Търся поддръжка на онлайн магазин.

От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Моето предложение е 150 лв. на седмица. Мога да върша всички дейности, които се изискват и търся само дългосрочен ангажимент. В момента съм докторант по хуманитарна специалност и имам нужда от нещо допълнително към стипендията, тъй като тя не е достатъчна. Натрупал съм опит в поддръжката на сайтове и мога да откривам зловредни кодове, защото често са ме налазвали. Към момента нямам друг ангажимент за фрийлансърство в нета и мога да отделям достатъчно много време за магазина. Работя с Photoshop над 10 години и обработването на снимки не е никакъв проблем за мен. С писането на статии също се справям добре и имам опит.

Ако поема тази работа няма да търся други фрийлансърски ангажименти и ще се занимавам с това и с докторанстването, което не отнема много време.

dringdong@abv . bg
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Не е до парите. Дори 5000 лв/месец да плащаш на някого за тая работа, след 6 месеца макс вече ше му е "през дедовия". Просто щото ше почне да ги приема тия пари за даденост. А работата - за досадно задължение.

Особено ако става дума за онлайн заетост.

ПС: Срещат се и изключения.

както казах и по горе така е, имах няколко подобни случая...
Все още пазя тук в този форум 3 непрочетени съобщения в които предполагам или ми обясняват защо след като съм им плащал месеци наред да ми публикуват обявите, те само ги подновявали, защото така било по-добре" - да но аз плащам за публикуване на нова обява - не за натискане на линка поднови за 7 дни на старта?
Не съм ги прочел тези ЛС та вече 2-3- години така ми стоят и светят като фар, да ми напомнят.
Интересното е че след това и друг потребител опита да го направи.

започват да приемат за даденост карат през просото и се сърдят като не ти хареса, но е приятно да си получиш сумата за уж свършената работа нали?

Затова и предпочитам човек който да работи при мен, но тук явно няма такива.
Сигурен съм че ако пусна една обява ще ме сцепят от обаждания, просто ми е писнало от подобни разговори с хора и даване на доверие напразно, мисля че плащам много добре и не съм задник, иначе нямаше да имам служители при мен от 2005-та година които все още са при мен, без прекъсване. Реших да пробвам във форума преди да се налага да пускам обява за "кастинг" :)
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Аз не разбрах на каква система е магазина щото ако не е Opencart не се интерисувам

оО ? уай, какво против опен карта?
не че съм го ползвал някога, но какво значение има каква е системата, при положение че ще се ползва предимно като уорд?


Ако някой се сърди че не съм му отговорил на лс-то, да спре :)
не съм отговорил на никакви лс-та все още.
 
От: От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Моето предложение е 150 лв. на седмица. Мога да върша всички дейности, които се изискват и търся само дългосрочен ангажимент. В момента съм докторант по хуманитарна специалност и имам нужда от нещо допълнително към стипендията, тъй като тя не е достатъчна. Натрупал съм опит в поддръжката на сайтове и мога да откривам зловредни кодове, защото често са ме налазвали.

Много хора приеха прекалено насериозно мониторинга. Под мониторинг не разбирам основни проверки по няколко часа, разбирам 5 минутен преглед в мрежата и в сайта, дали зарежда правилно и дали няма отклонения от нормалното.
как изчисли 150 лева на седмица? 4 седмици в месеца = 600 лева на месец, за публикуването на 200 обяви, и 35 статии?
какъв фотошоп за снимки?
снимките са готови, обработка означава да се осъразмерят, и да им се сложи воден знак, с автоматична програма и намеса само при нужда, поне аз така го правя.

Аз бих рабоптил това и за 300 лева на месец, защото ще го правя за 3 дни.
Осъзнайте се момчета и момичета, ако пусна обява в сайт за работа, ще ми се обадят 100 човека които ще са готови за 1000 лева да правят това на място от офиса ми НЕ ЗА 1 А ЗА ДЕСЕТ САЙТА.

СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ ВИ ГО ПИША ТАКА, НО ПОЧВАТЕ ДА ДРАЗНИТЕ,
Нямало да ситърси друга работа... че аз ако си намеря такава работа, ще искам цял живот да я работя, да ми плащат 600 лева за 3 дни работа?

няма нищо против ако някой не е съгласен с казаното от мен, да ме поспами тук и да обсъдим нещата на масовка?

Получих и няколко нормални предложения на лс все пак.

Ще помоля, когато някой си измисля цифра, да се обоснове защо е таква цифрата.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Това е нормално да се случи, ако човекът се оставя без надзор. Спреш ли да го следиш/проверяваш работата, почва да се отпуска. За това от време на време трябва да се правят изненадващи проверки, да се поставят оценки на работата, които пряко да влияят върху възнаграждението.
 
От: От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

как изчисли 150 лева на седмица?
Ти не искаш само мониторинг, а добавяне на продукти, писане на статии, обработка на снимки, умения за откриване на зловредни кодове, публикуване на обяви и пълен отчет за свършената работа. Изискваш още лоялност, надеждност и желание за дългосрочно сътрудничество. За да се върши тази работа поне на средно равнище търсеният човек трябва да е доста грамотен и опитен в писането на текстове. Нужно е да има опит с работата и поддръжката на сайтове, за да знае как да открива зловредни кодове. Същевременно трябва да е търпелив, защото пускането на обяви е най-досадното нещо на света, да не говорим за писането на седмични отчети. За повечето хора дори елементарната обработка на снимки е кошмар, колкото и автоматизирани да са програмите, които използват.

Да предположим, че намериш човек с всички тези умения, който разполага с достатъчно свободно време и му трябват пари. Даваш му 30-40 лв. на седмица (120-160 на месец) и всичко е наред, но минава един месец и човекът осъзнава, че отделяното време за тази досадна работа далеч не оправдава приходите. Понеже все пак 120 лв. са си 120 лв. този човек продължава да върши работата, но през пръсти и накрая разочарован му показваш вратата.

Започва ново пускане на теми и обяви, оплаквания че много трудно се намирали хора, които да вършат свястна работа. В крайна сметка губиш много време, магазинът не върви, другият ти бизнес също страда, защото нямаш време за него, а се занимаваш с глупости. А можеш просто да платиш малко повече и да знаеш, че този магазин няма изобщо да го мислиш за години напред. Удоволствието изискванията ти да са спазвани и изпълнявани в дългосрочен план, винаги качествено и навреме, струва 150 лв. на седмица. Дали ще ги платиш или не вече си е твое решение. Но това, което искаш струва толкова.
 
От: От: От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Ти не искаш само мониторинг, а добавяне на продукти, писане на статии, обработка на снимки, умения за откриване на зловредни кодове, публикуване на обяви и пълен отчет за свършената работа. Изискваш още лоялност, надеждност и желание за дългосрочно сътрудничество. За да се върши тази работа поне на средно равнище търсеният човек трябва да е доста грамотен и опитен в писането на текстове. Нужно е да има опит с работата и поддръжката на сайтове, за да знае как да открива зловредни кодове. Същевременно трябва да е търпелив, защото пускането на обяви е най-досадното нещо на света, да не говорим за писането на седмични отчети. За повечето хора дори елементарната обработка на снимки е кошмар, колкото и автоматизирани да са програмите, които използват.

Да предположим, че намериш човек с всички тези умения, който разполага с достатъчно свободно време и му трябват пари. Даваш му 30-40 лв. на седмица (120-160 на месец) и всичко е наред, но минава един месец и човекът осъзнава, че отделяното време за тази досадна работа далеч не оправдава приходите. Понеже все пак 120 лв. са си 120 лв. този човек продължава да върши работата, но през пръсти и накрая разочарован му показваш вратата.

Започва ново пускане на теми и обяви, оплаквания че много трудно се намирали хора, които да вършат свястна работа. В крайна сметка губиш много време, магазинът не върви, другият ти бизнес също страда, защото нямаш време за него, а се занимаваш с глупости. А можеш просто да платиш малко повече и да знаеш, че този магазин няма изобщо да го мислиш за години напред. Удоволствието изискванията ти да са спазвани и изпълнявани в дългосрочен план, винаги качествено и навреме, струва 150 лв. на седмица. Дали ще ги платиш или не вече си е твое решение. Но това, което искаш струва толкова.

Ще ти отговоря с чужд цитат , 5 мнения по нагоре:

Не е до парите. Дори 5000 лв/месец да плащаш на някого за тая работа, след 6 месеца макс вече ше му е "през дедовия". Просто щото ше почне да ги приема тия пари за даденост. А работата - за досадно задължение.


Особено ако става дума за онлайн заетост.


ПС: Срещат се и изключения.

Не търся човек с две вишши и 20 години стаж, с ръководна и отговорна длъжност, а леснозаменим служител ниско ниво.
Някой от вас ако беше достатъчно сериозен, щеше да обърне внимание на обявата за личен асистент за 1000 лева на месец, но неее какво са 1000 лева за вас нищо пари, защо да бачкате за тях един месец като тоя тук ще ви ги дава за 3 часа отбиване на номер а?
За пример:
Никол ще ми пише статии за 3 лева с усмивка, а ако и омръзне ще намеря още три Никол за една вечер.
Обявите тук съм виждал предлагане за 5 ст на публикация, аз съм плащал 10 и 20 и повече - няма значение колко съм давал, краят е бил същия. занемареност.
Значи щом и за 5 и за 25 качеството е еднакво...
Петя ще ми пуска обявите за 20 ст на брой.
и ще ми напише голяма статия седмична, за 10 лева

Да мина през през виндовс ресайзър папка с 50 снимки, за по малко от минута, колко да струва?

Да напиша в търсачката 3 думи 1 път в седмицата и да погледна по тях излизат ли ми линковете в гугъл и като кликна на линка дали ще ми изпищи някоя защита... ами... колко би ми поискал за това? аз бих го направил за всеки от вас безплатно. да кажем 5 лв или 5 лв на дума а?
Ами... това е друго май не ми трябва?

и какво получавам
21 лв за 7 описания
12 за голяма статия
10 за мониторинг - през носа ми излезе тоя мониторинг ей...
10 за снимките
и публикуването на 50 обяви за седмица. 10 лв
63 лева
да закръглим на 70 понеже сме само яки пичове и какво са е за нас някакво ресто.

Всеки които предлага такива услуги във този форум ще свърши работата за тези цени, защото той сам ги е определил и предлага нали?
Не ги определям аз - вие сами сте си ги определили. тук в този форум, в раздел пазар.

И тук идва интересното в цялата ситуация.
Вместо да получа по добри цени, понеже не предлагам еднократно изкарване на тези пари, а дълго сътрудничество, от което ще имате сигурна поръчка всеки месец. Вместо да получа отстъпка като при абонамент.
Аз чувам, ще ми даваш 100 лева горница, защото съм пич и ще го правя за теб всеки месец?
Евала!
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Каква отстъпка за абонамент? Аз да не съм "24 часа" или "Труд"? :) Точно обратното е. Когато някой дълго ти върши качествена работа трябва периодично да му вдигаш заплащането, че и премии да му даваш, за да не избяга при конкуренцията или да си изгуби мотивацията. Като видиш "отстъпка за количество" при фрийлансъри трябва да подхождаш с много голямо внимание. Основната мотивация даден човек да работи за друг е заплащането. Ако смяташ, че можеш да си намериш някой за по-малко пари, давай. Но после да не пишеш пак тук, че работниците не ставали, тяхната ****. В общия случай винаги получаваш точно това, за което си плащаш... освен когато в Кауфланд киселото мляко е на промоция, но тогава пък са прецакани българските млекопреработватели.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Амоун определи си търда седмична цена от 60-70 лв и за да стимулираш изпулнителя на досадните дейности му предложи % (10-15) от стойноиста на продутките при продажба от пусната от него обява. Така не 50 седмично искани от теб обяви ами ще получиш 100 дори другите глупости сус уникални статити и сео бози за България не са ти нужни. Това разбира се ако искаш да продаваш, но ако само да си номер 1 в гугльо става и без пари
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Доообре, мерси че ме научи на бизнес, пожелавам ти успех и бързо забогатяване...

Каква отстъпка за абонамент? Аз да не съм "24 часа" или "Труд"? :) Точно обратното е. Когато някой дълго ти върши качествена работа трябва периодично да му вдигаш заплащането, че и премии да му даваш, за да не избяга при конкуренцията или да си изгуби мотивацията. Като видиш "отстъпка за количество" при фрийлансъри трябва да подхождаш с много голямо внимание. Основната мотивация даден човек да работи за друг е заплащането. Ако смяташ, че можеш да си намериш някой за по-малко пари, давай. Но после да не пишеш пак тук, че работниците не ставали, тяхната ****. В общия случай винаги получаваш точно това, за което си плащаш... освен когато в Кауфланд киселото мляко е на промоция, но тогава пък са прецакани българските млекопреработватели.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Мали, тука всеки с претенции. 1000 лева ?!? И защо толкова? Ако може да обясниш за всеки един лев от тея 1000 кво ще правиш?
На тоя глад и безпаричие, да се дървите така е малко нелогично, пък и работата е повече от лесна не отнемаща време. Не казвам като е криза да работите без пари ама да искате 5 пъти по голямо заплащане си е подигравка.
Аз лично и за 200 лева бих го вършил, тъй и тъй по цял ден дремите на компютрите поне да изкарате някой лев.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

За всичко описано по-горе, една нормална цена около 150лв. Също така, тази обява е подходяща за съчетаване с друга подобна, стига вече работодателя да няма против.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

на длъжноста, е назначен човек на тестов период за един месец.

Съжалявам, че не съм отговорил на личните съобщения на повечето от вас, просто не бяха никак малко, а аз не съм много социален и при вида им изпадам в паника, приемете извиненията ми.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Намери ли се човек?

на длъжноста, е назначен човек на тестов период за един месец.

Съжалявам, че не съм отговорил на личните съобщения на повечето от вас, просто не бяха никак малко, а аз не съм много социален и при вида им изпадам в паника, приемете извиненията ми.


Доволен съм, надявам се и он да е доволен :)
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Доволна съм :wink:

Аз съм любопитен, но освен това и нетактичен, така, че: за колко пари се нави?
ПС. така каня и на срещи....
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Ако обявата е още валидна, аз също бих изпълнявала всички тези неща за месечна заплата 500 лв. Работила съм и съм подържала изцяло онлайн магазин :)
 

Горе