Търся партньори

Как сте по диваните?

Каня ви да дегустирате самоделка на адрес: Online-Business.Center

И може ли по-зряло, моля! Вижте какво предлага преди да пишете. Мисля. че за начало даже се улях малко.

ПП

Поздрави,
Алексдандър

=====

Нема да има регистрации скоро - след кат си оправя моите сайтове ( и на близките ).

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЪВМЕСТНА РАБОТА

Можете да правите темички с елементарното API на системата. За инфо тел: 0882 9545 83

Как да видим какво предлага като нищо не работи?
Това харесва ли ти?
Capture.PNG
А това?
Capture1.PNG

Това някаква шега ли е?
 
Братле, оправи малко дизайна, шрифтове и т.н. Още с влизането си няма какво да грабне конкретния потребител за да продължи да се рови в сайта.
 
Здравейте предприемачи!
Аз съм Александър Видов и се занимавам с
  • Програмиране - 3 години
  • Софтуерно инженерство - 1 година
  • Софтуерен дизайн - 6 месеца

В момента съм се заел с изпълнението на амбициозен бизнес план, целта на който е да развия и наложа нова платформа ( " Самоделка - безплатен сайт " ) която да конкурира най-известните CMS платформи като:
Световно известни
  • WordPress
  • Joomla
  • Drupal
  • Prestashop
  • ZenCard
Българските им алтернативи
  • website.bg
  • ovo.bg
  • url.bg
  • 4stupki.com
  • alle.bg
  • Summer Cart
и т.н.

Дори и в момента, на този етап, някои от възможностите на "Самоделка" надхвърлят тези на всички изброени по-горе. Работата лека полека потръгва и се гордея с това но ме притесняват някои факти. Според аналитикс имам между 30 и 50 % степен на отпадане в главния сайт ( Multy.PRO ) което е доста смущаващо. Ето тук вече става ясно, че един човек не може да направи всичко по толкова голям проект.

Каня тези от вас които имат познания по:
  • Маркетинг и реклама
  • Дизайн и UX
  • Сигурност на WEB приложения
  • Мрежи, сървъри
  • SEO
  • JavaScript
  • HTML 5 & CSS 3
  • Писане на статии ( Copywriting )

и искат да се включат в проекта да се свържат с мен.

Знам, че ще прозвучи малко налудничаво и смешно но в момента ще предложа на тези от вас ( ако има такива ) много работа и никакви пари на този етап.
ДА. Звучи доста ... Но!
Ако някой изобщо се навие да ми съдейства ще му предложа % от реализираната печална на съответното перо от системата когато това се случи. С тази схема към момента съм привлякъм трима души които поеха различна част от работата също така и две фирми през които ще минава паричния поток.

Според последния анализ ( Март 2014г. ) очаквам до края на годината "Самоделка" да започне да генерира първите си проходи които на този етап ( в момента разчитам основно на себе си ) ще са около 3,000 - 10,000 лв./ год. само от платените сайтове, блогове и онлайн магазини. В следващите години ще разработя и перата за обяви, запознанства и забавления които ще докарат още повече приходи. Очакваните постъпления са над 400,000 лв. / год. само от българския пазар. Сами се сещате, че още преди този етап "Самоделка" ще започне да се превежда на повечето наложени езици по света и ще й купя сървъри в Европа, Америките, Африка и Азия.

За тези от вас на които това цялото им звучи невъзможно ще им предложа да се настанят удобно в столовете си и да гледат как нещата лека - полека се случват пред очите им. Не ми трябват подобни индивиди в екипа. За тях остава да си пишат глупостите и тук защото измежду тях се крият много малки детайли които ми помагат да правя нещата професионално.

Така... Нека продължа за тези от вас които са повярвали, че са способни да завладеят света - тези от вас които ще чакам да се присъединят към екипа ми.

Това което писах преди години в "Научи.ме", това което писах в "Телерик" и други сайтове и форуми, това което пиша сега тук и ще пиша и на други места, малко по малко се случва и критиците ми лека полека замълчаха. Хората които смятаха, че това са глупости сега мълчат което ме накара да повярвам в проекта още по-силно. Разбира се, способните от вас ще се навият трудно на нещо подобно което си е ОК! Но е време да ги запозная с проекта така, че да имат време да се убедят, че нещата лека полека се случват. Преди две седмици обявих, че "Самоделка" ще поддържа безплатни онлайн магазини и те вече са факт. Онзи ден обявих, че "Самоделка" ще предложи на своите потребители най-добрите опции в тази сфера и вече работя по това.
Сега, тук, обявявам близките си цели за да ви убедя в сериозността си. Ето накратно нещата които ще са факт с времето ( може би до Август 2014г. )
В момента, започвайки от началото на месеца онлайн магазините могат:
  • Създаване на продукт
  • Създаване на категории
  • Свързване чрез тагове
  • Добавяне в кошница
  • Поръчка онлайн

това е до момента.

Магазините ще могат:
  • Създаване на продукт с няколко цени, опции и наличности
  • Създаване на клиентски групи
  • Отстъпки според групата
  • Отстъпка за клиент
  • Продуктите от един магазин ще се продават и от другите
  • Цени на дребно и едро
  • Колкото снимки искате за продукт
  • Статистики
и т.н. и т.н.

Не мога да дам линк защото съм нов потребител но на адрес : Multy.PRO ( " Самоделка - безплатен сайт " ) можете да следите кое как върви. С радост ще приема всеки който не страда от комплекс за малоценност и е от моята порода в екипа които ще прослави БГ за пореден път.

Също така каня всеки които иска да си направи сайт, блог, магазин да се включи в програмата за HELPER - и ( тестери ). В момента е много изгодно да се включите тъй като ще реализирам всяка ваша идея и ще разполагате с цялата мощ на "Самоделка" сега и завинаги ( БЕЗПЛАТНО ) за всичко което се създаде с това търговско име ( дори и да го сменя след години ). Всеки който ми индикира бъгове в системата или изиска нещо тя да може ще получи статус на HELPER. Това сега звучи доста смешно, както нещата които говорех преди години 8) , но първите ще намажат най-много което ще си проличи отново след години ( или дори и сега за потребителите които развиват сайтове си на платформата ).

Това е за сега от мен. Ще се връщам да донаписвам какво съм свършил с времето за да ви убедя в сериозността на проекта "Самоделка".
Успех желая на всички!
ПП
Данни за контакт
  • Телефон : 08 82 95 45 83
  • Skype : savagrup
  • Facebook : AlexandarVidov

Сега в каква ситуация е проектът?
 
Не мога да си обновя домейнът. Помощ?!
Някой да е имал този проблем в GoDaddy?

ПП

Малко ми остана в бекенда. :) После ще има работа за JS.


Поздрави,
Александър
 
Последно редактирано:
От: Търся партньори

ОК! Явно нещо пропускам :cry:

Имам 250,000 лв на разположение. Какво да ги правя? Това е сериозно. Намерих си човек с възможности който само дето не ме наби да ги взема. И това е само първоначалната сума. След като завъртя колелото ако е нужно ще се дофинансира. И какво?

Айде някой от вас да ми каже как точно и за какво да ги инвестирам.

@ops5

@ Видов
Форумът си свърши работата :)


Едно от мненията на този от 2014 от същата тема :D Завъртял е колелото явно :D
 

Горе