Търся партньори

От: От: Търся партньори


В началото гледах някак си с усмивка и добри пожелания. За съжаление няма никакво развитие, само помпане и дуене :(. Насочи си усилията някъде другаде, защото го обърна на лиготия вече. Според мен загуби всички тотално. Дано Гърбаркането с другите не е било истинската идея от самото начало.
 
От: Търся партньори

това ли е резултата от целия ти труд??? И кви са тия плюсове в URL-та?
 
От: Търся партньори

Дай малко бек енд код да видим как е написано това чудо.
 
От: Търся партньори

Честита Коледа на всички празнуващи я :)

Последните новини покрай Multy.PRO са, че за удобство на потребителите направих FB login. Това малко променя част от системата и страниците Пенсиеро ще са готови в началото на другата година.

Поздрави на всички и щастлива 2015 година.
Алекс Видов
 
От: От: Търся партньори

Честита Коледа на всички празнуващи я :)

Последните новини покрай Multy.PRO са, че за удобство на потребителите направих FB login. Това малко променя част от системата и страниците Пенсиеро ще са готови в началото на другата година.

Поздрави на всички и щастлива 2015 година.
Алекс Видов

Ти си психично болен братле, роднини нямаш ли нещо, да те заведат в клиника, честно.
 
От: От: Търся партньори

Честита Коледа на всички празнуващи я :)

Последните новини покрай Multy.PRO са, че за удобство на потребителите направих FB login. Това малко променя част от системата и страниците Пенсиеро ще са готови в началото на другата година.

Поздрави на всички и щастлива 2015 година.
Алекс Видов
Говорим, предполагам за 2016 година, живот и здраве, ако насилствено не те вкарат дотогава в лудница, както съветва колегата :lol:
Иначе FB Login-a е много хубаво нещо. Бр@в0! вЕСЕЛИ Празници.
 
От: Търся партньори

Това със сигурност е най-глупавата тема във форума. Сайтът е ужасен, Видов е на хероин.
 
От: Търся партньори

Това със сигурност е най-глупавата тема във форума. Сайтът е ужасен, Видов е на хероин.

На хероин до сега да беше си продал компа за да се снабди с още, той едва ли прави и стотинка от това нещо, подобие на сайт. :D
 
От: От: От: Търся партньори

Още по-хубаво щеше и ако работеше :lol:
Говорим, предполагам за 2016 година, живот и здраве, ако насилствено не те вкарат дотогава в лудница, както съветва колегата :lol:
Иначе FB Login-a е много хубаво нещо. Бр@в0! вЕСЕЛИ Празници.
 
От: Търся партньори

Още в началото бях казал същото, че на този му хлопа дъската, но повечето ми се нахвърлиха, че трябвало да го окуражаваме, е - аз такива ги познавам отдалече.
 
От: Търся партньори

Ей така става като няма казарма днешно време.
 
От: От: От: Търся партньори

Говорим, предполагам за 2016 година, живот и здраве, ако насилствено не те вкарат дотогава в лудница, както съветва колегата :lol:
Иначе FB Login-a е много хубаво нещо. Бр@в0! вЕСЕЛИ Празници.

Аз съм против FB Login. Facebook е единствения сайт в който Ghostery (плъгин за изчистване от реклами и други) не засича външни притурки, броячи и глупости, а пък всички останали сайтове са бъкани с такива. Всеки сайт дето разчита на Facebook за логването е несериозен и само лиже... както и да е.

Хората в тая съвсем искрено ме разочаровате. Деца ли сте? Какви са тия обиди - лудница, хероин и какво ли още не. Това детската градина ли е? Да, сайта е калпав и Александър не го разбира това, но трябва ли това да е причина всеки да влезе в темата само за да се из.... изкаже в нея? Ей затова в сериозните сайтове няма "thumbs down" бутони, иначе всеки щеше да си губи времето в това да оплюва или да бъде оплюван.
 
От: От: От: Търся партньори

Аз съм против FB Login. Facebook е единствения сайт в който Ghostery (плъгин за изчистване от реклами и други) не засича външни притурки, броячи и глупости, а пък всички останали сайтове са бъкани с такива. Всеки сайт дето разчита на Facebook за логването е несериозен и само лиже... както и да е.

Хората в тая съвсем искрено ме разочаровате. Деца ли сте? Какви са тия обиди - лудница, хероин и какво ли още не. Това детската градина ли е? Да, сайта е калпав и Александър не го разбира това, но трябва ли това да е причина всеки да влезе в темата само за да се из.... изкаже в нея? Ей затова в сериозните сайтове няма "thumbs down" бутони, иначе всеки щеше да си губи времето в това да оплюва или да бъде оплюван.

Ти мислиш ли, че с добри думи ще разбере, че в момента проекта му куца много брутално? С лоши думи, поне може да се повлияе малко, за негово добро е.
 
От: От: От: Търся партньори

Ти мислиш ли, че с добри думи ще разбере, че в момента проекта му куца много брутално? С лоши думи, поне може да се повлияе малко, за негово добро е.

Теб какво те интересува дали му куца проекта или не? Като си толкова по-добър от него, дай да видим твоя проект какъв е? Ако въобще имаш какво да покажеш...

Ето тук действат с брутално отношение, само че са недогледани дечурлига и е разбираемо: http://www.teenproblem.net/forum/
 
От: От: От: Търся партньори

Аз съм против FB Login. Facebook е единствения сайт в който Ghostery (плъгин за изчистване от реклами и други) не засича външни притурки, броячи и глупости, а пък всички останали сайтове са бъкани с такива. Всеки сайт дето разчита на Facebook за логването е несериозен и само лиже... както и да е.

Хората в тая съвсем искрено ме разочаровате. Деца ли сте? Какви са тия обиди - лудница, хероин и какво ли още не. Това детската градина ли е? Да, сайта е калпав и Александър не го разбира това, но трябва ли това да е причина всеки да влезе в темата само за да се из.... изкаже в нея? Ей затова в сериозните сайтове няма "thumbs down" бутони, иначе всеки щеше да си губи времето в това да оплюва или да бъде оплюван.
Значи всеки, който разчита на Facebook за логването е несериозен и само лиже, и че сайта му бил калпав, но той не го разбирал, а те разочароваме, че сме били го обиждали. Още един за психодиспансера. Ще ви водя :lol:
 
От: Търся партньори

TheCrazyBastard, дай тогава ти определение на момента когато имаш сайт, който има свое име, който претендира да има своя идентичност и да израства, а за логване да ползва името, логото и услугата на друг по-голям сайт. На мен ми хрумват само цветни определения :)

Сайта може да е калпав, но тия неща се учат и ще го оправи. Така се почва, с калпав сайт. Ще прочете малко за дизайн, цветове, контраст и такива работи, и готово. Щом има ентусиазъм, не виждам проблем :)
 
От: От: От: Търся партньори

Теб какво те интересува дали му куца проекта или не?

Казвам си мнението, ако не иска никой да му дава мнение няма да пуска тема във форума, ти какво си станал защитник на лузърите.

Не осъзнаваш какво правиш с това поведение, щял да прочете малко дизайн ала бала, абе той е пуснал темата Април месец, кой знае още преди това, колко се е занимавал, за толкова време ако не може да си оправи сайтчето значи не става. Никъв ентусиазъм няма, като имаш ентусиазъм за 8 месеца си правиш сайта перфектен, тоя е или луд или малоумен, аз поне му казвам истината, а не се правя на добричък като теб.

Човека който управлява проекта не струва, толкова е, ако струваше, до сега за 8 месеца продукта да беше 1000 пъти по-добър. Дори да е чисто нов, сайт да не е виждал през живота си, пак щеше да е 1000 пъти по-добър. След време като се осъзнае колко време е загубил заради такива като теб, дето само потупват по рамото ще вземе да се метне от някъде.
 
От: Търся партньори

TheCrazyBastard, дай тогава ти определение на момента когато имаш сайт, който има свое име, който претендира да има своя идентичност и да израства, а за логване да ползва името, логото и услугата на друг по-голям сайт. На мен ми хрумват само цветни определения :)

Сайта може да е калпав, но тия неща се учат и ще го оправи. Така се почва, с калпав сайт. Ще прочете малко за дизайн, цветове, контраст и такива работи, и готово. Щом има ентусиазъм, не виждам проблем :)
Да хванем един сайт за пример zajenata.bg, който аз поне смятам, че е достатъчно известен, красив и сайт за пример за това как трябва да изглежда един хубав и функционален сайт. Еми, щтракаш да влезеш и има един хубав голям бутон за вход с фейсбук. Аз не им се чудя на големите защо използват по-големите, тъй като това е маркетингова стратегия. Попълваш една камара данни - скучна работа, или натискаш 1 клик и си вътре със завършена регистрация, кое е по-хубаво? А пък нека се учи, има цялото време на света. Аз не претендирам, че правя страхотни неща, затова и не пускам теми, които са въздух под налягане. В крайна сметка, който желае, има възможност да си ме оплюе и в моите теми, добре е дошъл.
 
Последно редактирано:
От: Търся партньори

Да не е zajenata.bg :) Щом е толкова по-удобно логването през фейса, нека да го направят единствената опция. Това си е реклама на Facebook. А ако вземат да се появяват такива опции и от Google, и от други сайтове... Не знам, иначе на мене ми се струва, че все повече хора прибягват до ей такава анти-маркетингова стратегия: http://prntscr.com/5mz04v
 
Последно редактирано:
От: Търся партньори

Аз не виждам нищо лошо във входа чрез Facebook. Става бързо и е много по-удобно. Някой сайтове са ме отказвали от регистрация поради простата причина, че нямат facebook login. Писнало ми е да попълвам хиляда полета, че после и верификация през пощата...става дълга и широка. Ако имам намерение да ползвам сайта често си правя нормална регистрация, но когато просто искам да разгледам се регистрирам през Facebook. Ако сайта не предлага такава опция въобще не се регистрирам. :)
 

Горе