Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Не знам дали това е правилната тема, но търся скрипт за хороскоп на български език :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся plugin за споделяне. Искам да се показва вертикално и да има "брояч", като това на снимката:
GetSocial ми върши работа, но безплатната версия добавя едно "via GetSocial" при retweet, след което изкача прозорец да им следваш профила.

rsz_1123.png
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Пробвай това тук.

Но внимавай! Всякакви такива плъгини почват едно блъскане на JS+CSS+JSON от социалните мрежи и натоварват много страницата.
По-добре намери нещо по-семпло като Monarch.

ПС: Имам платен абонамент там и определено си заслужава. Ако искаш да го тестваш...
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Мерси ще ги разгледам. Slick Social Share изглежда добре, но ме притеснява това, че не е ъпдейтван от 2 години. :(
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми плъгин, който да рефрешва дадена публикация в сайта през няколко секунди.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой знае ли за някакъв готин плъгин за галерия, в който може да качваш снимките през линкове, вместо локално да ги зарежда?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми добър плъгин, който да публикува директно статиите във Фейсбук, Туитър и google +. До сега използвах Jetpack, но напоследък започна да публикува целите статиите във Фейсбук и Гугъл и се четат от там и не отчита голям трафик така.
Искам плъгина да е добър, дори предлагайте и платен. Искам споделената публикация да се вижда от много потребители, тъй като веднъж ползва NextScripts и не ми отчиташе никакви Reach във FB.
Благодаря Ви! :33
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, първо да кажа ,че темата е много полезна браво на създателя й и на всички , които са се отзовали намерих 2 плъгина,които прерових навсякъде а не ги видях изобщо. Благодаря за което.
Искам да попитам някой може ли да ми предложи плъгин за бюлетин тоест емаил абонати. Видях няколко платени , но искат по 150 долара на месец други и повече а в случая няма как да си позволя такъв бюджет за това.
В момента ползвам някакъв малко е грозноват и не ми върши почти никаква работа ,но да кажем вече имам 6-7 имейла получени от хора, които искат да получават бюлетин. Тествах изпраща незнам до колко човека,но все пак работи за момента.

Някой знае ли такъв безплатен плъгин или да е с еднократно плащане а не всеки месец по куп пари.
Искам да мога да вградя полето за абониране навсякъде по сайта , където душа ми иска , както и в поп ъп прозорчета и да работи правилно. Да мога да изпращам всеки ден писма с новостите , за които хората са се абонирали. Предполагам,че ще има ограничения за това , но дори да си пълня мейл лист ми е достатъчно.
Ако няма това в 1 плъгин бих се радвал да предложите друг начин да разпращам примерно до всички събкрайбъри писма. ЗА момента си имам около 1000 имейла общо събирани и бих искал да им пускам по 1 спамче. Благодаря предварително.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Добър вечер,
Искам да питам има ли плъгин, с който да изкарвам дадени продукти в WooCommerce по - напред от останалите. Също така PayPal - а не ми приема валута лева, позволява ми да го включа само ако е евро или долар, някакъв съвет?

Едит: Трябва ми и един за лесно редактиране на страниците, ако може по - лекичък.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябват ми следните плъгини.
1.Плъгин за поп ъп прозорец за добавяне на фейсбук бутон за лайк. (имам такъв, но може да има някой по-готин) ,че моя не го вади постоянно прави грешки разни.
2.Поп ъп Рекламен банер или нещо от сорта. Виждам по доста сайтове големи поп ъп прозорци ,които изкачат да кажем след 20 секунди или да могат да се нагласят на какъвто искам таймер. В самия поп ъп искам да сложа голям банер примерно 600х300 хоризонтален и да има бутон "Х" за да го затворят. При клик да мята на нов прозорец а не да ми гони потребителите в рекламирания сайт. В случая може да не се води поп ъп а да е някакъв вид банер ротация.
3.Плъгин за бюлетин. да мога да си трупам имейл последователи и лист ,в който да пращам през този плъгин писма до потребителите с интересните статии , които ги интересуват. Ползвам 1-2 , но не ми вършат работа или не мога да ги слагам,където поискам. Искам да мога да го сложа да кажем над публикациите или под за да може да виждат всички и, който иска да си оставя имейла.
Благодаря за помоща.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

1. Какви са ти грешките? Защото грешките може да се оправят.
PS: Като цяло махни този попъп щото гони потребителите от UX гледна точка и забавя сайта от скоростна гледна точка.

2. Аз използвам (т.е. използвах) Displet PopUp и той си вършеше добре работата. Отделно се комбинираше със MailChimp от точка 3.

3. МаilChimp или FeedBurner. По-скоро MailChimp защото ще можеш да им пускаш много и различни мейли на ръка, докато FeedBurner-a само по РСС. Т.е. трябва да пишеш статия във твоя сайт и FB ще я разпрати на потребителите.
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

1. Какви са ти грешките? Защото грешките може да се оправят.
PS: Като цяло махни този попъп щото гони потребителите от UX гледна точка и забавя сайта от скоростна гледна точка.

2. Аз използвам (т.е. използвах) Displet PopUp и той си вършеше добре работата. Отделно се комбинираше със MailChimp от точка 3.

3. МаilChimp или FeedBurner. По-скоро MailChimp защото ще можеш да им пускаш много и различни мейли на ръка, докато FeedBurner-a само по РСС. Т.е. трябва да пишеш статия във твоя сайт и FB ще я разпрати на потребителите.

1. Ами грешките са,че не вади,както трябва самия поп ъп.
Тоест:
Да кажем днес има 10 000 човека посетители от тях го показва на не повече от 2000
другото,което да кажем сега харесам страницата,която показва поп ъпа и утре сменям линка и не ми я показва повече тоест не ми вади прозореца минават седмици дори месе докато отново го покаже а самите настройки са както трябва. В началото първата страница я показваше на всички или на повечето и правеше адски бързо лайковете докато следващите вече намаляха намаляха и сега от 30к посещения прави не повече от 1000 лайка а трябва да прави поне 5-10к правеше ги от много по малко посетители.
Други грешки,че да кажем сега харесам страницата,която вади трябва да ми махне прозореца и да не го вади поне докато не сменя страницата и да не съм и фен а то ми вади примерно утре пак прозореца и в случая трябва да отхаресам и пак да харесам ,че да се скрие.
Сигурно,защото е безплатен плъгин за това и се бъгва така...
Относно до потребителите така или иначе не се задържат на спамерските сайтове,които имам трябва да трупам нови за да мога да оцелея,защото страниците като спрат и аз спирам .........
2.за Displet PopUP ще го пробвам да видим дали ще е това,което ми трябва.
за 3 тоя Маилчимп нещо не ми допадна незнам защо,но може да го пробвам пак в краен случай...
Благодаря за помоща. Поздрави
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Бг трафика все пак е ограничен и ти си го таргетираш постепенно, докато в даден момент вече е наситен достатъчно и покачването на лайковете е по-бавно. Все пак част от трафика ти е и от завърналите се повторно, които вече са го харесали. Отделно повечето подобно попъп плъгини имат настройка за показването дали на всяко влизане, дали в месеца веднъж-2 на определен потребител, засечено от неговото IP или кеш на браузъра, затова не го и показва всеки път. А и това е правилният начин, за да не стане утегчително и да ти ударят кикса рано. В настройката на добавката сигурно има и бутон за изчистване на кеша, т.е. нулиране и започване на показването наново на всеки новодошъл. Друго важно нещо, за да не натискат при повторно вадене на прозореца "Не харесват" е самият прозорец да има задължително в горния десен ъгъл бутон за затваряне, за да могат хората да имат избор и да достъпят информацията на сайта, без да са обвързани с непременно социалната мрежа, която промотираш. Все пак много хора също така и нямат регистрация във фейсбук и не желаят да имат, или не са логнати автоматично. За тях изплюва нежелан дразнещ прозорец. Проблем е и за мобилните версии, където дисплеите са малки, а попъп-а има точно конкретни и големи размери. За забавянето на страницата вече ти споменаха.
 

Горе