Търся партньори

Какво имаш след 7 години? Един инсталиран september CMS дето е laravel based, и изтипосани темплейти дето даже не си си направил труда да ги преведеш. Това, дето го правиш, се прави за месец, два най-много. Ако сметнеш за 7 години тая самоделка колко пари ти е направила, сигурно и най-долните цигани изкарват повече, пък се водиш все пак АЙ-ТИ, нищо че не знаеш какво е API.
 
Момчета, нямам идея каква е целта на човека, но не мисля, че трябва да се заяждате с него. От моя гледна точка да дам мнение по темата е, че за да постигне това което иска е нужен ресурс. Под ресурс визирам много хора, които да се занимават с това. И вече влизаме в друга тема свързана с конкуренцията, когато финалния продукт е налице. Wordpress и един от най-мощните инструменти, които по функционалност, плъгини, теми и постоянното обновяване не може да се стигне. Това са години труд на много хора по цял свят. Външни фирми, които правят плъгини,теми (платени и безплатни) и тнт.
 
Какво имаш след 7 години? Един инсталиран september CMS дето е laravel based, и изтипосани темплейти дето даже не си си направил труда да ги преведеш. Това, дето го правиш, се прави за месец, два най-много. Ако сметнеш за 7 години тая самоделка колко пари ти е направила, сигурно и най-долните цигани изкарват повече, пък се водиш все пак АЙ-ТИ, нищо че не знаеш какво е API.
Ти си видимо неадекватен по темата! Защо пишеш това? Само ПРАЗНО и ЗЛО словия. Браво! Голем си :)

ПП

А какво е API ? - според теб?

7 години учене, цезарче :) Бавно уча и к'во? От година уча и интегрирам October за целите си и така. API of CORE и остават само темичките за теб. Пък ще те видя дали и колко. Можеш още сега да започваш. Имаш си документация - нали знаеш какво е?
 
Опитах се да разгледам темата, защото ми стана интересно какво толкова обсъждате.

След 5-10 минути загубено време мога да кажа единствено: what the actual fuck? Или някой много здраво ви тролства или човека има сериозен проблем. Не съм сигурен кое от двете е...
 
Момчета, нямам идея каква е целта на човека, но не мисля, че трябва да се заяждате с него. От моя гледна точка да дам мнение по темата е, че за да постигне това което иска е нужен ресурс. Под ресурс визирам много хора, които да се занимават с това. И вече влизаме в друга тема свързана с конкуренцията, когато финалния продукт е налице. Wordpress и един от най-мощните инструменти, които по функционалност, плъгини, теми и постоянното обновяване не може да се стигне. Това са години труд на много хора по цял свят. Външни фирми, които правят плъгини,теми (платени и безплатни) и тнт.

Това НЕ Е точно така!!

Имат стотици еднакви плъгини и едно ядро, което да ползват. Е! Плъгините в центъра ще са изцяло негово производство, което означава, че целия WordPress ще го има в центъра ама изпипан до съвършенство.

Схвана ли предимството и ясната цел? Видя ли къде ще "ударя"? Усети ли шанса на WordPress и подобните им? - гарантирам скок в стандарта след намесата на центъра на световния пазар, тъй като ще си подбера екип да си е..е мамата - кат мен шашави.

ПП

И тогава може би ще разберете поуката и смисъла за 300-те спартанци.
 
Не знам, аз се радвам като видя ентусиазъм, откъдето и да идва и колкото и неоправдан да е.

Топли ми душата някакси.
 
Опитах се да разгледам темата, защото ми стана интересно какво толкова обсъждате.

След 5-10 минути загубено време мога да кажа единствено: what the actual fuck? Или някой много здраво ви тролства или човека има сериозен проблем. Не съм сигурен кое от двете е...
Ползвай емпиризъм, дърво на решенията, теория на игрите и много точно ще определиш.
 
Опитах се да разгледам темата, защото ми стана интересно какво толкова обсъждате.

След 5-10 минути загубено време мога да кажа единствено: what the actual fuck? Или някой много здраво ви тролства или човека има сериозен проблем. Не съм сигурен кое от двете е...
Понякога е нормално човек на 12 да е наивник за това как работи света и бизнеса в часност. Проблема е като порасне и продължава да пълни същата тази тема със същите наивни глупости.

Сигурно проекта му разчита и на факта, че земята е плоска.

След някой и друг век като ни налазят извънземните двете най-велики неща от България които ще открият ще са записът на Валя Балканска и факта, че самозелка е почти готова, трябват й кажи речи още само 20 години за алфа версия.
 
Понякога е нормално човек на 12 да е наивник за това как работи света и бизнеса в часност. Проблема е като порасне и продължава да пълни същата тази тема със същите наивни глупости.

Сигурно проекта му разчита и на факта, че земята е плоска.

След някой и друг век като ни налазят извънземните двете най-велики неща от България които ще открият ще са записът на Валя Балканска и факта, че самозелка е почти готова, трябват й кажи речи още само 20 години за алфа версия.

Чудя се сега за админ панела и правата, а докат се чудя си кича елхата, брат! Сега ъпдейтвам инфото и сравнявам къде до къде съм стигнал, че е безпорядък, малко.

Инак - почти!

ПП

Самите сайтове сега са на Alfa + 8.
 
Опитах се да разгледам темата, защото ми стана интересно какво толкова обсъждате.

След 5-10 минути загубено време мога да кажа единствено: what the actual fuck? Или някой много здраво ви тролства или човека има сериозен проблем. Не съм сигурен кое от двете е...

Не ми се занимава с WEB дизайн за сега. Може би, след като накича елхата ще разработя и таз част, но нека видим!

А, инак, "проблема" е неразбиране - аз тех разбирам добре, ама обратното - не става, докато са сатани, което не ми пречи.

Така или иначе всеки си бачка за себе си - тъй да се "каже".

ПП

Свиквайте с центъра, защото го проектирам за обучение на деца :)
 
Какво имаш след 7 години? Един инсталиран september CMS дето е laravel based, и изтипосани темплейти дето даже не си си направил труда да ги преведеш. Това, дето го правиш, се прави за месец, два най-много. Ако сметнеш за 7 години тая самоделка колко пари ти е направила, сигурно и най-долните цигани изкарват повече, пък се водиш все пак АЙ-ТИ, нищо че не знаеш какво е API.

Идеята - знанието - API-то е на принципъ на конструктура и най-вече "LEGO".

ПП

Животъ дори!
 

Горе