Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Uphero ще се чуем :)


DonMakaveli - Занимавам се с дропшипинг не само в Ebay и да ти кажа съм си доволен :) , идват добри пари, също се занимавам и с други неща, ако ти имаш време да висиш по цял ден в твоя форум , то аз трябва вися в +- 35 сайта и да ги обгрижвам, сам разбираш,че това е невъзможно. заради което си търся хора които да пишат в форума , да превеждат полезни материали, за което аз си плащам, които не може да плаща пише, който може му пишат.
Хора трябва да преосмислете начина си на мислене, това,че можеш да направиш нещо сам, не значи че ти е по-изгодно да го правиш, ако аз отделя днеска 5 часа да търся материали,да превеждам и да публикувам ще съм загубил повече пари от колкото би изкарал този форум за първата една година от развитието си(като се има предвид, че е малко вероятно да се сложат реклами в този период).

Точно заради това не исках да пускам форума преди да са почнали да пишат в него тъй като веднага се намират хора които да ме учат как по правилно се правят нещата


п.с. до тук 3-ма за писане на мнения които трябва почнат до края на седмицата 2 -ма за преводи на статии от полезни източници , надявам се че скоро форума ще бъде полезен на повече хора
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

@gshopov, успех! Аз също се занимавам с дропшип в eBay и ако форума ти се развие ще го следя и бих се включвал.
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Виж, аз не искам да се заяждам. Просто ти казвам, че ми направи впечатление админ да задава въпроси в тема. Иначе мога да ти пожелая успехи. Аз също се интересувам от тези неща и.мога да се включа като ми остане ввреме
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

ами счетох да разискат въпроса :) като почнат да пишат момчетата които съм наел

реално аз за мен имам отговор на този въпрос , но не мисля че ще е ок ако се влезе с това "супер е да продаваме в ebay или да си направим магазин или как да продаваме в Амазон , или защо за нас от БГ Румънския и Гръдския пазар са 1000% по добра възможност от УК и УСА, но мисля,че трябва постепенно да се вкарва полезното инфо :)

и аз не се заяждам, исках да покажа, че има хора които имат доста проекти и създават екипи за тези проекти, затова не ми се показваше форума в началото, за да може да натрупа мнения и екип и да не се налага да отговарям на тези въпроси :D
 
От: Търся няколко човека за писане на мнения във Форум за дропшипинг на Български

Точно това имах в предвид, Стан!
 

Горе