Търся: Търся преводач за превод на книга (40 страници) от Английски на Български

етерИум

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Давай парите, Ина. Всички сеирджии искаме да видим снимка на банковия првод.

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Всички сте няма да казвам. Л...а и отгоре. И Nandi и Ина и Филип и всички. Та чакам по 300 лв от всеки. От Ина най вече. Не ми пука за профила ми. Ама.честно.
@avgustinov що не разкажеш ми се криеш. Що не си признаеш. Останалите имам си и за тях дума но нека друг път.

За 300 лева - ще трябва да се постараеш доста, цяла нощ. И това само при условие , че ставаш.

Рейтинг - 0%
0   4   0
За 300 лева - ще трябва да се постараеш доста, цяла нощ. И това само при условие , че ставаш.
Всички книги досега понеже Ина се хвали.са ми.били.платени. Мога и имена да кажа. Последната дори днес я завърших,но няма значение.

partytime

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Аз от тук само на @nandibandi съм ползвал преводаческите услуги. Преведе ми "Филосовски речник" на Волтер от френски и "Престъпление и наказание" на Достоевски от руски. Много съм доволен.
И аз съм много доволен от Нанди, покрай нея съм научил значението на много думи, особено от психологията за които не съм знаел, че съществуват :)

етерИум

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
И аз съм много доволен от Нанди, покрай нея съм научил значението на много думи, особено от психологията за които не съм знаел, че съществуват :)
И мен на нещо ме беше научила, но съм твърде тъп и лесно го забравих..:(
Уви, казано е: Учителят не повтаря по два пъти.

nandibandi

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ако ще ми пишете епитафия, наемете Сашето за 300лв. Искам хората да се дивят и да си правят селфита до надгробния ми камък. :)

етерИум

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Парти, и днеска ти е ден:
епитафия
Пак намаза, блазя ти!:)

partytime

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Парти, и днеска ти е ден:
а не бе :p;)

sKB.gif

nandibandi

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
кака ви, кога е ходила на училище, ние сме се крили да пушим цигари :p:D
Кака ви паралелно ходеше на училище и се криеше да пуши цигари. Тва можете ли го, а? Аматьори!!! :confused:

Последно редактирано:
Рейтинг - 0%
0   4   0
Ако ще ми пишете епитафия, наемете Сашето за 300лв. Искам хората да се дивят и да си правят селфита до надгробния ми камък. :)
Рано е още. Не бързай. Исках да бъде полезна,но няма да е лесно. Рано ти е дявола не е готов да те пусне в ада. А и нямаш паметник.

nandibandi

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Рано е още. Не бързай. Исках да бъде полезна,но няма да е лесно. Рано ти е дявола не е готов да те пусне в ада. А и нямаш паметник.
Не се бъркай в божиите дела, Саше.

От теб искам едно: Ако ще ми пишеш епитафията, не използвай степенуване (например: нямаше по-голяма гад от нея), защото така и не се научи, че при степенуване се слага тире. :)

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Коментара ми предизвика да се разберат кое какво е. Да, инфантил съм. Не съм злопаметен като някои.

nandibandi

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Абе ако можех наистина щях да си изтрия профила. Ама надали мога.
Много лесно можеш да го направиш. Просто спираш да постваш. Сядаш, ограмотяваш се и идваш с нов акаунт, предлагайки вече качествени услуги.

А, и на психиатър трябва да идеш междувременно, защото клиентите се влияят и от психическото състояние на хората, с които ще решат да работят.

Успех! :)

PavelAndreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
31   0   0

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Много лесно можеш да го направиш. Просто спираш да постваш. Сядаш, ограмотяваш се и идваш с нов акаунт, предлагайки вече качествени услуги.

А, и на психиатър трябва да идеш междувременно, защото клиентите се влияят и от психическото състояние на хората, с които ще решат да работят.

Успех! :)
Бих казал, че женски бой на пазара е нещо забавно, ако не съм виждал никога, но съм виждал. И някак си не е забавно.

Горе