Търся плъгин за поставяне на описание към снимки за WP

tanipo

Well-Known Member
Ако някой знае за такъв плъгин или знае как може да се поставя текст за описание на снимки сложени в самия текст на wordpress поста нека сподели.
 
Ами не знам какво имаш предвид под "alt тагове" искам да им слагам capiton ( описание към снимка ) , кой е автора и.т.н. Ако е това което имаш в предвид може ли да дадеш някакъв пример как да го направя точно.
 
tanipo каза:
Ами не знам какво имаш предвид под "alt тагове" искам да им слагам capiton ( описание към снимка ) , кой е автора и.т.н. Ако е това което имаш в предвид може ли да дадеш някакъв пример как да го направя точно.

Ако покажеш пример на това, което искаш в някакъв готов сайт, може и да те огрее.
 
Ето тука пример как снимките в Уикипедия имат описание под тях. Такова нещо искам, но и да може да се слага линк в текста на описанието.

http://en.wikipedia.org/wiki/Photography
 
Така, бих ти предложил един много полезен, според мен, WP плъгин. Измислен е много добре за ситуации, когато имаш повтарящо се съдържание/код в постовете си. Да, става въпрос за плъгин, с който си създаваш динамични темплейти - Templatedia

Като пример можеш да погледнеш категория Софтуер в моя блог, или по-специално полетата Свали и Скрийн в края на всеки пост.

Ще ти свърши работа.

Друг вариант: Yet Another Photoblog

Изглежда отличен избор, ако говорим за блог, който е ориентиран в постване на снимки. Една от многото екстри е EXIF data processing and output. Ако си фотограф и си пускаш блог ще ти е от полза.
 

Горе