Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Дискусията в 'Wordpress Форум' стартирана от ktomov, Юли 2, 2011.

1. PavelAndreev

PavelAndreev Active Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    359
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Търся добавка със следните функции - при отваряне от facebook на даден пост в долната част на екрана да се покажат опциите за реакция на поста - like,angry,love и другите, както и опция да се коментира и споделя, като обаче всяка реакция, споделяне или коментар в сайта трябва да се отразява на поста във фейсбук. Преди имаше 2-3 сайта, които ползваха тази добавка, но са я махнали и не мога да я изнамеря.

Благодаря.

2. пенчев

пенчев Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    246
    Харесвания:
    19
    Точки:
    18
    Search form форма за търсене търся може и платен плъгин Моята не намира потребители по ПОЛ

3. PavelAndreev

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    359
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28

4. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    557
    Харесвания:
    188
    Точки:
    43
    Скоро не съм си имал работа с на фейсбук апи-то но според мен няма такава функционалност. Демек няма и такъв плъгин.

PavelAndreev харесва това.
  5. Scanolions

Scanolions Member

Рег.:
    Септ 26, 2011
    Съобщения:
    199
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Търся плъгин или някакъв начин как от базата данни от таблицата wp_postmeta да махна всички излишни неща, защото като инсталирам плъгини дето преди съм инсталирал, настройките са запазени, а аз искам да изтрия всичко излишно дето не се ползва. И другото което е че търся плъгин за оптимизиране на снимките автоматично като се качат, пробвал съм почти всички дето са с голям рейтинг или на месец ми дават по 200-300 снимки, дето не ми върши работа, защото аз на месец качвам по над 2000+ снимки или не вършат никаква работа. Имал съм случаи като кача снимка .png формат от 130кб. програмата вместо да намали я прави на 300+ кб.

6. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    557
    Харесвания:
    188
    Точки:
    43
    delete orphaned post meta

7. Scanolions

Scanolions Member

Рег.:
    Септ 26, 2011
    Съобщения:
    199
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Не върши работа

8. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    557
    Харесвания:
    188
    Точки:
    43
    Ченгела ли да вадя или ще си кажеш точно проблема?!

9. Scanolions

Scanolions Member

Рег.:
    Септ 26, 2011
    Съобщения:
    199
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Кое не ти е ясно от проблема искам да си почистя датабазата от излишни работи дето сайта не ги ползва, а си седят там и заемат място, но плъгините дето ги има не вършат работа смисъл не чистят напълно.

10. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    557
    Харесвания:
    188
    Точки:
    43
    От което излиза, че ти знаеш кое е за чистене? Тогава защо ти са плъгини, изтрий го сам?!

11. PavelAndreev

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    359
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Привет,
    доста добавки има, но препоръчайте някоя от която сте доволни. Става въпрос за добавка, която изпраща известия на потребителите при добавяне на нови постове или когато не са влизали в сайта от определено време.

Thanks

12. razdumka

razdumka Active Member

Рег.:
    Ян 15, 2017
    Съобщения:
    376
    Харесвания:
    108
    Точки:
    43
    Аз използвам и съм доволен от Sweep за зачистване на базата и оптимизиране на таблиците.

13. Visual

Visual Member

Рег.:
    Дек 15, 2011
    Съобщения:
    122
    Харесвания:
    17
    Точки:
    18
    Място:
    Sofia
    Разгледай Swift Peformance - https://swiftperformance.io. Кеширащ плъгин + "чистачка" .Автоматично почиства базата данни от ненужен боклук. Забързва сайта. Оптимизира снимките чрез компресия, допълнително има и LazyLoad на изображенията за още по-бързо зареждане (за да оптимизира снимките ще трябва да си вземеш платената версия).

14. Scanolions

Scanolions Member

Рег.:
    Септ 26, 2011
    Съобщения:
    199
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Ползвал ли си този плъгин ? Ако да доволен ли си, защото аз ползвам Autooptimize за забързване на сайта ?

15. Visual

Visual Member

Рег.:
    Дек 15, 2011
    Съобщения:
    122
    Харесвания:
    17
    Точки:
    18
    Място:
    Sofia
    Да, ползвам го. Преди бях на АО, но го смених със Swift заради отделянето на критичен CSS. Така ми спадна времето за зареждане до около 1 секунда. Вдигна и много скора на разните му тулове за тест на бързина. При АО отделянето на критичен ЦСС се плаща месечно. Пък и всичко ми е в едно така че е и доста по-удобно.

16. Scanolions

Scanolions Member

Рег.:
    Септ 26, 2011
    Съобщения:
    199
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Иксма да попитам дали има такъв плъгин, който заключва линковете в сайта. Например имам един софтуер в сайта и поставям линк към софтуера от където да се изтегли, обаче искам да заключа този линк и да се показва само след направено дадено действие, като споделяне в социална мрежа и линка да се отключи за този човек и да може да си изтегли или да натисне рекламен банер и линка да се отключи или ако е възможно и двете опции да се активират или да натиска банер или да споделя в социална мрежа и тогава да вижда линка.

17. cross

cross Well-Known Member

Рег.:
    Юни 2, 2015
    Съобщения:
    2,274
    Харесвания:
    273
    Точки:
    83
    Професия:
    Копирайтър, WordPress специалист
    Място:
    София
    Social lock, нещо такова беше плъгина за заключване на съдържанието преди споделяне в социалните мрежи, но не съм сигурен дали ще върши цялата работа

18. Scanolions

Scanolions Member

Рег.:
    Септ 26, 2011
    Съобщения:
    199
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    В момента го тествам, но има само за like на страница и tweet няма опция за слагане на рекламен банер

19. Svetliooo

Svetliooo Active Member

Рег.:
    Окт 30, 2017
    Съобщения:
    283
    Харесвания:
    168
    Точки:
    43
    Някой може ли да ми препоръча някакъв плъгин за интеграция на разплащания с epay.bg & Contact Form 7 ? Потърсих в гугъл и открих само с WooComerce, но не ме устройват, трябва ми нещо съвсем просто.

20. fifi

fifi Well-Known Member

Рег.:
    Май 14, 2012
    Съобщения:
    1,978
    Харесвания:
    187
    Точки:
    63
    Самите epay предлагат форма / плъгин за плащане, който може да се интегрира в сайт.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice