Търся партньори

Е тоя тинки уинки да ви впрегне да поработим а? На първата страница става ясно за какво става въпрос. Кой му се интегрират html темплейти да пише. Който иска да ползва безплатно да пише. Който иска лафче да зарежда и да сподели къде и кога :)
 
Работата е хубаво нещо, но не става да е само вариантът "за лудо работи". Трябва да се поработи и за питомно...
 
Пичага! Айде да пишеш в някой блог, моля те! Искаш ли да ти пусна един блог на бизнес план, за да се упражняваш там?
Иначе идеята е да се вграждат темплейти с едно апи. Ако и това не разбираш ще ти пусна блог - само кажи кога. Тамън да си интегрираш тема по избор, пък некой ако я наеме ще се радвам и за трима ни.
Темите са към автора им. Интегрираш 20 темплейта и това е! Колкото спечелиш алал да са ти, че и аз ще намажа все пак.
Сещаш ли се?! Парички пич! Сега ще ти пусна един поздрав и разбирай правилно сладурко!
Те, да ти се представя:
 
Последно редактирано:
Долу, Цезаре! Кротко.
Ти Рамине, искаш ли да опишеш темите в този сайт: http://seo-optimization-obi.online-business.center/page/seo
Ще печелим от рекламите. Сайта остава за теб. Иначе ти гарантирам, че ще си след него в серпа. Ловиш ли бас?
Пишеш, че съм луд а съм едва под 40. А след 2 години, след 5 години?? Колко ли луд ще умра?
 
Последно редактирано:
Аха! Отегчих се!
Ке фана да понапраа некой друг плъгин, пък вие поддържайте атмосферата интересна. Следете сайта сладури. Не изпускайте откриването!
 
Аха! Отегчих се!
Ке фана да понапраа некой друг плъгин, пък вие поддържайте атмосферата интересна. Следете сайта сладури. Не изпускайте откриването!

Като multy.pro ли? Тук я следихме 16 страници
 
Ке следиш още толкоз щом ти е интересно. И се фани да поработиш малко, че съм гладеен :)
А ти?
" ... академици, парамедици ...
 
Ей, смърфове! Звездите ми говорят :)
Тъ ми хрумна да си направя плъгин, който да ми генерира снимки от различни серии ( празници, късметчета ... ) с текст на случаен принцип. Че даже, мисля че можеше и автоматично да си ми поддържа страницата във фейса.
Как ви звучи това? - съобщението е от Нептун или Плутон. Не ги знам тез :)))
 
Как да се казва новия модул, който вашите глупости вдъхновиха да се роди? Ето представянето, което ПРЕДСТОИ да се измисли. Сега се НАХВЪРЛЯТ просто идеите. ОК?
MODULE Picture Templates by OBC - От моя бизнес за твоя бизнес

ПП
Сори, ама сякаш ще преименувам за последен път
 
Как да се казва новия модул, който вашите глупости вдъхновиха да се роди? Ето представянето, което ПРЕДСТОИ да се измисли. Сега се НАХВЪРЛЯТ просто идеите. ОК?
MODULE Picture Templates by OBC - От моя бизнес за твоя бизнес

ПП
Сори, ама сякаш ще преименувам за последен път


хахахахахахаха
 
@ReminD
OctoberCMS

"require": {
...
"laravel/framework": "5.5.*",
...
},

Поне така пише в github. Навремето го пробвах за малко, ама ми се видя бъгав.
Ама и тоя професионалист хич не го е пипал, половината routes водят към:
ERROR
We're sorry, but an unhandled error occurred. Please see the details below.

:)
 
И? Това важно ли е? Какво да направя? Искам ти да ми кажеш, че си насред форум, брат! Виждаш, че мен технологиите ме интересуват само доколко могат да изпълнят идеята. За разни инсталации и настройки си има специалисти като теб. Разчитам, че разбираш от Laravel, че инак се излагам с това мнение.
 
Последно редактирано:
Здравейте, смърфове!
Искам да ви представя новия проект на бизнес центъра Obi - "22 век". Предстоят много въведения специално в него, че дори и разработката на виртуално правителство т.е. компютърна програма разбираща свещената математика.
 
Последно редактирано:

Горе