Търся инвеститор за българско изобретение

Не и след последния ми пост. Чакам да се позатопли и тези дни ще правим последните приготовления.

На колко банки предложихте проекта си за финансиране.
 
На николко. Едва ли някой ще ме вземе на сериозно без да покажа прототип.

Ако така мислиш си в грешка...

Банките при интерес ползват експерти (външни фирми) защо се ограничаваш в мисленето си.

Освен банки има много инвест - фондове...
 
Благодаря за съвета, проверих и се оказа, яе имат такива програми. Малко ме повъртяха, защото и те не бяха на ясно имат ли нямат ли, но накрая ме консултираха. Трябва да имаш фирма за да кандидатстваш за средства и вчера "Торпила ЕООД" се роди.
 
Малко инфо за хората които също ще се подлъжат да пробват финансиране с банки! Това е някакъв кредит който ти отпускат ако те одобрят. Абсолютно безполезно. Все си казвам да не слушам какво се говори по форумите, но от време на време ми се напомня защо. Ето профила ми в Patreon.com за реално финансиране, който иска да помогне с нещо повече от съвети ще съм благодарен. https://www.patreon.com/user?alert=2
 
Ти какво очакваше от банка?
Малко инфо за хората които също ще се подлъжат да пробват финансиране с банки! Това е някакъв кредит който ти отпускат ако те одобрят. Абсолютно безполезно. Все си казвам да не слушам какво се говори по форумите, но от време на време ми се напомня защо. Ето профила ми в Patreon.com за реално финансиране, който иска да помогне с нещо повече от съвети ще съм благодарен. https://www.patreon.com/user?alert=2
 
Здравейте, извинявам се за тъпият въпрос!
Но Вие искате да инвестира някой с пари на вашите думи без прототипи и то работещ :)?
Ако не съм разбрал....
Поздрави!
 
Интересно ми стана и реших погледна страницата ти в patreon и си пуснах видеото. Чесно ли мислиш, че някой ще ти обърне внимание след като псувате като пишлемета в клипа? Май всичкото е някаква шега.
 
Аз се чудя тая перка не увеличава ли разхода на колата повече откалкото генерира? Би следвало да е така от простите закони на физиката.

Второ - не е сериозно в официалните клипчета всяка втора дума да е нецензурна...

И трето - тази кола минала ли е технотест заради направените и модификации? Ако не е направено - не е законно тая кола да се движи по пътната мрежа.
 
Адрияне, дано с времето се научиш как да си маркетираш нещата и да ги представяш лъскаво и професионално защото повечето хора не гледат по-далеч от носа си и няма изобщо да ти обърнат внимание.

Браво първо за това, че пет години си тикаш една идея, то дори нищо да не излезе пак е урок.

Може ли с 2-3 думи да ми обясниш как работи перката и в крайна сметка така, че да е системата на плюс защото реално за да се завърти самата перка това не води ли до загуба на енергия за колата?

Също така се замисли за приложимостта и дизайна. По принцип така, както си я сложил отпред не е приемливо защото нарушава видимостта. Може би да се замислиш за четири по-малки перки на тавана на колата които да се прибират в легнало положение ако не се ползват, а може и да направиш модулна система с различни по големина перки.
 

Горе