Търся интересен проект в който да инвестирам

От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Здравейте бях клиент на Глобал Маркетс преди около 2 години това беше началото на 2012. Много настойчиви бяха. Свързаха се с мен по телефона заинтересуваха ме с тяхното предложение и им казах, че ще си помисля. След около месец пак се свързаха с мен и ме поканиха на среща тогава подписах и договора чрез които инвестирах $10 000. За няколко месеца търгувах доста усилено от някои акции бях на печалба от други на загуба но като цяло за първите 6 месеца направих печалба от $583 като най-добрата печалба ми донесе компанията АППЛЕ, но после имаше и губещи транзакции. След което продължих да търгувам за още около година и реших да си истегля парите и да си прекратя договора. Тези търговии с акции са много стресиращи. Човек трябва да чете, да гледа и да има малко късмет. Като цяло за онези от ГМ, правят го по-лесно за човека, защото те търсят и ти се отчитат за печалбите и загубите. Така няма нужда човек да губи излишно време, някои там го прави вместо теб. Само дето не винаги ги целят. Като си гледам извлечението, уцелили са някои и някои ги продадох на стоплос. Но ако ти се занимава с капиталовите пазари е доста добре за инвестиране и реализиране на печалби.

ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Здравейте ,както помолих повечето от вас пишете на лични съобщения . Естествено всички са големи разбирковци и обясняват и пускат заядливи постове . Отговорих на личните съобщения на тези , които са спазили това условие . Извинявам се но нямам излишно време да си пишем простотии и да си мерим уменията , знанията и други атрибути ... Имам едни излишни пари , които съм готов да инвестирам в нещо интересно .

Поздрави на всички и моля , стига спамихте излишно
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Търся сериозен финансов инвеститор за Интернет проект насочен към новини,информираност,събития и други за всички Българи по Земята, с изградена социална част . Този проект може да се използва и за политически цели... Името на проекта е Недоволен Електорат.
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

С извинение към автора но темата ми прозвуча нещо такова - "Здравейте аз съм вашата леля от богата Америка, на ви една пачка"
Де такива лели ?? дай боже всеки му.
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Здравейте приятели , имам свободни малко пари и имам желание да инвестирам в нещо продуктивно .
Под малко пари имам предвид малко под 10 000 лв. , така че ОPEN съм за оферти :rolleyes:


Поздрави !


Извинявам се, че ти пиша отново в темата, но къде по-точно си посочил, че очакваш да ти пишем на ЛС!

Поздрави!
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Извинявам се, че ти пиша отново в темата, но къде по-точно си посочил, че очакваш да ти пишем на ЛС!

Поздрави!
За протокола, все пак го е писал, макар и не в първото мнение, а третото :wink: :
Такива неща се обсъждат на лични съобщения .
..................................................................................................

Аз все още си чакам оферти на ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ

Поздрави !
Факт е обаче, че доста колеги поискаха повече инфо по въпроса, но до това така и не се стигна от инвеститора, може би за това вече е малко по-червен, отколкото като пусна темата :wink:
 
От: Re: От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Здравейте, до колко наистина се интересувате от съвместен бизнес? Можем да поговорим на тази тема - скайпът ми е lu4o1234
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Здравейте,
ако наистина се интересувате сериозно от съвместен бизнес, моля потърсете ме на скайп: lu4o1234 Благодаря предварително!
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Аз имам една страхотна идея, която едно че ще има висока възвръщаемост но е и с потенциал да привлече още средства.
Основно идеята ми е насочена към разрешаване на проблема с ограниченията наложени на фирмите за бързи кредити.
Според мен решението на този проблем е: като се трансформират тези фирми във лизингови компании. Тука възниква следната пречка: При лизинга е необходима някаква първоначална вноска. Този въпрос може да се реши като се направи един механизъм за първоначално внасяне на средства или нещо като спестовна сметка. По такъв начин тези компании ще наберат предварително клиенти, ще се гарантира до известна степен отпуснатия лизинг. Може да има възможност и за избягване на лихвените ограничения тъй като ще става въпрос за лизинг а не за кредит.
Лошото на тази идея е че изисква солидни първоначални инвестиции, както за финансиране на първите лизингополучатели, така и за по-подробно проучване и планиране на бизнес модела.
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Идеята е добра, но...?
Имайки предвид че повечето от големите играчи в този бранш са дъщерни фирми на големи банки то при тях тези бизнес модели са вече отиграни, имат набрана инерция и могат да си позволят всякакво приспособяване към реалностите и прескачане на бъдещи препъникамъни в така сладката далавера с тези "финансови продукти". А що се отнася до капиталовия ресурс, то там ще си като бълха пред слон. На локално ниво може и да успееш да реализираш с успех нещо, но след така изявеното обществено негодувание против участниците в тази игра никак няма да е лесно- постоянен тормоз, проверки отвсякъде и т.н..
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Здравейте , харесах си 1 проект на колега от форума и започваме съвместна работа . Благодаря на тези които подходиха сериозно към темата.
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Брех, аз тъкмо да се наканя да пиша и инвестицията замина...
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Здравейте , харесах си 1 проект на колега от форума и започваме съвместна работа . Благодаря на тези които подходиха сериозно към темата.

Успех! :D Предай на късметлията със здраве да си ги харчи! :lol:

Ти си отличен пример за "пауър ъф мънии" - без традер, с червена репутация и с под 50 мнения, бе "обгрижен подобаващо"! :roll::wink:
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Аз така и не разбрах за какво са му дали червеното. Нормална тема , всичко нормално , разгледах и минали теми на човека...странна работа
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Приятелю , не съм на ти с интернет бизнесите , моите пари ги правя по стародмодния начин с директни продажби , но от поста ти разбирам ,че явно предприемач.ком плащат пари за постове и за рейтинг , я ме открехни ако е така да взема да понапечеля още мъничко , та да взема да финансирам още някой ?

Благодаря !
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Бе не се връзвай :)
 

Горе