Търся партньори

ммммм даааа правоверен макар че зависи колко право и колко е верен учения :D ;) Не знам за кои достойни и каква значка говориш, но мисля че е за гугул.... :D :D :D

Франчайз Брандинг - нов модел дръвче за парички, миуене.

Какви ги дрънкаш??
"зависи колко право и колко е верен учения"

Аха! Това е така, доколкото точно и луната зависи от него. ОК?

А що е достоен? Ха сега, де!
Това е всеки, които има напредък в морала и етиката, които са есенцията на всичките религии ако щете. ОК?
 
Последно редактирано:
Луната не зависи от никого, освен ако не гледаме последната излезнала информация, но няма да навлизаме в подробности, не му е мястото! Франчайз... не знам какво е и не ми се рови :D
 
Луната не зависи от никого, освен ако не гледаме последната излезнала информация, но няма да навлизаме в подробности, не му е мястото! Франчайз... не знам какво е и не ми се рови :D
Отвори тема някъде, че това е важно за проекта ми. Искам да двуизмеря все - взеш разрешение с лична молба ;)

ПП

Питай Уран, ако искаш o_O

Информацията е връзки между фактите ( данните, които събираш ) , които са директни и индиректни, но връзката си е връзка. Виж ти! Хрумна ми новата тема във веку - "Множества", като под страница на елементи.
 
Последно редактирано:
Франчайз Брандинг - нов модел дръвче за парички, миуене.

Какви ги дрънкаш??
"зависи колко право и колко е верен учения"

Аха! Това е така, доколкото точно и луната зависи от него. ОК?

А що е достоен? Ха сега, де!
Това е всеки, които има напредък в морала и етиката, които са есенцията на всичките религии ако щете. ОК?

Точно тез люде дето имат напредък в религията... не са нито морални нито етични! А едни добре прекрити психопати(е не всички де). Както казах да не говорим на тая тема за да не привличаме излишно богопомазано внимание към себе си и сайта! Такива теми са опасни за обсъждане публично, и в нет мрежата!
 
Отвори тема някъде, че това е важно за проекта ми. Искам да двуизмеря все - взеш разрешение с лична молба ;)

Ако искаш да знаеш кога Точно и какво е добре да направиш, било за биснес било за почивка, следи който и да е лунен календар! Аз значително подобрих живота си чрез него!
 
Тия "земни" неща са от значение само за пъпешите, бе рапан!

Темата си е наша. С подобни постове ще ликвидираме с кармата - разбирай да вземем тоз изпит, че иначе й.е.м ти знание и опит. Останааме без гори от толкоз книжки. Пари требат за сеидба.

ПП

Братко, Гагарин!
Ползва се емпиризма иначе е лудост - нещо, което е само въображение.
 
Последно редактирано:
Тия "земни" неща са от значение само за пъпешите, бе рапан!

Земни неща казваш? :D Съгласен съм че е хубаво да се извисим духовно и умствено много, и то до 2025г, ама все пак все още имаме нужда и от тия земни нещица :D

Темата си е наша. С подобни постове ще ликвидираме с кармата - разбирай да вземем тоз изпит, че иначе й.е.м ти знание и опит. Останааме без гори от толкоз книжки. Пари требат за сеидба.

Съгласен съм, просто не му е времето и мястото! Има време до като всичко започне да е видимо за всички, а до тогава е по добре да пазим тишина и да учим на спокойствие по темата! Просто недей, то ти ако искаш си говори колкото ти душа иска, но преди това вземи та прочети Документите на Тера или нещо такова беше, и ако намериш двете части разбира се. Доста полезна книга обясняваща много неща! Друга книга която струва прочита е "Не пипай тази книга" на Ян Ван Хелзинг! Има я в книжарниците както и онлайн, стига да я потърсиш!
 

ПП

Изобщо не си правя илюзията, че ще "открия топлата вода", но How to има за всичко :)

=====

"Документите Тера"

Тегли и чети!

Видях че ги няма в спиралата. Ако можеш да ги намериш някъде, прочети ги. Дори да не повярваш пак е доста интересна тема за размисъл! :)

Между другото и тоя сайт е на Wordpress! И е направен добре :) Поне за мен е добре де :D
 
Последно редактирано:
Вярва се във възможното, брат! - иначе ясно ...
Останалото е въпрос на време и метод.
"Аметиста, като се залее с вино придобива блясък" - вино няма в природата :oops:

ПП

Фани го налинквай малко това съдържание със синонимни форми на темите.

Няма да ти споделям повече сега, защото още не съм го проверим на практика, чрез споменатия метод - "Стой, не мърдай!".

Чудя се къде е началото. Ще го намеря де, ако това е целта :rolleyes:

=====

Знаеш ли какво е добре за мен? Да ми е удобно, лесно и надеждно да си имплементирам идеите във физическото измерение. Уха! :cool:
 
Последно редактирано:
Търся си материали за "пищова", с който да си инсталирам знанието как се пише книга ( разбирай грамотно :eek: )
 
Последно редактирано:
Online Business Center каза:
Според мнението на 3-ма психиатри ( имената им са записани вече :) ) имам нов модел шизофрения - това го казват пред съда. Ама не съм опасен, щом съм свободен българин в България. Евала на съда!

ПП

Това е, защото искам да уволня некви гамени в униформа, че дори предупредих и министъра, че ще му дойде времето ако нещо има пръст в милицейщината.

В процес на полудяване съм милички, така че се дръжте здраво за земята, че излитаме. - бива си го!

Е значи не бяхме далеч от истината. Не е като да не си личи, че си луд за връзване.
 
Ето го другото куче :) Шарко, баце:
Луд - някой, който никой не разбира, че и той не разбира нищо - сякаш.

Искаш да кажеш, че се познават краставите кучета по миризмата ли?

ПП

Ей, брат! Тоя в час ли е или ще повтаря?
 
Е значи не бяхме далеч от истината. Не е като да не си личи, че си луд за връзване.

Така викам и на съдията:
- В никакъв случай не ща да съм нормален Сатана. - тя, разбра!

После ми цитира от наръчниците на Властта - паразита, разрушaващ, че бил съм нарушил закона !?

Викам:
- Че как е възможно? Той самия Бог не може това. - пак разбра.

За раздяла и викам:
- Аз закона го прочетох из Корана и Библията, госпожо. - усмивки и точка. Тъй, че ...

А наглия прокурор не ще да изпусне поредната си "жертва" - васал на Злото. Зло и отмъстително копеле на пъкала. Ако съм му баща бих се срамувал от него. Нищо чудно и баща му да е психопат от миналите години.

От цялото това стана ли ви ясно вече?

ПП

Па си говорим с адвоката и нещо му казах, че чак ... После добавих:
- Преди ни горяха на клади, а сега искат с ток да ни убиват. и т.н. и т.н. - и той разбира!

Темата тук е друга - Как да :confused:
 
Последно редактирано:
Е значи не бяхме далеч от истината. Не е като да не си личи, че си луд за връзване.
Фани се да пишеш за пари бе, шарковец крастав. Досега да беше написал поне 10 страници за тея дни. Губим парички, смърф мързелив. Ако беше джудже щеше да си "Мръкьо".
 

Горе