Търся плъгин за мозила

nortrant

Well-Known Member
където показва PR-а на всички сайтове в резултатите на google.
Знам, че има такъв плъгин но нз как се казва...
 
От: Търся плъгин за мозила

seoquake...
 
От: Търся плъгин за мозила

search status
 
От: Търся плъгин за мозила

seoquake...

този го знам, но ми прави проблеми... - на първа страница показва, на втора някои път не иска..друг път иска... :shock:

а на мен това мие важно - едновременно на всички сайтове от страниците с резултати да виждам инфото - сега ми трябва PR-a - преди виждах един скрийн където под всеки сайт е показан - само pr-a

search status

Сега го пробвах този - но информацията която ми трябва я показва само когато посетя сайта...
 
От: Търся плъгин за мозила

И аз ползвам search status. Отдавна го инсталирах, но ми показва ПР и Алекса ранковете точно до менюто Помощ на Мозила.
 
От: Търся плъгин за мозила

SeoQuake ползвай, просто обнови версията му до последната директно от сайта на SeoQuake. И аз имах същият проблем, но се оправи така.
 
От: Търся плъгин за мозила

И аз ползвам search status. Отдавна го инсталирах, но ми показва ПР и Алекса ранковете точно до менюто Помощ на Мозила.

на мен е до лентата за адреси - той показва само за сайта който е зареден в момента.. а на мен ми трябва за всички в резултатите на google - това което прави SeoQuake.

SeoQuake ползвай, просто обнови версията му до последната директно от сайта на SeoQuake. И аз имах същият проблем, но се оправи така.

мерси колега, сега вече работи
 
От: Търся плъгин за мозила

SEO for Firefox
tools.seobook.com/firefox/seo-for-firefox.html
 

Горе