Търся партньори

Момчета, нямам идея каква е целта на човека, но не мисля, че трябва да се заяждате с него. От моя гледна точка да дам мнение по темата е, че за да постигне това което иска е нужен ресурс. Под ресурс визирам много хора, които да се занимават с това. И вече влизаме в друга тема свързана с конкуренцията, когато финалния продукт е налице. Wordpress и един от най-мощните инструменти, които по функционалност, плъгини, теми и постоянното обновяване не може да се стигне. Това са години труд на много хора по цял свят. Външни фирми, които правят плъгини,теми (платени и безплатни) и тнт.
В момента правя функционалността на Obi CMS - гледам WordPress и останалите, за идеи. След като направя това, системата ще може всичко, което сте виждали някъде и край на моята работа. Малко ми остана. Следи системата онлайн и наблюдавай кое как се развива.

Ще остане само да се интегрират темплейти за web дизайнерите, както и да се пишат темите за копирайтерите.
 
Последно редактирано:
По удобно ми е така докато го разработвам. Ще оправя това накрая.
То приятелю затова имаме dev,staging,prod среди ;) . Също така имаме code pipeline обикновенно навързани с публичните такива. Сега ако ти пишеш през файлзила не съм убеден какви са най-добрите практики :D
 
То приятелю затова имаме dev,staging,prod среди ;) . Също така имаме code pipeline обикновенно навързани с публичните такива. Сега ако ти пишеш през файлзила не съм убеден какви са най-добрите практики :D
Няма ли да спрете с глупостите? Нищо не ти разбирам и не ща и да знам. Седи глей са ;)

Тези дни ще направя видео за мощта на Obi CMS., пък ще видим.

пп

Стига ми плюхте по темата. Останалите си губят времето с безполезните ви постове. АМАН!!

АЗ СИ РЕШИХ ЗАДАЧАТА ВЕЧЕ. Какво следва ще видите във видеото.

КОЙТО НЕ ХАРЕСВА ИДЕЯТА, МОЛЯ ДА НЕ КОМЕНТИРА!

Ха!
 
Последно редактирано:
Само положителни коментари се приемат! :love:
Тоя е темодържец от мойта мая, нали Христонка?:D:)

М/у др. на мен ще ми е интересно да видя едно видео за суджуците - как се приготвят, увесват, сушат, правилният процес на задоволителна консумация, такива неща. Видяхме 2 снимки, не ни засити окото - трябва да мърда нещо, на видео.
 
Къш бе ! ( ненормалници нахални ) ;) Пуснете си ваши теми и там си хейтвайте.
Имам си аз темичка и яко си хейтя там, но малко ми идва, лакомия съм, та реших и твойта да използвам.:D
 
Страницата НЕ се поддържа в момента!

Следете Блога на сайта за новини.
ПП

Центъра е факт и съм online , така че трябва повече да внимавам, че все пак центъра си има и своите фенове. Тава зничи бавно.
Моля, дръжте ме в течение за бъгове и липсващо съдържание. Ще пиша сам хиляди страници (1) и действам хаотично - някъде другаде по системата работя в момента. Съобщенията в сайта в момента не работят освен от ТУК. Започвам да пропагандирам системата, което ще води хората насам, тъй че ПО СЕРИОЗНО, моля :)

(1) - който иска нека се включва. Има работа за копирайтери и WEB дизайнери.
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
по голямо дърво дори и аз дето не отбирам не съм виждал
 
по голямо дърво дори и аз дето не отбирам не съм виждал
Не разбрах!

ПП

Реших да пускам по нещичко всеки ден и всичко това онлайн ;)
Скоро ще пусна админа за безплатната версия - трябва SSL. После ще добавям темплейти към системата. И т.н.
 
Последно редактирано:
Много е зле ти казва, няма шанс това да работи за един сайт дори, камо ли да го правиш като CMS. Как не научи това програмиране за толкова години.
 
Много е зле ти казва, няма шанс това да работи за един сайт дори, камо ли да го правиш като CMS. Как не научи това програмиране за толкова години.
Наблегнах върху софтуерния дизайн - мисля, че го измислих вече. Не съм програмист, но научих PHP и Javascript, доколкото да си свърша работата. Obi CMS е проектиран, така че да е платформено независим. Мога да го пренапиша на който език би свършил същата работа (някой ден).
ПП

Плюс това центъра вече работи ;) - не съм добавял нови темплейти. Скоро и това ще направя, както писах преди малко.

Наздраве ReminD!
 
Последно редактирано:
След малко ще отворя и аз биричката. То е ясно, че езика няма значение, ама защо подяволите е това October CMS , дето е още един лейър на laravel? И после идва още един лейър дето ти имаш с твойта CMS.

Отделно, самия Октобер CMS не може да имаш правилния лиценз, защото не позволяват това, за което го градиш откъм лиценз : https://octobercms.com/pricing

Примерно, в далечно бъдеще, имаш сайт готов, имаш репота с плъгини и теми - те с какъв лиценз са, ако не можеш да вземеш лиценза за системата? Махай тоя Октобер CMS и го пускай на чист Laravel, така имаш пълната свобода.
 
След малко ще отворя и аз биричката. То е ясно, че езика няма значение, ама защо подяволите е това October CMS , дето е още един лейър на laravel? И после идва още един лейър дето ти имаш с твойта CMS.

Отделно, самия Октобер CMS не може да имаш правилния лиценз, защото не позволяват това, за което го градиш откъм лиценз : https://octobercms.com/pricing

Примерно, в далечно бъдеще, имаш сайт готов, имаш репота с плъгини и теми - те с какъв лиценз са, ако не можеш да вземеш лиценза за системата? Махай тоя Октобер CMS и го пускай на чист Laravel, така имаш пълната свобода.
Лесно ще го пренапиша на чист Laravel. Писах преди малко защо. Темплейтите не знам с какъв лиценз ще са. Не съм стигнал до юридическата част. Искам първо да го пусна вече, че мира немам ден и нощ ;)

ПП

Ще купя лиценз за OctoberCMS и за Ckeditor или друг подходящ редактор, както и мощен сървър ама всичко с времето си, че не разполагам с милиони все пак.
 

Горе