Търся официални вносители на маркови часовници

Webber

Member
Рейтинг - 66.7%
6   3   0
Здравейте,

търся официални вносители на маркови часовници за България.

Благодаря Ви предварително!
 
От: Търся официални вносители на маркови часовници

Би ли ни дал конкретика....марки? И на мен ми е чудно кой е представител, защото гледам има доста сайтове с хубави марки часовници, от рода на Rolex, Rado, Omega и други.

Дано някой се включи, ако не търговеца, то поне някой с връзки. Но ако този сценарии не работи, по-добре си потърси сам, защото това е доста ценна информация. А в интернет няма ли информация за официалните вносители на марките, които искаш. ;)
 
От: Търся официални вносители на маркови часовници

Блинки, изброените от теб марки не се продават онлайн. Вероятна пита за марки като Tisot, Candino, Festina, Swatch
 
От: Търся официални вносители на маркови часовници

Блинки, изброените от теб марки не се продават онлайн. Вероятна пита за марки като Tisot, Candino, Festina, Swatch
Бях ги гледал на няколко международни сайтове, като изключим големи - amazon & ebay. Предполагам, че имат представителства, които може би са като каталог сайтове. За онлайн магазини и аз малко съм се изхвърлил с тези марки. Просто ми направи впечатление, че съм ги мяркал някъде, като цените бяха горе долу тези, които са си за този тип часовници.
 
От: Търся официални вносители на маркови часовници

Интересуват ме следните марки - Armani, D&G, Cavallo, Miss Sixty, Esprit, Puma, Diesel, Police, Boss, Cerruti, Porsche design. Говорим за истински продукти, а не реплики.
 
От: Търся официални вносители на маркови часовници

Интересуват ме следните марки - Armani, D&G, Cavallo, Miss Sixty, Esprit, Puma, Diesel, Police, Boss, Cerruti, Porsche design. Говорим за истински продукти, а не реплики.
Няколко от споменатите марки съм ги виждал да се продават в онлайн магазини, тук, в България. Не знам кои са официалните им представители, но предполагам може да се издирят от интернет.
 
От: Търся официални вносители на маркови часовници

Може да се свържеш с този сайт watchtraders.bg/coming-soon/index.html . Имам няколко стокови листи от тях , ако искаш да ти ги пратя ми прати мейла си .
 
От: Търся официални вносители на маркови часовници

И аз търся вносители на марки като: Tisot, Candino, Festina, Swatch , Q&Q, Casio :)
 
От: Търся официални вносители на маркови часовници

джулиани офицален вносител на доста швейцарци, свържи се с тях
 
От: Търся официални вносители на маркови часовници

джулиани офицален вносител на доста швейцарци, свържи се с тях

Не предлагат на едро.
Внасят си и продават в магазините си.
Между другото имат най-ниска цена като гледам, защото са официален вносител.
 
От: Търся официални вносители на маркови часовници

От официален вносител не очаквай добри цени на едро,въпреки,че всички се пишат официални:),още повече,че Джулиани са верига от магазини и поради тази причина не биха искали давайки добри цени някой да се опитва да им ги подбива в нета.
Обикновено се слагат твърди цени на които от които не можеш да мърдаш и отстъпката ти е до 20% макс.
И изобщо повечето вносители на маркови часовници трудно преговарят с онлайн търговци,с предимство се ползват всички притежатели на реални магазини,не знам каква е причината поне такива са моите впечатления.
 

Горе