Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Скоро пуснах 1 фб. страница към онлайн магазин и понеже още няма много поръчки през самата страница, а и не искам да подканвам хората да пишат отзиви. Ми трябват 2-3 коментара от реални профили или поне да изглеждат реални на стената на страницата. Отзивите, които ще искам да се напишат са реални и действително казани от клиентите, но просто по мейла или по телефона, а не написани на стената на страницата, защото тя е отскоро такава. Съответно искам подобни положителни отзиви на страницата, защото това кара хората да купуват. Тоест имам нужда от профили за написването на 2-3 коментара, но не ми се занимава да си правя някакви измислени. Колко ще ми струва това, ще кажете вие. Ако някой може да помогне, да ми пише на ЛС, за 2 минути е работа.
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

Прати страницата на ЛС - ще драсна 1 положителен коментар. ;-)
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

И на мен :)
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

Пусни ми на ЛС страницата и коментара /истинския/
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

Успех с популяризирането на страницата. Аз също имам такава и е доста бавна самата интеграция в началото..
Още веднъж успех от мен :)
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

И аз бих ти написала коментар :) позитивен.
Успех!
 
Последно редактирано:
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

Дай я и на мен. Ако не може да си разчитаме за такива малки услуги и всичко го обръщаме на пари, то какво остава за по-големите неща. :)
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

Прати страницата, ще пусна коментар.
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

Страницата е страхотна! И аз вече си поръчах от там и съм много щастлива :) и коментара беше най-малкото :) Благодаря ти!
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

Давай я тази страница и ако искаш някакъв коментар, който да постна, ако не все ще измисля нещо - колко съм доволен от магазина ти! К'ви пари, к'ви 5 лв., виж колко хора се събрахме! :wink:
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

Благодаря на всички, не съм очаквал такава голяма подкрепа и то безвъзмездно. Ако мога и аз някога да помогна, само ми пишете. Благодаря ви още веднъж и не е проблем, че станаха повече от 2 коментара, колкото повече, толкова по-добре, нали така? :D
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

Изпрати и на мен. Имам същия проблем, така че знам какво е и нямам нищо против да ударя едно рамо ;)
 
От: Търся някой с фб профил за писане на 2-3 коментара на фб страница

Прати и на мен линк към страницата, за да ударя и аз едно рамо. Колеги сме, трябва да си помагаме. :)
 

Горе