Търся някой за онпеидж оптимизация,без да се опитва да ме лъже и на ниска цена !

От: Търся някой за онпеидж оптимизация,без да се опитва да ме лъже и на ниска цена !

Не очаквай някой да ти свърши добра работа за малко пари ;)
 
От: Търся някой за онпеидж оптимизация,без да се опитва да ме лъже и на ниска цена !

Поне дай линк към сайта, иначе няма как да очакваш адекватни предложения.
 
От: Търся някой за онпеидж оптимизация,без да се опитва да ме лъже и на ниска цена !

Постни си сайта тук и хората ще ти кажат какво трябва да промениш и ще си го направиш за без пари - или най малкото ще разбереш какво да искаш от оптимизатора - Щото какво значение има колко малко пари ти е взел ако не е направил каквото трябва по сайта
 
От: Търся някой за онпеидж оптимизация,без да се опитва да ме лъже и на ниска цена !

Моля който има възможност да пише директно с цената си !

А, ето, мой човек...

от 5 лв. до 10 лв. на час занимания с твоя случай. И в началото ще работим заедно с тази програма http://www.teamviewer.com/bg/index.aspx и скайп разговор. Така не рискуваш, нямам достъп до паролите ти.

Но с капаро, не искам и аз да бъда лъган... да видя , че си сериозен - ще ми пратиш ако ще и 5 лв.... ще ми ги пратиш, за да видя, че си сериозен...
 
От: Търся някой за онпеидж оптимизация,без да се опитва да ме лъже и на ниска цена !

Ниска цена за СЕО няма... зависи от сайта. Ако е магазин.. няма да е ввтино.
 
От: Търся някой за онпеидж оптимизация,без да се опитва да ме лъже и на ниска цена !

Колега,

Един съвет -> Приготви си бюджет за SEO на месец индикативен, за да се знае за какво ще се работи.
-> Дай информация сайта EN или BG е
-> Каква е нишата
-> Прати ми сайта на лично, ако може, за да погледна

Поздрави
 
От: Търся някой за онпеидж оптимизация,без да се опитва да ме лъже и на ниска цена !

Или се запиши за обучение и си оптимизирай сайтовете сам. Моите (обучени) клиенти успешно стигат първа страница в силно конкурентна ниша след около месец работа. Включително на англоезичния пазар. Цената ми за курса е 250 лв., отнема около седмица (в зависимост от темпото ти). Гарантирам ти, че това е най-евтиният начин и най-добрият в дългосрочен план, да имаш оптимизирани сайтове. :)
 

Горе