Търся партньори

От: От: Търся партньори

7818250Z.png

Да не е zajenata.bg :) Щом е толкова по-удобно логването през фейса, нека да го направят единствената опция. Това си е реклама на Facebook. А ако вземат да се появяват такива опции и от Google, и от други сайтове... Не знам, иначе на мене ми се струва, че все повече хора прибягват до ей такава анти-маркетингова стратегия: http://prntscr.com/5mz04v
 
От: Търся партньори

Това е една огромна трол измама и тема на която се насмях доста добре. Благодаря на автора за чувството за хумор.
 
От: Търся партньори

И кой е тоя трол с желязно търпение и още по-голямо вдъхновение, че да поддържа огъня толкова месеци? И трол да е, пак е за лечение:)



Това е една огромна трол измама и тема на която се насмях доста добре. Благодаря на автора за чувството за хумор.
 
От: Търся партньори

Някой да направи специална тема за прословутия FB логин :) Аз просто изказах мнение и честно казано ми е все едно кой как възприема тази опция и кои сайтове я прилагат. Само се надявам да не се появят още такива възможности, че ще стане пренаситено - Facebook Login, Google Login, Yahoo Login, Microsoft Login, Apple Login...

Едва ли е тролска темата, но иначе борбата с троловете е елементарна, защото просто е достатъчно да не им се обръща внимание. На практика е борба със себе си, както и решението на някой дали да пише в тема, която го дразни :)

white_pawn: http://getbootstrap.com/
 
От: Търся партньори

Интересно , какво стана с този "прочут" проект :shock:
 
От: Търся партньори

Те му убиха желанието на човека.. може да е заминал за чужбина да гледа стари хора ..
 
От: Търся партньори

Човекът е маркетинг гений. Сигурно се занимава с това в реалния си живот извън Самоделка:)
 
От: Търся партньори

От нова година не влизал:
Последна активност
01-01-15 00:25
Явно е зает с нещо или му дошъл акъла което е малко вероятно.
 
От: Търся партньори

Ще дойде пак да разпусне по някое време и да обяви следващият етап на самоделка.
 
От: Търся партньори

Малко пресни новини от кухнята:
Александър Видов Какво повече да напиша там? Вече си имам сериозни хора зад гърба, така че остава само да си бачкам. Скоро ще направя видео. Искам преди това, обаче, да позавърша Multy.PRO.
Поздрави!
 
От: Търся партньори

Ще е добре някои да поства новите видеа тук, за да следим прогреса. Мен лично живо ме интересува....
 

Горе