Търся: Търся преводач за превод на книга (40 страници) от Английски на Български

Мойте услуги са качествени. Предприемач.ком доказа че нищо не струва.
Наблегни на правописа, Саше. После намали малко самочувствието.

Решавайки, че е перфектен, човек спира да се развива, а не бива. Еволюцията у човека трябва да продължи през целия му живот.

Жалко е млад човек да лежи на измислени от самия него лаври.
 
За.пореден път разбрах че обирам грешките на другите. @avgustinov не иска да.си признае че ме измами. Не препоръчвам форума на никои. Жалки сте. @Blinky ,също.
И всички останали.
 
За.пореден път разбрах че обирам грешките на другите. @avgustinov не иска да.си признае че ме измами. Не препоръчвам форума на никои. Жалки сте. @Blinky ,също.
И всички останали.
Да, целят свят е крив. Кофти, когато стигнеш до този извод, защото обикновено някъде другаде се крие проблема. ;)
 
То голям попкорн тук бре :D
Ама темата е малко разводнена. И така въпрос за един милион зелено: от ваксината ли е станала такава или защото е антивакса.

* Правилен отговор : така си беше и преди някой да е чувал за панндемии-мандемии
 
Да, целят свят е крив. Кофти, когато стигнеш до този извод, защото обикновено някъде другаде се крие проблема. ;)
Кофти е да те измамят. Ей тук се крие проблема. Знае го но аз да съм виновна.
 
Здравейте, доста дълъг разговор се получи, извинявам се, че се включвам със закъснение.
Мога да потвърдя казаното по-горе, грешката е моя и поемам вината си. Ставаше въпрос за един проект, който бях взел през Upwork, оказа се, че крайния клиент свъщност е scammer, който в крайна сметка целта му бе да се добере до банкови сметки и ИД карти, от моя страна репортнах сайта на човека, който си рекламира уж услигите, но за момента виждам, че все още сайта му е онлайн - phoenixmediahub.com.

Писах на @Аленсандра Христова за да й обясня какво се случи, но госпожата изобщо не обърна внимание на написано и отговора й беше измамник, искам си парите и т.н.

Тя има право да се сърди, но все пак не съм се крил като мишка, просто бях длъжен да се свържа с нея за да й обясня, ако бях измамник, дали щях да й. пиша обратно, и се опитям да обясна какво всъщност се случи, или щях да офейкам?

В този случей аз бях подведен, подведох и друг човек без да искам, поднасям извинения, но това е всичко което мога да направя. Успех :)
 
Здравейте, доста дълъг разговор се получи, извинявам се, че се включвам със закъснение.
Мога да потвърдя казаното по-горе, грешката е моя и поемам вината си. Ставаше въпрос за един проект, който бях взел през Upwork, оказа се, че крайния клиент свъщност е scammer, който в крайна сметка целта му бе да се добере до банкови сметки и ИД карти, от моя страна репортнах сайта на човека, който си рекламира уж услигите, но за момента виждам, че все още сайта му е онлайн - phoenixmediahub.com.

Писах на @Аленсандра Христова за да й обясня какво се случи, но госпожата изобщо не обърна внимание на написано и отговора й беше измамник, искам си парите и т.н.

Тя има право да се сърди, но все пак не съм се крил като мишка, просто бях длъжен да се свържа с нея за да й обясня, ако бях измамник, дали щях да й. пиша обратно, и се опитям да обясна какво всъщност се случи, или щях да офейкам?

В този случей аз бях подведен, подведох и друг човек без да искам, поднасям извинения, но това е всичко което мога да направя. Успех :)
Всичко е наред. Живи и здрави. И ти и аз. Знам че ми писа. Аз им казах,че са те подвели. Внимание съм обърнала. Всички грешим и никой не е.бегрешен. Това може да се случи на всеки. @avgustinov
Тъпо е защото съм превеждала книгата до 2 през нощта и хвърлих много усилия. Но живи и здрави. Отдавна съм разбрала всичко.
 
Всичко е наред. Живи и здрави. И ти и аз. Знам че ми писа. Аз им казах,че са те подвели. Внимание съм обърнала. Всички грешим и никой не е.бегрешен. Това може да се случи на всеки. @avgustinov
Тъпо е защото съм превеждала книгата до 2 през нощта и хвърлих много усилия. Но живи и здрави. Отдавна съм разбрала всичко.
Тъпото е, че си на всяка манджа меродия и непрестанно ръсиш неоснователен хейт. Не знам как се справяш с преводите, не проявявам и любопитство да разбера, но изобщо не ставаш за копирайтър. Еле па контент. Непоследователна и неадекватна мисъл, която винаги се придружава от правописни и/или граматични грешки.

Ако беше обърнала внимание на малка част от мненията и коментарите до този момент, вече щеше да си напред с проектите.

@Blinky може и да подмина коментара ти по-горе, но аз няма. Щом виждаш, че тук не става нищо, търси си твоето място. Предполагам всички ще са щастливи.
 
@beautyFear ти какво разбираш от превод и Копирайтинг. В тоя форум само определен хора са на почит. Другите разбираш ли нямат значение. А теб не са те излъгали с голяма сума пари?Та shut.up.
 
@beautyFear ти какво разбираш от превод и Копирайтинг. В тоя форум само определен хора са на почит. Другите разбираш ли нямат значение. А теб не са те излъгали с голяма сума пари?Та shut.up.

Аутизъм си много тежък.
 
Та shut.up.
Имаш ли специална причина да слагаш точки между думите или ги наръсваш впоследствие за разкош?

Саше, дори най-добронамерените ми съвети се удрят в стена. Ти отказваш да се ограмотиш на поне базово ниво. Отказваш да потърсиш недостатъци у себе си. Ти си от некадърниците, на които винаги нещо друго/някой друг им е виновен.

Хората, които не искат да бъдат хронични неудачници, се стараят да се развиват. Ти си замръзнала на ниво 2-ри клас 1-ви срок и отказваш да мръднеш по-нагоре. Предпочиташ да компенсираш липсата на умения с агресия и злоба, което никак не ти помага.

У теб има нещо изначално сбъркано. Самият факт, че ходиш по темите на колежките, за да ги нападаш е показателен за това, колко си зле с главата. Няма да ги изместиш по този начин. Виждайки как пишеш коментарите си, всеки потенциален клиент си прави изводите за твоите умения. Тези хора не биха ползвали услугите ти дори безплатно. Рейтингът ти също е индикатор за нивото.

Приеми коментара ми не като нападка, а като градивна критика. Знам, че ще ти се стори груб и нападателен, но, повярвай ми, доста неща съм ти спестила.
 
Всички ме мразите и предпочитате Ина или някой друг.
Ако клиентите ти предпочитат Ина (която и да е тя), за това си има основателна причина.

А ти спри да гледаш в чуждата паница. Предложи качество и ще получиш количество работа с адекватното заплащане.

Уверявам те, че за омраза и дума не може да става. Просто имаш невероятния талант да отблъскваш хората. Може би е защитна реакция, но това не ти помага. Не ти печели симпатии.

Наблегни на развитието си. Човек се учи цял живот, а ти си решила, че си постигнала съвършенство. Много си далеч от дори посредствено ниво. Работи! Чети! Учи се от забележките на хората и признавай собствените си грешки - поне пред себе си.
 
Коментара ти не е градивна критика. Пиша от телефона. Всички ме мразите и предпочитате Ина или някой друг. Успех на всички. Който има желание може да ме потърси.
За съжаление смарт устройствата все още не са програмирани да засичат пълен и кратък член.

И ти не ги чаткаш, ама нищо. Пусни "свободна съм за поръчки" в темата ти за копирайтинг услуги.

#искамдасъмкопирайтъраманесъмбезгрешна
 
Jesus Christ, това е нереално.
 

Горе