Търся партньор

bad4o

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Търся партньор, който да ми помага в писането на спортни новини. Сайта ми няма почти никакви доходи! Става въпрос за сайт за футболни прогнози.

Нуждая се от човек, който да ми помага с новините, за да мога да се съсредоточа върху развитието му и така доходите ще се увеличат.

Това което предлагам е да давам по 40% от месечният доход на сайта. Изискванията ми са уникални новини - между 10-15 броя на ден.

П.С. Предлагам 40%, а не 50% защото ще плащам за реклама и хоста.
 
От: Търся партньор

Джумла е хубава КМС, обаче линковете ти са уникални:)
 
От: Търся партньор

кое е и е гнусното бе хахахахаха по-хубаво от joomla няма. Коя система да генерирам?

sitemap.xml тава е много важно за сеото
 
От: Търся партньор

Отсега ти казвам- никой няма да се навие на такава оферта. Казвам ти го просто за да нямаш напразни очаквания и да си намериш друг вариант.
 
От: Търся партньор

sitemap.xml тава е много важно за сеото
С риск да се заформи голям спор, ще кажа, че това изобщо не е вярно ! Може спокойно да си караш и без сайтмап. Сайтмапа е много важен, ако имаш някаквш аякси и други страници, до които гоогъл не може да стигне.
 
Последно редактирано:
От: Търся партньор

За такъв грозен сайт, ще се наложи да ми платиш 4 цифрички само за аудита, пък за партньорство, там вече не можем и да говорим. Сериозно - тоя сайт не струва, ако тръгнеш да го продаваш, дано успееш и 10 лева да му вземеш.
 
От: Търся партньор

Голямо хейтърство по тия форуми ужас.
Всички знаем че joomla е гадно за оптимизация и може без сайтмап. Но младия интернет предприемач опитва мъчи се... и форума е затова да си помагаме окуражаваме дори само със съвет или препоръка. В форума е пълно с кадърни хора но няма да се реализират лесно в тази среда ... затова и аз никога не задавам въпроси тук... Предварително знам че полезни и стойностни отговори няма да има ---> ще има само упреци обиди и други такива.
 
От: Търся партньор

Предварително знам че полезни и стойностни отговори няма да има ---> ще има само упреци обиди и други такива.

Е тук не си права.
Аз лично по полезен форум от този не съм срещал.
 
От: Търся партньор

Голямо хейтърство по тия форуми ужас.
Всички знаем че joomla е гадно за оптимизация и може без сайтмап. Но младия интернет предприемач опитва мъчи се... и форума е затова да си помагаме окуражаваме дори само със съвет или препоръка. В форума е пълно с кадърни хора но няма да се реализират лесно в тази среда ... затова и аз никога не задавам въпроси тук... Предварително знам че полезни и стойностни отговори няма да има ---> ще има само упреци обиди и други такива.

442656-Royalty-Free-RF-Clip-Art-Illustration-Of-A-Cartoon-Helpless-Woman-Crying-Over-Computer-Problems.jpg
 
От: От: Търся партньор

С риск да се заформи голям спор, ще кажа, че това изобщо не е вярно ! Може спокойно да си караш и без сайтмап. Сайтмапа е много важен, ако имаш някаквш аякси и други страници, до които гоогъл не може да стигне.
По принцип си прав за Ajax, Silverlight и Flash страници там 100% трябва да има sitemap.xml за по добро сео, но въпреки всичко от друга страна е хубаво всеки сайт да има един robot.txt и един sitemap.xml.
 
От: Търся партньор

Изискванията ми са уникални новини - между 10-15 броя на ден.

П.С. Предлагам 40%, а не 50% защото ще плащам за реклама и хоста.

1. Уникални имаш ли представа колко време отнема написването на 10-15 уникални статии дневно?!?

2. Колко пари смяташ да отделяш за реклама?
 
От: Търся партньор

...Всички знаем че joomla е гадно за оптимизация...

Не съм съгласна! Честно казано мразя Джумла, за мен е гадна ЦМС. Най-си обичам Wordpress, но имам някои сайтове, които се класират по ключови думи по-добре на Джумла, отколкото WP и обратно... така че е доста относително. :/
 
От: Търся партньор

Не съм съгласна! Честно казано мразя Джумла, за мен е гадна ЦМС. Най-си обичам Wordpress, но имам някои сайтове, които се класират по ключови думи по-добре на Джумла, отколкото WP и обратно... така че е доста относително. :/

Да хвана да си направя аз една Joomla в DIETS нишата и ще ме бутне ли гугъл напред заради джумлата?
Джумла е точно толкова отвратителна, колкото и името и.
 
От: Търся партньор

1. Уникални имаш ли представа колко време отнема написването на 10-15 уникални статии дневно?!?

2. Колко пари смяташ да отделяш за реклама?

1. За спортни новини не повече от час!!!

2. 200-250 лв. месечно
 

Горе