Търся подходящ хостинг

От: Re: Търся подходящ хостинг

Айде стига бе хора. Какво значение има кой какъв го вади. Важното е, че успешно се справяте и двата в начинанията си. Познавам, поне смея да твърдя, и двама ви бегло и знам, че всичко ви е ОК. :) Няма нужда да се дървите един на друг. :)

И искам да благодаря на хората дали глас за CoolicHost. :)

И аз давам глас за Coolicehost, вече близо година ползвам услугите ви и съм изключително доволен, както от отношението, така и от услугата, трудно се намира съпорт с оношение към клиента и определено докато го има това при вас клиентите ви ще бъдем доволни.
 
От: Търся подходящ хостинг

Как може да давате гласове без да знаете за какво става дума?
 
От: Търся подходящ хостинг

Torbalan Trolski и hahovec искате ли да съм арбитър. Пращате ми на лично фирмите си и аз и правя анализ. Без да изнасям информация на трети лица. Казвам заключение.
За да не плюете какъв съм аз ще ви кажа че съм специалист точно по това.
Съгласни ли сте.
Ако се разберете двамата ми се обадете иначе не желая да се намесвам в спора ви
 
От: От: Търся подходящ хостинг

Torbalan Trolski и hahovec искате ли да съм арбитър. Пращате ми на лично фирмите си и аз и правя анализ. Без да изнасям информация на трети лица. Казвам заключение.
За да не плюете какъв съм аз ще ви кажа че съм специалист точно по това.
Съгласни ли сте.
Ако се разберете двамата ми се обадете иначе не желая да се намесвам в спора ви

Какъв арбитар ще си ми ти бе моето момче, теб не бих те взел да ми правиш кафето сутрин, очевидно си младеж и сега имаш време да учиш и да придобиваш умения, които след време да ти вадят пари, след някоя друга година от работа няма да ти остава време да учиш. Вместо да се правиш на всезнайко и да говориш глупости започни да правиш нещо стойностно и ще получиш одобрението от потребители като мен!

Как може да давате гласове без да знаете за какво става дума?

Моят глас е на база близо 5-те VPS-а които използвам вече близо година и заявените още толкова, като сайтовете ми са разпръснати из цяла европа!

Ето снимка:

http://prikachi.com/images.php?images/962/8681962U.png

Като имам още няколко съвсем различни профила към тях с още хостинг услуги!

!!!ВАЖНО!!!!
Мисля че отдавна доказах, че не говоря празни приказки и всичко, което казвам се базира на реален опит!
 
От: От: От: Търся подходящ хостинг

Torbalan Trolski и hahovec искате ли да съм арбитър. Пращате ми на лично фирмите си и аз и правя анализ. Без да изнасям информация на трети лица. Казвам заключение.
За да не плюете какъв съм аз ще ви кажа че съм специалист точно по това.
Съгласни ли сте.
Ако се разберете двамата ми се обадете иначе не желая да се намесвам в спора ви
За какво ми е арбитър. Иванчо съм го проверил и ми е ясен.
!!!ВАЖНО!!!!
Мисля че отдавна доказах, че не говоря празни приказки и всичко, което казвам се базира на реален опит!
Единственото, което си доказал е това
публично си признаваш, че си въздухар и лаладжия.
PS. На 27 години ти е рано да викаш на всеки непознат момченце
 
От: От: От: Търся подходящ хостинг

Какъв арбитар ще си ми ти бе моето момче, теб не бих те взел да ми правиш кафето сутрин, очевидно си младеж и сега имаш време да учиш и да придобиваш умения, които след време да ти вадят пари, след някоя друга година от работа няма да ти остава време да учиш. Вместо да се правиш на всезнайко и да говориш глупости започни да правиш нещо стойностно и ще получиш одобрението от потребители като мен!



Моят глас е на база близо 5-те VPS-а които използвам вече близо година и заявените още толкова, като сайтовете ми са разпръснати из цяла европа!

Ето снимка:

http://prikachi.com/images.php?images/962/8681962U.png

Като имам още няколко съвсем различни профила към тях с още хостинг услуги!

!!!ВАЖНО!!!!
Мисля че отдавна доказах, че не говоря празни приказки и всичко, което казвам се базира на реален опит!

Колко от тия услуги са активни, че и аз имам 10-на, ама не всички са активни?
 
От: Търся подходящ хостинг

Еми щом не ме искате значи не ви е чиста работата.
Не е задължително да съм аз може и друг да бъде стига и двамата да го признаете.
Харб23 мисля че също може да го направи. Той е счетоводител.
Иначе всичко останало което говорите са празни приказки.
 
От: От: От: Търся подходящ хостинг

Колко от тия услуги са активни, че и аз имам 10-на, ама не всички са активни?

Всичките ми са активни! Неактивни услуги нямам!

@Torbalan Trolski
Как реши че съм на 27 години? Не знам дали ти стана ясно, но от този профил пишем няколко човека и въпреки всичко всички имаме едно и също мнение за теб! Ако все пак визираш шефа, има бая хляд да изядеш ти и твоите деца докато го стигнете след може би поколения! След като си толкова запознат с търговския регистър може да видиш официално обявените в дъжавен вестник най - големи данъкоплатци, той е един от тях ... търговията по интернет му е едно хоби в което инвестира за лично удоволствие, удоволствие, което края на миналата година закупи 15% от търговийте в Пловдив, барабар със земята и халетата!
 
От: От: От: От: Търся подходящ хостинг

Всичките ми са активни! Неактивни услуги нямам!

@Torbalan Trolski
Как реши че съм на 27 години? Не знам дали ти стана ясно, но от този профил пишем няколко човека и въпреки всичко всички имаме едно и също мнение за теб! Ако все пак визираш шефа, има бая хляд да изядеш ти и твоите деца докато го стигнете след може би поколения! След като си толкова запознат с търговския регистър може да видиш официално обявените в дъжавен вестник най - големи данъкоплатци, той е един от тях ... търговията по интернет му е едно хоби в което инвестира за лично удоволствие, удоволствие, което края на миналата година закупи 15% от търговийте в Пловдив, барабар със земята и халетата!

Хиховец значи отново приписваш чужди заслуги на твое име. И за това се смяташ голям. Шефът ти може да е голям но ти не си.
 
От: От: От: Търся подходящ хостинг

Ще започна отзад напред.
Ако все пак визираш шефа, има бая хляд да изядеш ти и твоите деца докато го стигнете след може би поколения! След като си толкова запознат с търговския регистър може да видиш официално обявените в дъжавен вестник най - големи данъкоплатци, той е един от тях ... търговията по интернет му е едно хоби в което инвестира за лично удоволствие, удоволствие, което края на миналата година закупи 15% от търговийте в Пловдив, барабар със земята и халетата!
Това е едно добре завоалирано тате ми дава пари да се правя на голям бизнесмен в интернет. С това може да впечатляваш 18 годишните кифли по дискотеките. Както и с приказките за айфони и С-класи.
Как реши че съм на 27 години? Не знам дали ти стана ясно, но от този профил пишем няколко човека и въпреки всичко всички имаме едно и също мнение за теб! Ако все пак визираш шефа, има бая хляд да изядеш ти и твоите деца докато го стигнете след може би поколения! След като си толкова запознат с търговския регистър може да видиш официално обявените в дъжавен вестник най - големи данъкоплатци, той е един от тях ... търговията по интернет му е едно хоби в което инвестира за лично удоволствие, удоволствие, което края на миналата година закупи 15% от търговийте в Пловдив, барабар със земята и халетата!
Че имаш склонност към раздвояване на личността съм забелязал отдавна. И по-точно да се отъждествяваш с някой друг.
Въпроса ми остава все същия:
Ти лично какъв бизнес си завъртял и колко пари лично си изкарал през последните 5 години.
Нямаш проблем. Разпечатваме по един годишен отчет от търговския регистър и справка по чл.73 от ЗДДФЛ за последните 5 години и сядаме да си ги мерим. Ама ако не биеш поне с 2 нули отзад публично си признаваш, че си въздухар и лаладжия.
 
От: Търся подходящ хостинг

Браво - измерихте си пишките.
И двамата сте велики.
Дано вече сте се изпразнили от кеф :)
 

Горе