Търся плъгин моля помогнете :)

manqga

Member
Значи трябва ми плъгин за галерия.Идеята е да сложа в менюто секция снимки и като се влезе в нея да се показват различни албуми и аз във всеки албум да си добавям снимки.Също така искам всяка снимка да се отвавя с различно url и да може да се сложи под нея фейсбук бутони харесва ми и сподели.
П.С. За пръв път ползвам WP
 
Виж с NextGEN Gallery. Ползвам я за един сайт, който има голямо портфолио представено като снимки.
Този плъгина има както Facebook, така и Twitter.
Вярно ли, че за сефте го ползваш, ще ти хареса. :) На мен лично ми допада, като изключим някои бъгави, платени теми. :)
 
От: Търся плъгин моля помогнете :)

Инсталирах този плъгин ама нещо не ми се получиха нещата с него или аз не можах да се оправя.Може ли да видя как изглежда глаерията на сайта ти.Прати го на лично ако искаш :)
 
От: Търся плъгин моля помогнете :)

Още търся този nextgen само грешки ми дава много се изнервих с него. Споделяйте работещи плъгини за създаване на галерии качване лесно на снимки :)
 
От: Търся плъгин моля помогнете :)

И друг път съм писал - ВП си има вградена галерия. И снимките се качват суперлесно. Не ползвайте шитави плъгини, дето като ги ънинсталнете, и целия ви контент/труд/снимки отиват на вятъра. И товарят.

Във всяка читава тема ВП галериите би трябвало да са прилично стайлнати.
 

Горе