Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли някакъв номер да се прехвърлят продуктите от друг магазин на wordpres към woocommerce ?
Реших да го тествам, приема продуктите като статии не като продукти, явно трябва да се мигрира нещо?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Във версия 2.1 има вграден български език, да но откъде се пуска. Никъде не видях възможност да го задам, а предполагам че трябва да има лесен метод за пускане, щом са го добавили.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

някой да знае плугин за снимките, като се кликне на тях да ги вади в попъп голям размер, но да е нещо в което мога да добавя код да излиза до снимката над или под нея реклами или текст
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

някой да знае плугин за снимките, като се кликне на тях да ги вади в попъп голям размер, но да е нещо в което мога да добавя код да излиза до снимката над или под нея реклами или текст
Става ли дума за слайдер- flexslider за мен е безспорен :)
За wordpress използвай следния плъгин - http://wordpress.org/plugins/flexslider-hg/ :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Моля за съвет за плъгин за афф. програми. Два дена чета и се чудя къде да хвана :twisted:
WP Robot 4 използвал ли го е някой? То не че ще взема да купувам... и има ли нещо фрее като Robo4
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Моля за съвет за плъгин за афф. програми. Два дена чета и се чудя къде да хвана :twisted:
WP Robot 4 използвал ли го е някой? То не че ще взема да купувам... и има ли нещо фрее като Robo4
Има безплатна версия на техния сайт, но е пълна с вируси. Опитах се да я сваля и антивурусната ми се разпищя.
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има безплатна версия на техния сайт, но е пълна с вируси. Опитах се да я сваля и антивурусната ми се разпищя.

:shock::shock: И аз направих същото ама си нямам анти вирусна....та нищо не ми пищя. Ужас!
Използваш ли някаква алтернатива на Робото?
 
От: От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

:shock::shock: И аз направих същото ама си нямам анти вирусна....та нищо не ми пищя. Ужас!
Използваш ли някаква алтернатива на Робото?
Ползвам безплатната версия на WP All import. Доволна съм. Мисля да си купя PRO версията, защото тя зарежда снимки, автоматично следи за промени в XML -а и доста други неща. Виж тук.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

може просто да едитнеш php то , дай адрес и ще ти кажа кой е файлът
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Пак въпрос :)
Инсталирах си плъгин да ми сваля Фиид във WP, но не ми сваля целите статии :(
Къде какво съм объркал?
Плъгина е wp-o-matic
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Пак въпрос :)
Инсталирах си плъгин да ми сваля Фиид във WP, но не ми сваля целите статии :(
Къде какво съм объркал?
Плъгина е wp-o-matic
Ако има опция за сваляне на цялата статия ще го направи. Но, ако си дал само описание няма да свали целия текст, а каквото са дали като описание. Разгледай си атрибутите, които можеш да сложиш в шаблона.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ok.Мерси
Ако не се оправя пак ще те питам :roll:
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ама като се замисля .... има няколко статии които са цели :cry: а други не.....
Та това ме кара да мисля че нещо в настройките сам пипал дет не трябва.:confused:
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

А има ли вероятност Фидовете дето са ги пуснали да са настроени така че такива като нас да не могат да им дърпак съдържанието, а само описание или част..... за да може да си отидеш при тях да им отвориш техния сайт :confused:
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Отвори самия фиид и там ще видиш какво стои в описанието. И при мен е така. В някои има само две, три изречения, а в други цяла статия. Обикновено се слага точно описанието, за да излезе някакъв текст. Но зависи какво има в RSS-а.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

А при теб зареждат ли се нормално снимките и текста? Защото при мен след импорта снимките стоят в поста, но някои не ги виждам на началната страница. В текста пък излизат някакви странни символи, които не би трябвало да са там.
 

Горе