинове, горнища и т.н.

При интерес, мога да изпратя снимки на артикулите (на лично съобщение). Има ужасно много стока, която е за вътрешния пазар - говорим за хиляди бройки и търся хора които да я продават. Цените са изключително добри!

При интерес пишете ми на лично съобщение.
 
Да, сайт има, но е доста стар, реално нищо интересно няма да намерите. Доста хора пишат за снимки и цени, утре вероятно вдругиден ще имам повече време и ще наснимам и изпратя снимки.

Ще предоставя и повече информация идната седмица. Благодаря за интереса
 
Да, сайт има, но е доста стар, реално нищо интересно няма да намерите. Доста хора пишат за снимки и цени, утре вероятно вдругиден ще имам повече време и ще наснимам и изпратя снимки.

Ще предоставя и повече информация идната седмица. Благодаря за интереса
Все още чакам аз ;d
 
Да, сайт има, но е доста стар, реално нищо интересно няма да намерите. Доста хора пишат за снимки и цени, утре вероятно вдругиден ще имам повече време и ще наснимам и изпратя снимки.

Ще предоставя и повече информация идната седмица. Благодаря за интереса
Да, добре е да имате нещо онлайн, актуално и определено с добре представени продукти. Ще ви спести много време - да пращате, да обяснявате. А и сайта на практика може да съдържа и информация за тези, които искат да станат дистрибутори или продавачи на дребно. Не е нужно да е онлайн магазин, ако не си се занимава, но поне един каталожен сайт. И моя лична препоръка е да вземете да направите професионални снимки, обработени и т.н. Не само вие ще ги ползвате. Може да се наложи да ги предоставяте като материали на потенциалните си партньори. Според мен развиването на една мрежа от търговци и дистрибутори започва с това - подсигуряване на материали, мостри, персонални предложения за всеки, условия и добре подготвени договори. ;)
 
Здравейте на всички. Съжалявам за забавянето и не отговарянето, но всъщност сме изправени пред сериозния проблем на липсващата складова програма. Докато няма правилни и актуални наличности, не желая да подвеждам никой.
 
Привет отново!

Всичко които ми писаха имат лично съобщение.
На кратко - дропшипинга към момента е невъзможен - нямаме ресурс, но пък за продажба на стока на едро сме насреща :)
 
Един лек ъпдейт за всички заинтересовани - изготвих продуктов каталог с малка част от продуктите. Може да погледнете цени и дрехи тук - https://tekstilkv.com/n/. В следващите дни, ще добавя още продукти и ако някой е заинтересован, може да драсне ЛС.
 
Здравейте,

Мой пряк роднина има завод за дрехи в България и шият главно за износ. Артикулите са мъжки и женски тениски, поло шърти, анцузи, клинове, горнища и т.н.

При интерес, мога да изпратя снимки на артикулите (на лично съобщение). Има ужасно много стока, която е за вътрешния пазар - говорим за хиляди бройки и търся хора които да я продават. Цените са изключително добри!

При интерес пишете ми на лично съобщение.
може ли повече инфо
 
Здравейте,

Мой пряк роднина има завод за дрехи в България и шият главно за износ. Артикулите са мъжки и женски тениски, поло шърти, анцузи, клинове, горнища и т.н.

При интерес, мога да изпратя снимки на артикулите (на лично съобщение). Има ужасно много стока, която е за вътрешния пазар - говорим за хиляди бройки и търся хора които да я продават. Цените са изключително добри!

При интерес пишете ми на лично съобщение.
Имам интерес ! Ако цените са изгодни ще купя голямо количество. Къде мога да ги разгледам
 
Само да попитам - Каква е причината да не се пуснат някакви примерни снимки, параметри, условия? Все си мисля, че някак по-изчистените оферти, предлагащ информация за конкретните продукти би могли да съберат повече лидове. :) Успехи от мен, както вече май писах в предния си пост. :)
 

Горе