Търся плъгин за Wordpress

wood

Well-Known Member
Предложете някой добър плъгин за Wordpress който може да блокира публикации по определени думи или емайл. Използвам тема wpClassifieds за обяви но в нея няма такава опция, зная че в самата система има тази функция но при мен тя не работи.
 
От: Re: Търся плъгин за Wordpress

Искаш да ти банира юзъри и кл. думи ли?


Предимно бан по ключови думи...защото в сайта може да се публикуват обяви и без регистрация, за това по юзер не е удачно... а по IP няма смисъл.
 
От: Търся плъгин за Wordpress

Предложете някой добър плъгин за Wordpress който може да блокира публикации по определени думи или емайл. Използвам тема wpClassifieds за обяви но в нея няма такава опция, зная че в самата система има тази функция но при мен тя не работи.

Ето нещо за базова идея. Не банира а слага ***.
 
Re: От: Re: Търся плъгин за Wordpress

Предимно бан по ключови думи...защото в сайта може да се публикуват обяви и без регистрация, за това по юзер не е удачно... а по IP няма смисъл.

Освен това, което колегата предложи, иначе да ти кажа честно - тази част нещо са я зарязали девелопърите. Има още поне 3-4, но не са ъпдейтвани от има няма 2 години. Поне от това, което търсих, защото и на мен ми беше интересно. Погледни и този:

[video=youtube;S0xmx0a9EgY]https://www.youtube.com/watch?v=S0xmx0a9EgY[/video]

Дано ти свърши работа. ;)
 

Горе