Търся ето такъв копирайтър (видео)

spy

Active Member
Ако някой може това да ми се обади, ще се разберем за цената

[video]http://www.vbox7.com/play:66e0a3ef[/video]
 
От: Търся ето такъв копирайтър (видео)

Между другото, ето го последното ми КОПИ, което направих на ташак
за един сайт който продава креатин:

Искаш ли да пребиеш всеки, който се изправи срещу теб?
Да му смачкаш кофата?
Искаш ли да се натискаш с оная готината, а?
Да, но при нея паласки и бирено коремче не вървят, нали знаеш ;)

Искаш за времето, което прекарваш във фитнеса, да постигаш два пъти по-добри резултати?

Нямаш достатъчно пари за креатин?


Глей кво става....
Креатин, намален от 28 на 17 лв!
След 1 месец ще пращаш хора в Пирогов!


...и ще си партия с охраната в дискотеката!

...и оная надутата ще се подмокря от плочките ти!

Креатинът дава енергия да издържиш по-дълго през тренировката, да направиш повече повторения и с по-голямо тегло!


Даваме 20% отстъпка от пазарната цена на креатина, за да сме сигурни, че нашите клиенти ще го получат на изключително ниска и изгодна цена, и че ще бъдат доволни и ще ни препоръчат на приятелите си.


 
От: Търся ето такъв копирайтър (видео)

ПС: Накрая на видеото се просълзих...
 
От: Търся ето такъв копирайтър (видео)

Ако някой може това да ми се обади, ще се разберем за цената

[video]http://www.vbox7.com/play:66e0a3ef[/video]

Могилска пише много добре. Тук е с ник sifon4o или нещо подобно (мога да ти дам скайпа и, ако искаш драсни 2 реда).

На теб къс текст ли ти трябва, дълго сейл копи, само 1 изречение (headline), кратка реклама?
 
От: Търся ето такъв копирайтър (видео)

Точно сега не ми трябва. Написах го, за да сложа привлекателен текст в заглавието и да генерирам views :)
 
Адското клипче, наистина много въздейства.

Rationality, no offense ама този текст би ме "докоснал" ако съм на 13. Да не говорим, че специално с креатин плочки не можеш да направиш. :)
 
От: Търся ето такъв копирайтър (видео)

но офенсе ама точно такива купуваха и преди и след въвеждането на тоя текст :)
като се пише копи първо мислиш точно за кого го пишеш и след това почваш
 
От: Търся ето такъв копирайтър (видео)

но офенсе ама точно такива купуваха и преди и след въвеждането на тоя текст :)
като се пише копи първо мислиш точно за кого го пишеш и след това почваш

Явно затова не ме грабна нещо текста :) Вече не помня кога съм бил в тоя таргет...
 
Напоследък не пиша много във форума, но трябва да кажа, че много малко професионални писачи са запазили своята креативност и своя романтизъм. Това са двете качества, които правят подхода на момичето идеален. Ние живеем в едно общество, което забравя за чувствата си и вече дори и тях е превърнало в средство. Въображението е вече мираж за много, дори и децата. И все пак, когато видим нещо подобно, онова странно усещане - малкото трепване ни кара да се замислим.

Клипчето е много добро и евала на колегите от Purple Feather.
 
От: Търся ето такъв копирайтър (видео)

Явно затова не ме грабна нещо текста :) Вече не помня кога съм бил в тоя таргет...
Довечера ако случайно си на сБирката след SEO конференцията, имаш бира от мен :)
Днес с това видео открих малката зала :)
 
От: Търся ето такъв копирайтър (видео)

Доста интересно мислене показва.По-скоро текста,който пише е провокативен към чувствата на минувачите.
 

Горе