Търся екип за писане на статии на английски

От: Търся екип за писане на статии на английски

А извинявай, не искам да спамя, но и не мисля, че е спам. Само да попитам, защо за 300 думи 8 лв ти идва скъпо- какво е заплащането- мисля, че така и тези, които пишат няма да останат разочаровани, а ще бъде по- конкретна темата.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

коренспондирам със всички на ЛС и към всеки различни предложения отправям нямам точно определена тарифа темата е актуална
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Това се нарича новинарски сайт.Ако не можеш да намериш работна ръка тук,защо не се обърнеш към сайтовете с милиони хора които пишат статии.Аз винаги предпочитам да давам работа на колеги от форума,но вече е все по-трудно.Ако те интересуват места от които можеш да се сдобиваш ежедневно със статии пиши на ЛС.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

За момента нямам време за това не съм ти писал ще пиша скоро.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Здравей! Мога да ти помогна със статиите, дай ми повече инфо в ЛС.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Съжалявам за забавените отговори дано не съм пропуснал някой имате лс темата е актуална
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Добър ден.
Виждам,че темата още е жива и,че имаше доста " коментиране на цените ", аз ще ти предложа моите услуги но ще очаквам да ми пишеш за твоите цени.
Имай в предвид,че мога да ти предложа
Да ти напиша Х количество статии по дадена тема * ако има материали за четене подобни ще е по-лесно / по-бързо * или така погледнато от днес за неделя 50 статии на тема " Как да оползотворим свободното си време " / " Какво може да правим в свободното си време ".
Вариант номер две е Х брой статии на ден с месечна / седмична заплата. Като може всеки ден да се фиксира дадена бройка или колкото си добавил за деня.

* това го написах за около 3 минути на бг. и има около 100 думи, на анг ще ми отнеме да го напиша около 5-8 ;) , а по дадена тема е още по-лесно *

Очаквам ЛС с оферта скоро.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Добър ден.
Виждам,че темата още е жива и,че имаше доста " коментиране на цените ", аз ще ти предложа моите услуги но ще очаквам да ми пишеш за твоите цени.
Имай в предвид,че мога да ти предложа
Да ти напиша Х количество статии по дадена тема * ако има материали за четене подобни ще е по-лесно / по-бързо * или така погледнато от днес за неделя 50 статии на тема " Как да оползотворим свободното си време " / " Какво може да правим в свободното си време ".
Вариант номер две е Х брой статии на ден с месечна / седмична заплата. Като може всеки ден да се фиксира дадена бройка или колкото си добавил за деня.

* това го написах за около 3 минути на бг. и има около 100 думи, на анг ще ми отнеме да го напиша около 5-8 ;) , а по дадена тема е още по-лесно *

Очаквам ЛС с оферта скоро.

Maji92 почисти си кутията да ти пусна лс
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Здравейте,
написала съм 2500 - 3000 статии на английски език до сега на различни теми. Мога да пиша всеки ден, но най-много събота и неделя. Цена за статия от 300 думи на английски език - 3лв. Пишете ми на лично съобщение за подробности.
 

Горе