Търся партньори

аз като чета обясненията ти особенно , че ти трябват 180 лв за SSL и падам да се хиля. Ти за CloudFlare не си ли чувал досега и , че SSL ти е включен без да даваш една стотинка?
За човек ползващ нейм сървърите на суперхостинг ... поне да беше се понаучил на това онова от разбиращите тук.
Освен това да не забравиш да си подновиш домейна до 15 дни , че изтича.

Address lookup​

canonical name​
online-business.center.
aliases​
addresses​
185.45.66.140

Domain Whois record​

Queried whois.nic.center with "online-business.center"...

Domain Name: online-business.center
Registry Domain ID: 4d07a6b8b63f49838a4636a5ce543cd9-DONUTS
Registrar WHOIS Server: WHOIS.ENOM.COM
Registrar URL: .enom.com
Updated Date: 2022-04-01T11:05:45Z
Creation Date: 2022-03-27T11:05:34Z
Registry Expiry Date: 2023-03-27T11:05:34Z

Name Server: NS235.SUPERHOSTING.BG
Name Server: NS236.SUPERHOSTING.BG
Кажи ми за CloudFlare! Как работи? Как се ползва? Направи видео, моля те!
 
Кажи ми за CloudFlare! Как работи? Как се ползва? Направи видео, моля те!
правиш си регистрация в Cloudflare и в админ панела добавяш домейна който си хостнал в суперхостинг
1678621849228.png
след това избираш от менюто Free като го маркираш преди това.
1678621936100.png

Изчакваш

Quick scan​

We are scanning your site for DNS records to import automatically into your Cloudflare configuration. за да ти провери сегашните днс си на хостинга в суперхостинг

1678622045798.png

И да ваш напред
1678622072888.png
Отиваш в регистъра ти откъдето си управляваш домейна и сменаш неймсървърите с тези които ти дадат от Клоудфлеър
1678622139324.png
след това просто си оправяш настройките
1678622195738.png

1678622217250.png

1678622238504.png
1678622262684.png

Накрая изчакваш поне 12 часа да ти се ъпдейтнат ДНС сървърите и си готов.
Можеш да си пускаш DdoS защита от админ панела , имаш детайлна статистика за всичко, може да пренасочваш мейл сървърите навсякъде и още хиляди неща.
 
Това, което се вижда в момента е доста отчайващо за съжаление.
1678740491864.png


Нямаш нито една страница без начупени неща по нея. Дизайнът е много зле - изобщо не вдъхва доверие и честно казано не бих си въвел данните на кредитната карта в такъв сайт при никакви обстоятелства. Дори нямаш SSL... CTA бутоните са с някакви странни лейбъли, изобщо не разбирам какво ще стане ако цъкна на тях. Целият сайт е много объркан от към UX гледна точка. Това се предполага, че е създадено за потребители със средна и по средна техническа грамотност, които да подкарат сайт за няколко часа без много усилия.

Като цяло за тези 9 години можеше да се образоваш с няколко курса - такива вече има страшно много и да направиш нещо много по-добро от това. Тук няма нищо, за което да ти се доверя и да предпочета твоята платформа пред другите - нито SEO-то е както трябва, нито се работи лесно, нито дизайн като хората, нито си направил някаква читава маркетингова фуния, с която да привлечеш клиенти. Преди да се заемаш с такъв амбициозен проект се образовай малко по темата. Не може да не знаеш какво е CloudFlare, всичко да ти е начупено и накрая да предлагаш подобна услуга.
 
Кажи ми за CloudFlare! Как работи? Как се ползва? Направи видео, моля те!
Здравей,
Понеже искренно се забавлявам с постовете ти и клиповете ти в YT, ще ти подаря един SSL.
Пиши на лично съобщение за да го направя и да ти го изпратя. Продължавай в същия дух :D

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Здравей,
Понеже искренно се забавлявам с постовете ти и клиповете ти в YT, ще ти подаря един SSL.
Пиши на лично съобщение за да го направя и да ти го изпратя. Продължавай в същия дух :D

Поздрави!
Клипове? Къде?
 
Оххх, мале, мале, този форум искрено ме забавлява, когато съм супер отчаян влизам тук и просто всичко си идва на мястото. Просто уникално.

Поздрави.
 
Оххх, мале, мале, този форум искрено ме забавлява, когато съм супер отчаян влизам тук и просто всичко си идва на мястото. Просто уникално.

Поздрави.
В един друг пост на този форум казаха много неща, между които и следното:
По телевизора казаха, че живеенето на село ... може да бъде много опасно за хората ... и техния психически статус, особено ако не могат да четат последните тъпи постове в предприемач.ком 🤪 ...
Докато бях напълно съгласен с другите изводи в цитираното мнение, то точно за поместеното тук имах сериозни резерви. Но както виждам от цитираното в началото на това мое мнение - оказва че скептицизмът ми е бил напълно необоснован. Изводът направен от цитираното по-горе си е съвсем верен!
 
Мисля че успях да се оправя с https://www.cloudflare.com. Благодаря за идеята. Ще черпя по питие :)

Админа ще е нещо подобно https://adminlte.io/themes/v3/
справил си се доста добре

1679257784480.png
1679257811291.png

Общо име (CN)
*.online-business.center
Организация (О)
<Не е част от сертификата>
Организационна единица (OU)
<Не е част от сертификата>

Издаден от​

Общо име (CN)
GTS CA 1P5
Организация (О)
Google Trust Services LLC
Организационна единица (OU)
<Не е част от сертификата>

Период на валидност​

Издаден на
неделя, 19 март 2023 г., 21:22:43 ч.
Изтича на
събота, 17 юни 2023 г., 22:22:42 ч.

Пръстови отпечатъци​

Пръстов отпечатък SHA-256
B2 7C BF EC 35 33 01 5C 53 D8 47 3A 4F 74 D5 01 4A CF A5 3D DC 77 2A B4 15 5E 68 33 0A 0F 54 10
Пръстов отпечатък SHA-1
20 3E 1F EE 56 B0 CD 35 EC D8 95 CD 3F EA BE 1C 7D B9 37 58
 
Това, което се вижда в момента е доста отчайващо за съжаление.
Виж файлът 28399


Нямаш нито една страница без начупени неща по нея. Дизайнът е много зле - изобщо не вдъхва доверие и честно казано не бих си въвел данните на кредитната карта в такъв сайт при никакви обстоятелства. Дори нямаш SSL... CTA бутоните са с някакви странни лейбъли, изобщо не разбирам какво ще стане ако цъкна на тях. Целият сайт е много объркан от към UX гледна точка. Това се предполага, че е създадено за потребители със средна и по средна техническа грамотност, които да подкарат сайт за няколко часа без много усилия.

Като цяло за тези 9 години можеше да се образоваш с няколко курса - такива вече има страшно много и да направиш нещо много по-добро от това. Тук няма нищо, за което да ти се доверя и да предпочета твоята платформа пред другите - нито SEO-то е както трябва, нито се работи лесно, нито дизайн като хората, нито си направил някаква читава маркетингова фуния, с която да привлечеш клиенти. Преди да се заемаш с такъв амбициозен проект се образовай малко по темата. Не може да не знаеш какво е CloudFlare, всичко да ти е начупено и накрая да предлагаш подобна услуга.

В момента ми е важен админ панела да проработи. После ще мина през темплейта и ще го оправя външния вид на сайта. После ще направя видео как да се режат и интегрират произволни темплейти за системата. И така! Лека-полека всичко си идва на мястото.

Има работа за дизайнери и копитайтери. Всеки ще печели от рекламите си. Както и да е...

Поздрави,
Алекс
 
справил си се доста добре

Виж файлът 28508
Виж файлът 28509

Общо име (CN)
*.online-business.center
Организация (О)
<Не е част от сертификата>
Организационна единица (OU)
<Не е част от сертификата>

Издаден от​

Общо име (CN)
GTS CA 1P5
Организация (О)
Google Trust Services LLC
Организационна единица (OU)
<Не е част от сертификата>

Период на валидност​

Издаден на
неделя, 19 март 2023 г., 21:22:43 ч.
Изтича на
събота, 17 юни 2023 г., 22:22:42 ч.

Пръстови отпечатъци​

Пръстов отпечатък SHA-256
B2 7C BF EC 35 33 01 5C 53 D8 47 3A 4F 74 D5 01 4A CF A5 3D DC 77 2A B4 15 5E 68 33 0A 0F 54 10
Пръстов отпечатък SHA-1
20 3E 1F EE 56 B0 CD 35 EC D8 95 CD 3F EA BE 1C 7D B9 37 58
Какво значи всичко това? Моля те, обясни ми!
 
Какво значи всичко това? Моля те, обясни ми!
не бе това е чек проверка на ИП то , видях , че си сменил ДНС - сите вече и си пуснал SSL вече
 
Работа за HTML & CSS3 - плаща се на парче. С предимство е Javascript, иначе трябва аз да кодя. Интегриране на темплейти с API-то наObi. Повече инфо по телефона: 0888 408 819

Печелиш до 50 - 100 лв./ден, или колкото си решиш?! Оттеб си зависи. Виж повече на Obi CMS

ПП

Да! Знам, че не работи в момента :)

Търся човек с Ларавел за дебъгване. Плащам според договорка за свършена задача.

или във Facebook - Aleks

Facebook - Obi CMS

===============
Ако някой ми каже какъв е проблема ще му дам 50лв.
Показва грешка

Ако някой може да го оправи ще му дам 100лв.
 
Последно редактирано:
Дай гитхъб репо и да го краудсорснем тоя проект че да се свърши с тая мъка най-накрая.

ПП: след 2 седмици отбелязваме 10-годишнината 😂
 

Горе