Търся клиенти за своята страст

От: От: Търся клиенти за своята страст

Да, разбирам, че предположението ми е било погрешно. Не очаквах, че някой да одобрява тактиката на Ivobos в конкретната тема, но в крайна сметка хора всякакви и всеки си има собствени виждания. Колкото до останалите "глупости" те са плод и на двете страни. Кретена е умен момък, нищо че се прави на маймуна. И за Копипейстъра мнението ми е добро, макар че лесно се пали и минава границата.

За колегите подкрепям мнението ти - имат усет към същественото, джентълмени са. Но женската театралност не одобрявам ;) Тактиката на Иво не е единствена тук - в целия форум се срещат подобни критики, но не всеки ги приема, както не вижда и собственото си отражение в огледалото.

"Syntrax Nectar Ви кани да опитате неговия невероятен магически вкус, без да го разтваряте! Разбира се, бихте могли да го смесите с 200-400мл. вода или мляко, да му добавите плодове и да го превърнете в изкусителен шейк. Но ако бързате, или пък ако предпочитате чистия и неподправен вкус, който само Syntrax Nectar може да ви предожи, не се колебайте да го приемате директно от кутията. Той съдържа PROMINA ISOLATE – най-пречистеният суроватъчен протеин, получаван някога, и 0 въглехидрати и мазнини в доза (стандартна доза 30-40гр). Суроватъчният изолат е по-добрата версия на суроватъчния концентрат – извлича се чрез по-скъпа и по-прецизна технология, която гарантира по-високо качество и по-голяма чистота на продукта. Syntrax Nectar е единствен по рода си на българския пазар, като предлага уникална комбинация от почти 100% чист протеин и прекрасен вкус в десет различни разновидности.".....

200-400мл. -> 200-400 мл
Но ако бързате, или пък ако предпочитате -> Но, ако бързате или пък, ако предпочитате
Nectar може да ви предожи -> Nectar може да ви предЛожи
получаван някога, и 0 въглехидрати и мазнини в доза (стандартна доза 30-40гр) -> получаван някога, 0 въглехидрати и мазнини в доза (стандартна доза 30-40 гр)

Да приемем, че в бързината е нормално да се допуснат технически грешки, но преди публикация можеше да препрочете поне 2 пъти текста (дори да едитне поста). Ще добавя, че с малко повечко фантазия щеше да се получи перфектно, вместо заучените клишета и повторения.

Момата не да се крие зад предполагаеми заключения, а да застане смело пред предизвикателствата. Само отказът ѝ към предложението на Фифи ми бе достатъчен да вникна в частица злобна черта (лично мнение).

Излизам от темата, че заприлича на концлагер...
 
От: Търся клиенти за своята страст

да, да тва му е любимата тактика - разделяй и владей

като го наритат публично (напълно заслужено) и почва да мята сълзливи и сополиви лични и тества кой къде ще поддаде

днес ми прати една серия, преди това пак ми е пращал едни.

класически подмолен трол

**********

"едроглав енцефал не може да пие и налита на бой" - интересно, тва толкоз хубаво пасва

Това вашето също не мога да го разбера, може да е хипер общителен човекът, може да е флудър, може да търси сродни души - не е моя работа. Има си функция игнор и тя се ползва при подобни случаи, а не се обяснява публично кой ви пише и защо ви пише на лични.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Игнор не се ли използваше за постове на конкретния потребител?
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Игнор не се ли използваше за постове на конкретния потребител?

Във вбюлетина имаше блок на даден юзър, включително и на ЛС. Не съм я ползвал много отдавна и не знам къде е, но трябва да я има и в сегашните версии (мисля, че беше като го сложиш във врагове).
 
От: Търся клиенти за своята страст

Абе вие честно ли?
Петя, не ти отива на репутацията!
Заеби, имаме си форОмна мОтра :lol:
Кво искате, да вадя още ли???
Тоя ли защитавате бе?
ПП: кретене, пусни ги гоуеми, за нерегистрираните :beer:
Виж файлът 7107Виж файлът 7108Виж файлът 7109
 
От: Търся клиенти за своята страст

Не го познавам човека, но нищо чудно в един момент тукашните отворковци да са го вбесили и да си е изпуснал нервите. При това ми се асоциира със синя барета, така че ако иска верно мое да ви натреска канчетата :)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Не го познавам човека, но нищо чудно в един момент тукашните отворковци да са го вбесили и да си е изпуснал нервите. При това ми се асоциира със синя барета, така че ако иска верно мое да ви натреска канчетата :)


хехе, викаш човека е добър и честен!
Браво, от такива предприемачи имаме нужда!!!
Аз ще взема да се видя с него, да го видя какъв е, поне да знаете пред кого се прекланяте! :D
 
От: Търся клиенти за своята страст

Не знам какъв е, вече казах.

Възмущавам се от детската градина тук, а не от новаците. Те затова са новаци - за да пробват, питат и опитват.
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Абе вие честно ли?

Ми те не са го виждали в тази светлина и е нормално и той да има фенове. Може да се случи да видят и другата му страна.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Е кво го защитаваш бре?
Имам лични със заплахи!?
Това ли защитаваш?
Или съм ги барнал на фотософиянец? :D:lol:
 
От: Търся клиенти за своята страст

Както е дошъл, така и ще си отиде. А детската градина тук е вечна.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Е кво го защитаваш бре?
Имам лични със заплахи!?
Това ли защитаваш?
Или съм ги барнал на фотософиянец? :D:lol:

Мен ли питаш?
 
От: Търся клиенти за своята страст

като имаш лично със заплахи - репортвай на модератор. В цял свят това си е поне едногодишен бан. А в някои страни като САЩ - дори НПК.
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Абе вие честно ли?
Петя, не ти отива на репутацията!
Заеби, имаме си форОмна мОтра :lol:
Кво искате, да вадя още ли???
Тоя ли защитавате бе?
ПП: кретене, пусни ги гоуеми, за нерегистрираните :beer:
Виж файлът 7107Виж файлът 7108Виж файлът 7109

ееееебаси глупостите честно


attachment.php

attachment.php

attachment.php

 
От: Търся клиенти за своята страст

Пак започнаха да се минават границите, публикуване на снимки от фейсбук, снимки на личните...Де ше му излезе края.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Няма да му излезе края, ако не се вземат съответните мерки. Казвам ти го от богат професионален опит. Ако щеш, вярвай.

Спомни си третия закон на Паркинсън.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Поне Ivobos постигна целта си "разделяй и владей".
 
От: Търся клиенти за своята страст

Кого е разделил и кого е овладял?

На кого му пука за Ivobos или за едроглавия енцефал в моята тема? Става въпрос за развитие на форум, който е достигнал вече критичната точка и трябва да направи правилната крачка.

Бих написал, че е форум с потенциал дори, но за детската градина това е мръсна дума
 
От: Търся клиенти за своята страст

Поне Ivobos постигна целта си "разделяй и владей".
Спокойно, никой нищо не е постигнал - нито Ивобос, нито другите, които писаха в "онази" тема и тук.
Моето мнение е, че относно текста на Холи, Ивобос беше прав, че за нищо не ставаше като текст -
доста правописни грешки, дълги и без никакъв смисъл изречения, запетайки на всяка пряка и пресечка.
Не бих работил с такъв/такава копирайтър/ка, дето ще ми пише такива описания на продуктите.
Да ме извинява Холи и други, които се канят да се занимават с тази работа, но от краткото и точно
описание зависи продажбата на даден продукт или услуга, а предложеното тотално не ставаше или
по-точно ставаше за разгонване на потенциални посетители.

От друга страна колкото и да не ти харесва някой как пише, не можеш да си позволиш с такова рязко
мнение да влизаш в тема, все едно ти е някаква каубойска кръчма - риташ вратата и се буташ да стигнеш
до бара, колкото и да си прав в случая - визирам поста на Ивобос.
Можеш пак да си напишеш честно мнението, но по-елегантно, нали?
Изпращането на лични съобщения с такива текстове пък изобщо няма да ги коментирам,
дори и да са на майтап или в отговор на някой, който те е раздразнил.

В крайна сметка що се отнася до Ивобос - ще продължавам да му ползвам услугите като копирайтър,
защото наистина съм доволен от него и това ми е най-важно в случая, а личните драми, обяснения,
съобщения, разправии в темите на този и онзи изобщо не ме интересуват.
 
От: Търся клиенти за своята страст

ем понеже го ударихме на сълзлива критика ей го мойто лично мнение без редакция като ИВОБОС ме беше фанал на серия да ме агитира за свойта кауза

споко - тва е само мойто ако трябва да напиша ревю за качеството му на писане ще е същото

форматът е за тия дет не им се чете сичко

kreten каза:
Да, чел съм твои неща. Ще ти кажа какво ми харесва и какво не ми харесва

Харесва ми:
- имаш някакъв стил, не е чудо невиждано но определено 70-80% от авторите нямат никакъв. При тая суша малко оригиналност и разчупеност е като манна небесна за повечето клиенти
- В статиите има хумор, чувство - не твърдя, че ми допада, но раздвижва материала. В смисъл - статиите ти се четат, не е да прехвърлиш първите два реда и да кликнеш бек бутона.

Не ми харесва:
- първо лице - не толкова похватът да пишеш в първо лице, колкото вампиризмът на въображаемия герой. Повечето читатели не обичат първо лице и това е една от причините да те обвиняват в нарцисизъм и култ към АЗ-ът. При теб първо лице на моменти сякаш се опитва изцяло да обсебва вниманието на читателя, да го назидава, да го покровителства. За мен проблемът е, че въображаемият герой измества фокуса от самата тема към себе си. Казах ти - опитай да не пишеш в първо лице, ще се получи. Нека поне не е всеки път.

Колкото до АЗ - може би наистина малко повече нещата се въртят около Аз. Не ми се защитавай сега - ако исках да се заяждам нямаше да пиша с малки букви. Замисли се само колко информация подаваш за себе си и колко си склонен да приемаш за околните. Няма реципрочност. Доколкото това във форума е причината да печелиш "фенове" в писането е проблем. Проблем е защото измества фокуса от продукта/темата към АЗ-ът на автора. Трябва да избягаш от това.

Не се поддавай на изкушението да се радваш на прекрасните отзиви - това, което бурно гори бързо изгаря. Пиши на конвейр по общи теми. Експериментирай със стилове, експериментирай с гледни точки. Същевременно превърни твоа от страст в бизнес. Ония неща там за горенето и писането - ц. Хубаво е да ти харесва какво правиш ама малко намали емоциите. Защо? Ами, защото ако влагаш твърде много емоции след няколко разочарования просто ще изгубиш ентусиазма си. А разочарования повече от достатъчно - един няма да плати, втори ще се направи на улав и ще те кара пет пъти да му пренаписваш една и съща статия, трети ще ти каже, че му трябват статии за сателитки а не за литературен конкурс и т.н. С една дума - по-делово.

аз още не мога си обясня що си пилея времето с тоз троленето му и опитите му за интригантстване, факта че дори аз му се хванах на тънките номера за мене значи че тва е поведение като на професионален мазник.

АЗ С ТАКИВА ХОРА НЕ РАБОТЯ И ГОРЕЩО ЩЕ ПРЕПОРЪЧАМ НА ВСЕКИ КОЙТО НЯКОГА МЕ ПИТА ДА ИЗБЯГВА РАБОТА С ТАКИВА ПЕРСОНАЖИ

който иска да поръчва - да си поръчва само таз осанна и хвалебствени оди идват малко повече на сички дето сме опитали от ДРУГОТО АЗ на големия АЗ
 
Последно редактирано:

Горе