Търся партньори

Дреме ми на мен! Аз постигнах целта си. Сменете позата в дивана и глейте са, колко съм велик - благодаря, но само Бог е велик. Аз искам нещо елементарно и Той ми го даде.

За сбирщината програмни маймунки можете да питате Стив Джобд ( - Светъл път, брат! ). Ама че нехранимайковци. Ханете се у работа бе злобили.
Код маймунките превеждат на програмен код разни игрички на разни пиявици. Дните им са преброени - помнете това!

Що се отнася до WordPress ( препоръчвам ), да не забравяте да се ъпдейтвате, че понякога сайта гасне и се почва едно звънете, едни разни такива неща от сорта на ала бала. Той си е за Webmasterite.

Що се отнася до маркетинга - следете този сайт и ако има грешка сигнализирайте своевременно, че новия ми бизнес е ИНФОРМАЦИЯТА - запомнете го това! CMS-а е просто възможност за печалба, от която може и да се възползвам.

А доколкото се отнася за "манджата с грозде", можете да следите серпа - нъцки, про уеб мастере! Има ли още ентусиасти, които още не са се изложили тук?

ПП

Ще трябва да им плащаме хостинг на предприемач :))))
 
Последно редактирано:
А така, кажи им :D Аз съм напълно сигурен, че до 6 месеца ще си №1 в света. Въпрос на време е!
Той и сега може добре да заработи, ако си открие канал в Youtube.
 
Човече........ Тук лапна лъжица която не е за твоята уста! Ти изобщо разбираш ли къде се намираш, къде пишеш тая простотия? :D Защо се излагаш така не ми е ясно! Погледни форума Предприемач, колко потребители има, информацията в него(която е златна), и всичко в този сайт! Твоето произведение дори не може да стъпи на единия ред на сайтове които се споделят тук, камо ли на Предприемача! Какво съм постигнал за 8 години ли? Като начало много простотии :D Но и много опит който сега ми помага!

Склонен съм да се съглася че в сайта ми numeastro . com има грешки и неща за правене. Но се уча! Преди време беше лесно, някоко статиики и всичко е ОК! А сега.... изисквания за SEO, структури, дизайн, линк билдинг и още и още... Старая се разбира се, може би и направих грешка че хванах ниша която иска внимание всекидневно. Но пък това ми доставя удоволствие, а и според статистиките на гугул има и напредък, не е голям но има!

Създал си Нещо, което е грозно, празно, безполезно! Това ли ти е бизнеса? API??? Ко каза? Та ти един елементарен сайт не можеш да направиш, та API си тръгнал да градиш! На домашния комп ли го правиш това API и сайт и прочие? :D Самодоволно същество си ти човече! Но знай че вселената има шамари за всеки! Само да знаеш че след като се провалиш благодарение на висомерието и наглостта си, не само профила да си смениш, а и дейността и всичко! Че лесно се разпознаваш! Както казах не можеш, не само че не бива, но и не можеш да се бориш с ХИЛЯДИ програмисти! Ти си само едно дете в мрежата, написало няколко стотин реда код(което не е потвърдено), и се мисли за новия Джон Атанасов! Виж сега, и аз си мислех че само един плъгин може да направи перфектно SEO, ама то се оказа че има още поне десет неща които да се направят и пак SEO-то ще куца! Има време, позабавлявай ни още малко, до като ти изгори компа или ти изтече хостинга! И не ме карай повече да бъда груб защото не ми е приятно! Виждам те че искаш да направиш нещо, ама така както почваш директно със сопата не е добре! ;) :D

Сладурчее! Моля те, виж проекта "22 век", че явно си за там - каня те официално пич! Така или иначе ще разработвам разни подобни неща. Стани ми партньор вместо съперник ( в превод "Сатана", "Дявол" - лъжец )

ПП

Имаш ли абонамент? Шерни линк, моля те!

Я кажи тук за хората: - Имаш ли доходи от сайта и какви? - че това ми е основния метод за печалба от работата от вкъщи, която предлагам.
( Кликнах на реклама, брат! )

========

Аз лично, от YouTube каналът ми How to? изкарах около $19 за около 2-3 месеца, преди години. Сега ще го подновя, като перо от центъра.
 
Последно редактирано:
Пропускаме обаче най-важното в случая.

А именно това:

"The European languages are members of the same family. Their separate existence is a myth. For science, music, sport, etc, Europe uses the same vocabulary. The European languages are members of the same family. Their separate existence is a myth."

Аз вече се чувствам различен човек, прочитайки го :D
 
Седя гледам чета! Чета седя гледам тъпо! Аз ли нещо или ти човеко си някъв извънземен да не кажа и*иот!? Хайде да видя как твоя CMS ще мине Wordpress! Хайде да видя как една боза може да се сравнява с мултифункционална система като Wordpress! Te и Yahoo твърдят че са велики ама Google си е Google! И кой ти каза че ще плащаме хоста на Предприемача бе нагъл дебелоок индивид? Ти ли си го плащал до сега, и изобщо с нещо помогнал ли си че да се държиш по такъв начин? Смешник такъв! Какво да ти гледам на проекта като е огромна боза, в която няма и боза даже! Плеснал си няколко картинки, краднал си контент и кво? Открил си топлата вода, бахти жалкия тип си ТИ! Бягай се оплачеш на мама и тате че не можеш си оправдаеш осемгодишния мързел и кенефа дет си сътворил, смешник! Седнал си да разправяш врели некипели на хора които наистина са учили за това което правят сега, които наистина са вложили време и труд в проектите си! А ТИ, ти кво? Една статия не можеш да напишеш ама си много велик! Смешен, не велик а смешник си ти! Ти още малко ше кажеш че Джобс нищо не е пред теб :D :D :D :D

И още нещо! Аз, АЗ да плащам на ТЕБ Абонамент?!?!?!?! Ти болен ли си бе? :D :D :D
 

Преди време.

Имам само един въпрос! Защо подяволите правиш Глупости?

Wordpress Multisite + плъгините които искаш както и дизайните които искаш, всичко това за 15/20мин работа, и пускаш хората си правят безплатни сайтове! Това че имаш SSL не гарантира сигурността на личните данни, както и на самия сайт! Особено имайки предвид че си точно скрипт от преди 1995г!!! Много ме съмнява че е твой(демек че ти си го писал но все тая, щото не става)! Защо хората в днешно време някак обичат да си блъскат главите в стените? Тая мода отдавна умря! WIX.com, ако не се лъжа е точно това което ти се опитваш да направиш! Да не говорим и коооооооолко още такива има, предлагащи безплатни сайтове! Да ама нали се сещаш какво писах по горе? Хората са се напатили и препатили достатъчно, и не вярват че някой ще им даде безплатно всичко! Според мен нищо не си учил, нито прочел, ако беше нямаше се излагаш така! Другото с което ще срещнеш проблем е SEO! Да ти линкна ли думичката или си ПРО??? Ако някой потребител иска си подобри сеото на сайта ко прайм? Или и на бъдещите клиенти ще разправяш колко си НАЙ НАЙ?

Няма да забравя никога един случай! В фирмата на приятел имаше свободна позиция за програмист, един наперен пичага се обади, как ли не се хвали, и френда го покани на интервю! Тоя като дойде седна пред компа, и попита - Може ли книгата за PHP 5? Паднахме от смях тогава!!! Така че големци като теб съм виждал и срещал доста, не след дълго падат от въображаемия си трон и ходат да бачкат по 12ч де в била де в калъфланд! Щи дам и един БЕЗПЛАТЕН съвет! Не ме предизвиквай, защото ще направя това което правиш по доста по добър начин и ще ти загине проекта там някъде линкнат в някой форум и назад в гугул търсенето ама много назад щот и мобилна версия няма на сайта ти НАЛИ? :D По добре ЧЕТИ какво ти пишем, и си вземи БЕЛЕЖКИ!
 
А така, кажи им :D Аз съм напълно сигурен, че до 6 месеца ще си №1 в света. Въпрос на време е!

Пичага!
Искаш ли да понапишеш някоя друга тема в сайта. Имаш си рекламата от Adsense на топ позиция върху всяка твоя страница + лична реклама на твоя бизнес под всяка страница - ти ще решаваш дали да е фолол. Ако няма да те вгигам насила от мястото де! ;)

ПП

Мото: Споделяй върха, човече!
 
Пичага!
Искаш ли да понапишеш някоя друга тема в сайта. Имаш си рекламата от Adsense на топ позиция върху всяка твоя страница + лична реклама на твоя бизнес под всяка страница - ти ще решаваш дали да е фолол. Ако няма да те вгигам насила от мястото де! ;)

Търсиш някой да пише контент? Има си копирайтъри!
 
Седя гледам чета! Чета седя гледам тъпо! Аз ли нещо или ти човеко си някъв извънземен да не кажа и*иот!? Хайде да видя как твоя CMS ще мине Wordpress! Хайде да видя как една боза може да се сравнява с мултифункционална система като Wordpress! Te и Yahoo твърдят че са велики ама Google си е Google! И кой ти каза че ще плащаме хоста на Предприемача бе нагъл дебелоок индивид? Ти ли си го плащал до сега, и изобщо с нещо помогнал ли си че да се държиш по такъв начин? Смешник такъв! Какво да ти гледам на проекта като е огромна боза, в която няма и боза даже! Плеснал си няколко картинки, краднал си контент и кво? Открил си топлата вода, бахти жалкия тип си ТИ! Бягай се оплачеш на мама и тате че не можеш си оправдаеш осемгодишния мързел и кенефа дет си сътворил, смешник! Седнал си да разправяш врели некипели на хора които наистина са учили за това което правят сега, които наистина са вложили време и труд в проектите си! А ТИ, ти кво? Една статия не можеш да напишеш ама си много велик! Смешен, не велик а смешник си ти! Ти още малко ше кажеш че Джобс нищо не е пред теб :D :D :D :D

И още нещо! Аз, АЗ да плащам на ТЕБ Абонамент?!?!?!?! Ти болен ли си бе? :D :D :D

Слушай бе, миндил, че ше доа те изплющя :)
Смени само няколко души от двете фирми и ще забележиш, умнико!
 
Бахти комедията хахахахаххахахахахха


Харесва ми сайта ти: https://www.numeastro.com/
( още един клик от мен )

Това какво е? - https://bgportal.ml/забавно/за-професионалистити-в-website-билдинга-d.html/

Тоя е по-сериозен: https://copyvibes.eu/

ПП


Можеш да сметнеш звездите, нали? Ако не можеш, ще направя онлайн хюман дизайн, брат!
 
Последно редактирано:
DSC_0044-350x245.jpg
 
Харесва ми сайта ти: https://www.numeastro.com/
( още един клик от мен )

Това какво е? - https://bgportal.ml/забавно/за-професионалистити-в-website-билдинга-d.html/

Тоя е по-сериозен: https://copyvibes.eu/

ПП


Можеш да сметнеш звездите, нали? Ако не можеш, ще направя онлайн хюман дизайн, брат!
BgPortal бе създаден преди два дни или три там някъде. Главно Идеята му е че няма идея, ей така за забавление(поне за сега)! А по NumeAstro има доста вложен личен труд, нерви, псувни, четене, потене и прочие, няма как да не ти хареса(НЕ има как разбира се) :D

Сега обаче се чудя дали Една мултисистема на Wordpress с добро SEO може да изкара нещо друго освен спам и празни сайтове? :D Не ми се занимава, имам си достатъчно главоболия със нумеастро. Имам още много да правя и уча, а ми се ходи на море, ама нямам и стинки за билет. А отностно клика ти.... явно е по реклама и искрено ама искрено се надявам да е защото рекламата те е привлякла! Иначе като посещаемост има и от социалните медии и от гугул търсене и от бинг и от реферали, както е в подписа ми например, а не спамене с линкнати думички ;)


Как да не психяса човек ми кажи? :D Бъхтиш се и изведнъж се явява някой и ти ака на опита и труда баси :D :D :D :D Само си представи че сайт като една бг е на първо място, а сайтове с по добра визия са надолу...... смятай.... лошото е че гугул не отчита визията, Чете ли се от бота им всичко е ОК! :D
 
Правоверен се нарича учен в наши дни.

Кликнах ти за берекет ;)

ПП

Благодаря, че ме подсети.

Значи! :)
Само достойните ще са с подкрепата на центъра ( значка - която ще струва повече от злато. ОК?! )
Останалите да си ползват собствени домейни, което не им гарантира нищо. В центъра се приемат само единомислещи, бе мулета шопски. Ходи на село, бе тъпан! На морето само ще затъпееш с мутри и куки.

СЪВЕТ
=====
Инсталирай си плъгина, който да ти шерва в мрежите и само пиши. Намери си групите по света ( сложи транса под ръка ) и действай, пич!
Абонирай се за колегите си по света и шервай, че дори превеждай в постове и донаписвай съдържанието си, без да сменяш url-ите.
Ще те линквам при достоверна информация - само с подходящи атрибути, пич!
 
Последно редактирано:
Правоверен се нарича учен в наши дни.

ПП

Благодаря, че ме подсети.

Значи! :)
Само достойните ще са с подкрепата на центъра ( значка - която ще струва повече от злато. ОК?! )
Останалите да си ползват собствени домейни, което не им гарантира нищо. В центъра се приемат само единомислещи, бе мулета шопски. Ходи на село, бе тъпан! На морето само ще затъпееш с мутри и куки.

ммммм даааа правоверен макар че зависи колко право и колко е верен учения :D ;) Не знам за кои достойни и каква значка говориш, но мисля че е за гугул.... :D :D :D
 

Според мнението на 3-ма психиатри ( имената им са записани вече :) ) имам нов модел шизофрения - това го казват пред съда. Ама не съм опасен, щом съм свободен българин в България. Евала на съда!

ПП

Това е, защото искам да уволня некви гамени в униформа, че дори предупредих и министъра, че ще му дойде времето ако нещо има пръст в милицейщината.

В процес на полудяване съм милички, така че се дръжте здраво за земята, че излитаме. - бива си го!
 

Горе