Търся: Търся преводач за превод на книга (40 страници) от Английски на Български

Аз не те мразя.
Поръчвай да ти превежда. Няма да е по-добра от Васко, а дори и от Google Translate в най-лошите му дни, но поне ще си плащаш. ;)
 
Няма да е по-добра от Васко
Васко жена ли е? Или само по социална роля, джендър демек?

Аз го мислех за хетеро, но сега поне ще знам и ще избягвам да му давам за превод текстове, съдържащи хомофобски препратки.
 
Като става дума за превод на книга безплатния Google Translate не е добър вариант , както и в други случаи ,според мен.
Друго си е някои истински интелект да направи превод въпреки , че тука мнозинството пренебрегват това, но проблема си е техен като искат да свалят нивото до Google Translate
А на преводачката предлагам да се успокои .
Дори и за един най- елементарен превод са нужни най- малкото желание и добро настроение .
 
Това е шега между мен и Нандибанди, Adi. Никой от нас двамата не хвали насериозно Google Translate (но пък подхождаме към него с толерантността, с която подхождаме към говорните неволи на представителите на малцинствените групи; понеже обичаме хората... и машините понякога), и никой не оспорва това:
Друго си е някои истински интелект да направи превод въпреки , че тука мнозинството пренебрегват това, но проблема си е техен като искат да свалят нивото до Google Translate
Аз поне съм съгласен.:)
 
Да , както споменах, свалянето на нивото е проблем, който не е на преводачите.
 
Последно редактирано:
Google да си гледат работата. Не ползвам. Преди години от форума работех с едно момче,помня само email. На мен ми е страшно криво заради цялата тази история. Но живи и здрави. Не ми трябват Google. Ряпа да ядат.
 
Софтуера си е софтуер, не говорим за това.

в такива случаи се казва

It's up to you!
 
но не и ти за нея ;)
Дано не се ограничават само в границите на този форум да търсят работа.
 
Последно редактирано:
Това е шега между мен и Нандибанди, Adi. Никой от нас двамата не хвали насериозно Google Translate (но пък подхождаме към него с толерантността, с която подхождаме към говорните неволи на представителите на малцинствените групи; понеже обичаме хората... и машините понякога), и никой не оспорва това:

Аз поне съм съгласен.:)
Нанди е твоята духовна тренслейт покровителка. Ей от толкова мъничък те е отгледала, повивала те е в памперси, пудрила ти е дупето. Винаги ти е помагала, Посветила ти е най-жизнерадостните месеци от дигиталния си живот. В замяна на това ти сключваш сделки със Зъл Маг. Това се нарича благодарност.
 
Нанди е твоята духовна тренслейт покровителка. Ей от толкова мъничък те е отгледала, повивала те е в памперси, пудрила ти е дупето. Винаги ти е помагала, Посветила ти е най-жизнерадостните месеци от дигиталния си живот. В замяна на това ти сключваш сделки със Зъл Маг. Това се нарича благодарност.
Просто завиждаш. Яко завиждаш.
(Но Злият Маг е отколе в задруга с Нея. Играят комбина, така че няма противоречие и всичко наглед непринудено, се случва според замисъла на тия двама Велики Архитекти. А аз съм жертвата - не го забравяй.)
 
Етерка, сега ще подходя сериозно. Гугъл драстично подобри превода между някой езици. Реално погледнато за материали тип пиша и бягам, които са основополагащи за съвременния нов смел свят е идеалния партньор.

Аз ли нещо пак се обърках, но сякаш в този топик се търсеше превод на художествено произведение. Което е невъзможно да бъде направено качествено за поставения срок.
 
Дано не се ограничават само в границите на този форум да търсят работа.
Този форум е боклук. Работих дълго време 2 години с едно момче,помня само имейла му. От първата ми тема е. Спряхме да работим, той изчезва. Може и да не са 2 години, а повече. Извинявай, @Blinky ,форума си е боклук. И това е.
 
E не така грубо , де. Все пак форума не е сайт за обяви за работа. От всичките раздели само един е фриланс проектс.
Но от както вкараха политика се поразвали доста.
 

Горе