Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

redlemon

Member
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин, който да отваря нов таб/прозорец с друго url. Искам да сработва само при първо посещение. Попъпите не ми вършат точно такава работа.

traiki

Well-Known Member

Дай някой безплатен плъгин за събиране на мейли или такъв, който се плаща еднократно, защото всичките, които гледах са с месечни или годишни абонаменти.

cross

Well-Known Member

Дай някой безплатен плъгин за събиране на мейли или такъв, който се плаща еднократно, защото всичките, които гледах са с месечни или годишни абонаменти.
MailChimp fo WordPress free

Desisslava Dimitrova

Active Member

MailPoet Newsletters
Пуска автоматично новите неща на тези, които са се абонирали. Има шаблони, статистика. аз съм доволна от него. Безплатен е.

19kingdoms

New Member

Някакъв плъгин, който да обновява разширенията автоматично без да се занимавам аз ?

Torbalan Trolski

Well-Known Member

Някакъв плъгин, който да обновява разширенията автоматично без да се занимавам аз ?
wp-cli + cron

Noke

Well-Known Member

Невинаги е добра идея.

kpetrov

Well-Known Member
Сега търся добавка която в сайдбар който да показва категориите да ги показва по тяхна икона или имг.
Много не ми е ясно как става точно това, пробвах уж няколко които трябва да го правят но нищо не става.

и плъгин за времето, който автоматично засича локацията на посетителя.

RealMoney

Well-Known Member
Сега търся добавка която в сайдбар който да показва категориите да ги показва по тяхна икона или имг.
Много не ми е ясно как става точно това, пробвах уж няколко които трябва да го правят но нищо не става..
Един от тези двата, може би? 1 и 2

и плъгин за времето, който автоматично засича локацията на посетителя.
Оттук, този плъгин например?

kpetrov

Well-Known Member
Един от тези двата, може би? 1 и 2
Оттук, този плъгин например?
Първите два ги бях пробвал, но те първо не ми се появяват в менюто widget...
и нямат никакви настройки, само избор на таг или категория... :(
А за времето имам предвид forecast :)

kpetrov

Well-Known Member
Това ако си спомням правилно за времето
И през тоя минах, нз аз ли нещо не разбирам толкова, но какъв им е смисъл като ще им задаваш локация, само аз ли ще си гледам сайта :)
търся такъв, който автоматично да засича. всъщност намерих един такъв, но изглежда отвратително и няма никакви настройки

naneva7

New Member
Здравейте, търся си хубав плъгин, който да ми подрежда категоризирани постове по страниците със съответната категория.
Благодаря предварително!

NovaPS

Active Member
И през тоя минах, нз аз ли нещо не разбирам толкова, но какъв им е смисъл като ще им задаваш локация, само аз ли ще си гледам сайта :)
търся такъв, който автоматично да засича. всъщност намерих един такъв, но изглежда отвратително и няма никакви настройки
http://bit.ly/2eH5qNb

Този има, $15 e.
Но първо пита потребителя дали ще даде достъп до локацията си... аз примерно не давам :D

А иначе смисъла е, че предимно се ползват в регионални сайтове, т.е. в сайт за София, си настройваш София.. и толкова.

kpetrov

Well-Known Member
Добавка за quote sharing text? Пробвах 2-3 но не ми допаднаха...

zlatko0o

Active Member
Здравейте! Трябва ми нещо, което да брой кликанията на линк. Искам да си сложа линк в меню-то и плъгина да отчита колко пъти е бил кликнат за даден период. Линковете ще са вътрешни и външни.

kpetrov

Well-Known Member
Плъгини, като hot or not и this or that...
Единият имаш снимка и я оценяваш, другият гласуваш между две.
Тези двата плугина са out of date...
Даже ме учудва че толкова добри плъгини са изоставени.
Знаете ли подобни?

kpetrov

Well-Known Member
Търся плъгин, който да показва постове от категория, с големи картинки. 600x
Не мога да намеря такъв..

Горе